Skocz do zawartości
Gość ematweb

Co za moderatorzy !

Polecane posty

Gość ematweb

Chciałbym podzielić się moją opinią na temat moderatorów tego forum.

 

Po pierwsze po raz kolejny raz usunięte zostało moje ogłoszenia nie wiem dlaczego, co w nim było nie tak wszystkie szczegóły i dane były podane ale moderatorowi zaś się coś nie podobało.

 

Po drugie gdy wcześniej dodałem ogłoszenie nagle znalazła się pod nim odpowiedź moderatora w której krytykował moją nazwę, i inne rzeczy. A ja się pytam czy wy jesteście tutaj od krytykowania ? czy pilnowania porządku. Widzę że nie zależy wam na nowych użytkownikach także ja już dziękuje z tego forum gdyż w sieci jest o wiele więcej lepszy forów od tego. Bez pozdrowień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nikt cie tu nie trzyma, jak nie pasuje ci polityka forum to tak jak napisałaś są inne fora w sieci, czy lepsze? Sprawa dyskusyjna.

Proponuję też zamknąć ten temat zanim się niepotrzebna dyskusja wywoła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tu widze Twój temat: http://www.webhostin...ogi-inne-uslugi w dziale Giełda. A dzisiaj naspamowałeś drugi taki w dziale Oferty pracy/zlecenia (temat własnie polecial do /dev/null). To szukasz kogoś, kto to wykona czy Ty to wykonujesz? Bo widzę, że nie bardzo możesz sie zdecydować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę że nie zależy wam na nowych użytkownikach także ja już dziękuje z tego forum gdyż w sieci jest o wiele więcej lepszy forów od tego.

 

Tak masz rację, jest wiele lepszych miejsc do reklamy swoich usług. A i myślę, że administracji nie zależy na użytkownikach, którzy rejestrują się tylko w celu dodania ogłoszeń w dziale Giełda, ale to ja tak myślę nie wiem jak oni ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uuu..

praca.seo

ecorporation

dobretekstyseo

kupietekstyseo

artykul24

 

W sumie ostatnio coś dużo tych seoreklam się zrobiło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pzebracki

Jak nie placisz kolego na forum, to nic nie zawalczysz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×