Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Konrad.K

1g.pl

Polecane posty

rozpocząć świadczenie usług hostingowych i ich reklamę poprzez wht.pl,
W sumie "właściciel" reklamy nie wystawial, tylko mnie zabloało jak sie natknolem na ten serwis i napisalem o nim... sam nie wiem czy to byl dobry krok :-)

 

Po drugie, chcąc takowe świadczyć wypada tym bardziej poprawnie pisać ze względu na budowę wizerunku firmy.

 

O ile wogole to firma to w pelni sie zgadzam - czy ktokolwiek zainteresowal by sie oferta takiego "hostingu" po przeczytaniu tresci na stronie ?

 

mieszka w Holandii nie zna polskiego ani... niemieckiego ciekawe, w jakim języku porozumiewa się.

 

Jesli to sprawdzone informacje to naprawde ciekawe :-)

 

Jeszcze jedno mnie dziwi - skoro to "firma" to czemu domena 1g.pl ma ukryte dane rejestratora ? Osobiscie tez ukrywam dane w moich domenach, jednak jesli prowadzil bym dowolna firme, raczej byly by one jawne..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sumie "właściciel" reklamy nie wystawial, tylko mnie zabloało jak sie natknolem na ten serwis i napisalem o nim... sam nie wiem czy to byl dobry krok :-)

Racja. Mój błąd. Za dużo robię rzeczy na raz. :wink:

Co oczywiście nie znaczy, że nie mam prawa tego skomentować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skromny i za***isty webmaster - to mi sie najbardziej podoba. Niezle niezle. Wiecej takich goracych linkow prosimy :)

 

PS. No i znow niechcacy sie przewija temat cxc.pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

fujara ..chyba "na szczęście" :)

 

a z tym "za***isty" to prostactwo - i w 1g i w polskich szkołach... nic poza tym..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a z tym "za***isty" to prostactwo - i w 1g i w polskich szkołach... nic poza tym..

 

No coz ... nawet skoro radio Eska wprowadzilo slowo "zajefajne" i nagminnie swego czasu je uzywalo, to o czyms musi to swiadczyc (niestety o niczym dobrym, wedlug mnie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam - ale w czym może się objawiać "za***istość" webmastera? ;/

 

Ja bym propnował nie dyskutować, i jak to mówią - "nie ruszać gówna bo śmierdzi"

ot

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Tja, ale Eska (jak i inne "świetne stacje" typu RadioZet i RMF FM) to po prostu komercyjny chłam nastawiony na zysk i promocję w prostackim, polskim społeczeństwie..

 

Radio Złote Przeboje rządzi! : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciałem zauważyć że to jest dział piaskownica na właśnei tego typu tematy, w tym także informujące o KRZAKACH. Zatem jeśli odczułeś że ten temat miał kogoś przekonać do usług takiego 1g.pl to źle odebrałeś przesłanie - to zwyczajna informacja o kolejnym krzaku na polskim rynku hostingowym.. Poza tym ja np. widze na WHT rozmowy dot. wielu hostingow, dziwne ze Ty widzisz tylko tematy o progresso. Pozdrawiam

 

W ogole nie zrozumiales tego co napisalem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tja, ale Eska (jak i inne "świetne stacje" typu RadioZet i RMF FM) to po prostu komercyjny chłam nastawiony na zysk i promocję w prostackim, polskim społeczeństwie..  

 

Radio Złote Przeboje rządzi! : )

Ja wiem, że to piaskownica, ale po co tyle tekstów poa tematem?

Co do "hostingu" to jest to poprostu reseller na cxc.pl, domyślam się, że właściciel ma 15-16 lat i postanowił założyć hosting... no cóż ostatnio takich coraz więcej.

Co do ortografii, to aż mnie skręcało jak to czytałem, choć sam osobiście też popełniam błędy. Rozumiem, że kolega mieszka w holandii, ale w takimk razie prościej by mu było tworzyć firmę krzak tam niż u nas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tja, ale Eska (jak i inne "świetne stacje" typu RadioZet i RMF FM) to po prostu komercyjny chłam nastawiony na zysk i promocję w prostackim, polskim społeczeństwie..

 

Ah, chcialbym zeby kiedys ktos zostal oskarzony o publiczne zniewazenie - taki NASK (inny temat), lub Radio ESKA / ZET / RMF FM za nazwanie ich komercyjnym chlamem. Naprawde. Kazdy mysli ze wystepujac na forum pod nickiem xyz jest calkowicie anonimowy i moze na lewo i prawo ublizac firmom / instytucjom / osobom (nie tylko) publicznym. Wolnosc slowa jest, ale w pewnych granicach. Niby mozesz wyrazic swoje zdanie nt prezydenta, ale juz nie mozesz nazwac go (w tym miejscu brzydkie wyrazy).

Mysle ze temat do przemyslenia dla wszystkich mocnych w gębie.

 

Pisanie o prostackim, polskim spoleczenstwie mysle ze rowniez nie nie przysporzy Ci sympatykow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam.

 

jezeli ktos z Was bylby "w miarę" inteligentny to z pewnoscia zauwazylby, ze stronka nie jest skonczona.. ale coz.. jestem mlodszy wiec pewnie glupszy..

 

stronka jest dopiero w trakcie tworzenia i tekst na niej zawarty jest tylko przykladem.. ale przeciez to nie ma nic do znaczenia... mlodszy powinien siedziec i sie uczyc, a nie zajmowac takimi sprawami.

 

jak widac, kazdy z Was umie tylko krytykowac.. ale jak juz krytykuje moglby sie zastanowic przez chwile czy wogole ma to sens.

 

hmm.. moze teraz obgadcie mnie? czekam na "opinie"

 

pozdrawiam,

satek15

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem ciekawy tylko jak można być nie pełnoletnim i miec firme?? :| :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?:

 

A drugą żecz to zgadzą się nie mieszkam już w Polse od kilku pożodnych lat.

Wienc tekst na stornie piszą dla mnie ludzie a te temat na forum jest taki zabawny że sam pisałem.

 

Jak powtaża webmaster stronka i firma w polse nie istanieją na papierze!

 

Wienc czego ludzie sie czepiacie????

 

 

A ja nie mam nic spulnego z z tą iną firmą stronka tam sobie jest i kropka!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do "zjechania" tego, że gościu uywa WebsitePRO, sam tego używałem do niedawna (to nie WYSIWYG), normalnie sie pisze w kodzie :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie chodziło o "zjechanie" websitePRO, chodziło o rozbudowane meta + <title>Bez Nazwy</title>, ale skoro Pan STATEK15 protestuje że serwis dopiero w produkcji i te śliczne teksty były tylko do "zapchania miejsca" to poczekajmy na tą "prawdziwą odsłone" :-) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja nie mam nic spulnego z z tą iną firmą

Wczesniej napisałeś ze jesteś jej właścicielem ;/

 

Ale z checią poczekam na Waszą ofertę...

 

Pozdrawiam

DS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stronka jest dopiero w trakcie tworzenia

To po co jest umieszczona w Internecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To po co jest umieszczona w Internecie?

 

p - beznadziejne to bylo.

Rownie dobrze mozna do Ciebie skierowac slowa

- po co sie odzywasz, skoro nic konkretnego nie masz do powiedzenia ?

Tak zwana dyskusja na poziomie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
p - beznadziejne to bylo.

No sorry, ale po co umieszczac strone, ktora (jak sam autor twierdzi) jest jeszcze 'w fazie tworzenia'? Napewno wizerunku firmy to nie poprawi...

 

Rownie dobrze mozna do Ciebie skierowac slowa  

- po co sie odzywasz, skoro nic konkretnego nie masz do powiedzenia ?  

Tak zwana dyskusja na poziomie ...

Mysle, ze moja wypowiedz wnoisla troszke wiecej niz cytowany tekst :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moze narazie zamknijmy temat - czekamy na powrót 1g.pl bo z tego co widze to usunięta stronka :> Wtedy wrócimy do tematu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wielkie brawa dla "p" za inteligencje i i wypowiedz na "poziomie"

 

moze sie myle.. i lepiej jest wysylac co chwilke strone na e-mail zamiast na swoj serwer, po to aby ja pokazac? gratulacje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×