Skocz do zawartości
mart170

Hosting + domena

Polecane posty

Szukam płatnego hostingu, najlepiej od razu z domeną w ofercie. Chcę na nim postawić małą stronkę, która mam nadzieję, szybko się rozrośnie. Jestem nowy w tych sprawach i nie do końca się orientuje w pojęciu "wirtualny hosting". Proszę o polecanie mi tylko sprawdzonych hostingów, w których nie znajdzie się żaden haczyk. Z góry dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podaj swój budżet.

 

Konto www - dostajesz dostęp do Panelu gdzie podpinasz domene, dodajesz baze danych itp.

 

Jak nie wiesz co i jak to wystarczy napisać na support - praktycznie większośc firm z tego forum ci pomoże i wytłumaczy co i jak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Budżet hmm na mc. do 20zl. Na razie tyle nie wiem może później trochę więcej na razie dużo mi nie potrzeba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jaką ilość miejsca potrzebujesz? jakiego to typu stronka? jakieś forum? inny skomplikowany skrypt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Budżet hmm na mc. do 20zl. Na razie tyle nie wiem może później trochę więcej na razie dużo mi nie potrzeba

Na start wystarczy Ci znacznie tańszy pakiet, nie potrzebujesz kupować serwera za 240 złotych na rok.

Zwykły serwer za 40-60 złotych wystarczy w zupełności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ile miejsca potrzebujesz? jakiego typu to skrypt? jakieś forum, galeria?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

myślałem o portalu informacyjnym dot. przede wszystkim sportu i do tego jakieś forum. Ale jeszcze nie jestem do tego przekonany.

 

Jakie hostingi jeszcze polecacie? i czy znacie jakie skrypty, które mogłyby się nadawać na serwis informacyjny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ze skryptów weź sobie Joomlę, ładnie ją dotniesz pod siebie. Forum to już jak wolisz. Joomla ma jakieś swoje, ale osobiście postawiłabym na phpby przemo czy mybb. Do tego celu wystarczy Tobie nawet najtańszy hosting i spokojnie zmieścisz się z nim w cenie do 60zł na rok. Na tym forum jest dużo firm hostingowych, poczytaj opinie i testuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×