Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Szymoneks12

VPS pod serwer Minecraft

Polecane posty

Brak mi słów... Co wy,nowi użytkownicy ciągle zawalacie nas pytaniami o to czy pójdzie minecraft? Zapomnieliście o gamehostingtalk.pl?

 

Na ght znajdziesz osoby które mają spore pojęcie o MC i podadzą ci konkretne wymagania danego serwera z wybranymi pluginami. Jedyne co mogę ci napisać to że odpali nawet na 1GHz procka i 512MB ram ale będą lagi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ultimahost?

wszystko nadaje się pod wszystko - tylko nie wiadomo ile utrzyma - teoretycznie powinno utrzymać z 50 slotów ale ile utrzyma to nie mam pojęcia - problemem też może być ilość transferu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja mam serwer "majna" na OVZ - tylko wgl inna liga - 2ghz procesora i 1gb ram - utrzymuje na pewno 8 slotów + 8 osób na mumble (coś ala teamspeak) bez lagów - na odległości widzenia 15 chunków (standardowo jest chyba 10). Lagów nie ma;p

 

ps. więcej slotów nie udało mi się zapchać ;p

 

edit:

 

te "8ghz" to jest gwarantowane czy "do"?

Edytowano przez Kszysiu (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Możesz spróbować, na test - tylko czy znajdziesz "ekipę" żeby sprawdzić ile udźwignie.

najlepiej testować tak:

zbierasz ekipe

robisz nową pustą mapę, najlepiej żeby nie było nic wygenerowane oprócz spawna i okolic

i niech każdy biegnie w inną stronę - jak po kilku minutach nie będzie lagów od generowania mapy i nie wywali się serwer od "out of memory" to ze 2x więcej slotów uciągnie serwer "normalnie grających";p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

×