Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
hostit.pl

Serwery z PHP 5.4.0 od hostit.pl

Polecane posty

Witam wszystkich,

 

W dniu wczorajszym światło dzienne ujrzała najnowsza stabilna wersja PHP: 5.4.0 od dzisiaj możesz już korzystać z tego interpretera na serwerach hostit.pl

 

Wraz z wprowadzeniem nowych środowisk zapraszam do rejestracji domen w nowych wyjątkowo atrakcyjnych cenach:

 

Domeny .in za 8,90 + VAT

 

Operatorem marki hostit.pl jest

 

DUE

ul. Bukowa 16

54-115 Wrocław

NIP: PL894-24-67-191

REGON: 020144108

 

Infolinia: 801 000 437

Tel (71) 342 10 30

Tel (71) 724 22 17

Fax (71) 724 22 16

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Liczba bugów nieznana, a już wprowadzone na maszyne produkcyjną... no cóż, życzę jak najmniejszej ilości problemów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

xorg, wersja 5.4.0 została oznaczona jako stabilna. Choć licho pewnie nie śpi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nrm

Liczba bugów nieznana, a już wprowadzone na maszyne produkcyjną... no cóż, życzę jak najmniejszej ilości problemów smile.png

Niektórzy lubią ryzyko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nrm, po której spektakularnej wpadce uznasz nowe PHP za gotowe na produkcyjne serwery?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli siłą wprowadzili w netbomb php - pomimo twojego stanowczego oporu ;) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nrm

Raczej przy mojej rekomendacji ale jeszcze trochę czasu upłynie zanim to nastąpi. W tej chwili to mogę to sobie co najwyżej pokompilować na developerskich serwerach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jak to w koncu jest, PHP nie jest gotowe na produkcyjne serwery jak sam twierdzisz i rekomendujesz je na firmowe serwery produkcyjne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nrm

Sorry ale to ty tutaj starasz się siać jakiś zamęt i ciągle ciągniesz temat ;) Jeżeli pytasz o moja opinie nt. 5.4.0 to proszę bardzo:

- staram się kiedy to jest możliwe (np. nie kwestie bezp.) nie instalować na drugi dzień nówek

- na serwerach developerskich albo z jednym klientem (serwisem) czemu nie, w wolnej chwili mogę się pobawić

- na produkcji nie zmienię jeszcze długo bo spowodowało by to KONIEC ŚWIATA w BOKu ;) Hostingowcy mają specyficzne warunki działania :(

 

Za to może sobie za tydzień to pyknę jako 3cia wersja do wyboru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nrm, sam ściemniasz temat dając zdawkowe opinie i uwagi iż lubimy ryzyko poczym stwierdzasz że za tydzień dasz do wyboru 3cią wersję. Nie wiem dlaczego za tydzien będzie już bezpieczenie, ale żeby nie ciągnąć tego tematu zaufam Ci.

 

Gwoli wyjaśnienia, w hostit.pl 5.4.0 jest jako właśnie trzecia wersja i nikomu nie została ona włączona domyślnie. Jeżeli ktoś chce może włączyć ją dla swojej dowolnej domeny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nrm

nrm, sam ściemniasz temat dając zdawkowe opinie i uwagi iż lubimy ryzyko

ale JACY WY? xorg dziwił się zmiany w jeden dzień to skomentowałem, że są osoby które lubią taki sport. Nie było to personalne tylko ogólne. Gdyby tak nie było to by Gentoo nie powstał ;D

 

poczym stwierdzasz że za tydzień dasz do wyboru 3cią wersję. Nie wiem dlaczego za tydzien będzie już bezpieczenie, ale żeby nie ciągnąć tego tematu zaufam Ci.

LOL. Co ja pacze :D ZA TYDZIEŃ bo mam w cholerę roboty i nie mam teraz czasu na to ;) Może znajdę czas za tydzień i wtedy sobie pyknę ;) Wszystko nadinterpretujesz jak Ci wygodnie ;)

 

Gwoli wyjaśnienia, w hostit.pl 5.4.0 jest jako właśnie trzecia wersja i nikomu nie została ona włączona domyślnie. Jeżeli ktoś chce może włączyć ją dla swojej dowolnej domeny.

I prawidłowo ;) Chyba tej informacji zabrakło w pierwszym poście, wtedy xorg by pewnie się nie dziwił i nie było by tej dyskusji i bym nie musiał teraz udowadniać, że nie jestem wielbłądem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba tej informacji zabrakło w pierwszym poście,

Nie zabrakło - informację kieruję do ew. przyszłych klientów (którzy ew. szukali by takiej oferty), stosowny komunikat dla osób posiadających u nas konta poszedł drogą mailową, nie przez forum ;)

 

Cieszę się, że żaden z nas nie jest wielblądem :D

 

Pozdrawiam

Edytowano przez hostit.pl (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znajomy programista już mi napisał .... także warto odczekać.

 

....Also there's a few bugs in 5.4.0 so wait for 5.4.1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

....Also there's a few bugs in 5.4.0 so wait for 5.4.1

 

"Few": przed chwilą było 163. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nrm

"Few": przed chwilą było 163. wink.png

Mijasz się z prawdą. 163 to wszystkie zgłoszenia dotyczące gałęzi 5.4 od wersji 5.4.0alpha2, a nawet snapów z SVN 5.4SVN-2011-08-23 (snap) nawet od 2009 roku (!!!).

 

Zgłoszeń po wydaniu nowej wersji jest ~15 przy czym na razie 2 przypisane, a większość w zasadzie odnosi się do problemów z kompilacja czy brakami w doc. Na razie nic istotnego się nie pojawiło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kajam sie zatem. :) Po prostu przelecialem liste zakladajac ze to wszystkie otwarte bugi dla linii 5.4. Moj blad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×