Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
outlaw

Nowa strona

Polecane posty

Obecnie mam strone w kataogu głównym public_html i tam wskazuje domena. Mam już nową stronę w katalogu public_html/nowa. Jak przenieść wzkazanie domeny na nową stronę ale żeby pliki z public_html były nadal dostępne, czyli np. domena.pl/stary_plik.jpg. Mój panel to directadmin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W Directadmin dodajesz najpierw domenę i zostanie utworzony katalog pod tą domenę, katalog znajduje się w :/domains/nazwa_strony/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wgrałeś nową wersje strony do katalogu "nowa", i chcesz by domena wskazywała na ten katalog? Dobrze zrozumiałem? Jeśli nie, napisz to bardziej zrozumiale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

W DA chyba się tak nie da, tzn. możesz kombinować z .htaccess i przekierowaniem, ale czy to ma sens?

Zrób tak:

Przenieś wszystko z public_html do /stara, a z /nowa przenieś do katalogu wyżej, tego public_html czyli

1. za pomocą panelu plików w DA, najpierw sobie wyczyść schowek, bo może już coś w nim masz ("empty clipboard")

2. potem zaznacz wszystko oprócz /nowa i kliknij kopiowanie do schowka ("copy files to clipboard")

3. potem stwórz katalog /stara, wejdź do niego i przenieś ze schowka, że "copy clipboard files here" czy "move clipboard files here",

a potem skasuj wszystko oprócz /nowa i /stara z katalogu wyżej, a następnie wejdź do /nowa, kliknij "wyczyść schowek" dla świętego spokoju (empty clipboard) i znów zaznacz wszystko w /nowa i daj "copy files to clipboard"

4. wejdź do katalogu wyżej i daj "move clipboard files here"

i skasuj sobie /nowa.

Będziesz miał nową w głównym i starą w /stara.

 

Tylko skup się, czyść schowek wtedy, gdy trzeba i przenoś do odpowiedniego poziomu, bo nachrzanisz totalnie.

Na początek możesz sobie wyczyścić schowek, zaznaczyć wszystko i spakować do pliku tar.gz, a potem to pobierz przez FTP, żeby zonka nie było.

 

A... no i ewentualne pliki konfiguracyjne przeedytuj żeby ścieżki zmienić odpowiednio.

Edytowano przez Sponsi (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Wiesz, możesz dać mi zieloną strzałkę do góry jakby co ;;; )

 

Hehehehe :)

 

1827_sep.gif

 

 

Musiałem :)

  • Upvote 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Nie rozumiem Kamikadze? Że ja sęp?

Bo pomogłem?

Wytłumaczysz? Nie rozumiem też za co dostałeś zielone od kolegów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Nie no pomogłeś super :)

 

Ale później, wybacz jak Cię to obraziło ale nie mogłem się powstrzymać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sponsi chciałbym CI przypomnieć, że regulamin mówi jasno

§ 6. Reputacja :

8. Namawianie / nagabywanie osób o celowe plusowanie / minusowanie będzie prowadziło do filtru a w konsekwencji do bezterminowego usunięcia z rankingu.

 

wiec żebrać o plusika nie wolno.

 

@mSurf:

plusowanie za żebranie też raczej nie mieści się w

1. Reputację przyznajemy za wartość merytoryczną wypowiedzi. Ktoś pomógł +, ktoś był ewidentnie chamski -

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Oooo strażnik wartości. Gdzie ja namawiam i nagabuję? Sugeruję po prostu - napisałem o możliwości dania strzałki w górę. Nie rozumiem, nie pomogłem? To już jest chore, co wypisujesz. Może zajmij się czymś pożytecznym?

Mam poszukać punktu o zaśmiecaniu wątku bzdetami? Bo to właśnie robisz.

 

EDIT:

Widzę po np. wątku o uti.pl, że masz chyba gorszy dzień. W takim razie odpuszczam przepychankę.

Edytowano przez Sponsi (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I ja to zauważyłem i Kamikadze to zauważył, że namawiasz.

 

To co ja też mam pod każdym postem w jakim pomogłem pisać żeby mi dali plusa bo sami z siebie nie dali?

 

Pomagasz dlatego żeby pomagać czy dlatego żeby dostawać plusiki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×