Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
graffitiDruk

[Pytanie] Ponaglenia do zapłaty z firmy IONIC.pl

Polecane posty

Witam. Czy Wy również otrzymujecie maile z firmy IONIC dotyczące płatności za usługi, których nie zamierzacie przedłużać? Napisałem już kilkakrotnie o swojej rezygnacji z dalszego korzystania z ich usług a mimo tego wciąż otrzymuję maile z ponagleniem do zapłaty.

 

Swoją drogą jak mam rozumieć nazwę iONiC... "I o nic" nie trzeba się stresować, czy może to klienci robią wielkie halo "o nic" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

TO normalne, że otrzymujesz takie przypomnienia. Odwróć sytuację i zastanów się co byś zrobił gdybyś był zainteresowany odnowieniem usługi, a takich przypomnień byś nie dostawał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Emaile do zapłaty przychodzą w każdej firmie nawet jak rezygnujesz z usługi, nie masz co się przejmować wystarczy napisać do nich na BOK że nie przedłużasz usługi na nasępny okres i nie będzie ona przedłużona. A te przypomniena są wysyłanie z automatu, maile są wysyłane chyba trzy.

Edytowano przez N0Name (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Opłaciłbym usługę w panelu klienta. Nie widzę problemu w wysyłaniu powiadomień. Zniecierpliwiła mnie ich liczba, częstotliwość i nie reagowanie na wyraźną odmowę dalszej współpracy

 

Otrzymałem łącznie 5 powiadomień

Edytowano przez graffitiDruk (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nrm

Jesteś trochę znerwicowany najwidoczniej ;) trzeba stanąć w obronie ionic ("i tyle krzyku o nic?" ;) ) bo takie przypomnienia to konieczność. Po prostu je zignoruj skoro nie jesteś zainteresowany. Ja bym się burzył jakby NIE przypominali ;) Ale jak widać w dzisiejszych czasach można zjechać każdego za dosłownie cokolwiek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, ale nie ty sam korzystasz z ich usług i np. jest jakiś gapa który nie pamięta o opłacie, a luka maila.. i nagle przypomnienie :oo

Niektórym pomaga, a niektórym przeszkadza jak mówiłem te przypomnienia wysył automat.

Edytowano przez N0Name (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wyobraź sobie, że jednak chcesz przedłużyć usługę. Np firmową domenę oraz konto www, na którym masz stronę za której wykonanie zapłaciłeś sporo. Kończy się okres i z uwagi na brak wpłaty domena wygasa - ktoś ją przejmuje, a konto www zostaje wykasowane (byłoby ciekawiej, gdybyś nie miał kopii plików :>) I na koniec tego wszystkiego, otrzymujesz JEDEN MAIL INFORMACYJNY - "Z uwagi na brak wpłaty, Twoje usługi wygasły i zostały wykasowane." Nie będzie wtedy płaczu?

So... musk on...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grafiti skoro Ci to AZ TAK przeszkadza -wrzuć do Spamu (i uznaj jako spam) i po sprawie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jesteś trochę znerwicowany najwidoczniej wink.png trzeba stanąć w obronie ionic ("i tyle krzyku o nic?" wink.png ) bo takie przypomnienia to konieczność. Po prostu je zignoruj skoro nie jesteś zainteresowany. Ja bym się burzył jakby NIE przypominali wink.png Ale jak widać w dzisiejszych czasach można zjechać każdego za dosłownie cokolwiek wink.png

Przecież kolega nikogo za to nie jedzie. Napisał też wyraźnie, że pisał do firmy, że nie będzie przedłużał wykupionej usługi. Firma powinna przyjąć to do siebie i wycofać usługę. Sami wiecie, że spam trochę wkurza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×