Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
lobker

Domena na home.pl

Polecane posty

Witam czy istnieje jeszcze promocja że kupuje domenę .pl i za rejestracje nic nie płace a po roku za przedłużenie dopiero zapłacę?? Aktualnie widzę promocje "* Opłata za rejestrację domen w promocji 3 domeny za 0 zł." to tu chodzi o to ze muszę wsiąść te 3 domeny by skorzystać z promocji czy wystarczy jedną??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta promocja 3 domeny 0zł to nie tak możesz wziąść 1 domene nawet, bynajmniej ja tak miałem bo sam brałem jedną domenkę PL, jednak przedłużenie domeny które nie jest obowiązkowe to koszt koło 100-120zł zależy jaka koncówka.

Edytowano przez N0Name (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie lepiej zarejestrować domenę w promocji za około 10-15 zł na pierwszy rok i odnowić taniej w przyszłym roku? Patrząc na dwa lata, to wyjdzie to taniej niż odnawianie za 100 zł. w Home za rok.

 

Domenę .pl zarejestrujesz taniej na pierwszy rok w 99% firm z tego forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli zamierzasz wziąć domenę tylko na rok i nie będziesz jej przedłużał, to możesz brać w home za 0zł. Te "3 domeny" oznacza, że możesz wziąć maksymalnie 3, za czwartą już zapłacisz.

 

Jeśli zamierzasz trzymać domenę co najmniej 2 lata, to taniej Ci wyjdzie bez promocji w home. Promocja w home zobowiązuje Cię do przedłużenia u nich na rok drugi, jeśli będziesz chciał się gdziekolwiek przenieść to i tak najpierw wyciągną od Ciebie pieniądze za drugi rok. Odnowienie w najtańszych miejscach to teraz ok. 50zł brutto za *.pl, rejestracja to zazwyczaj ok. 12 zł. W okresie 2 lat 62 zł to mniej niż 121,77 brutto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No własne bym chciał na rok w home.pl ale gdy dochodzi do rejestracji to mija punkt "Wybór Promocji" i od razu idzie do "Weryfikacja zamówienia" Więc chyba weżnę domenę na OVH.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×