Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Kolopik

Freestats.pl - Darmowe statystyki stron www

Polecane posty

Witam, chciałbym pochwalić się kolejnym "projektem". Tym razem jest to Freestats.pl, darmowe statystyki stron www. Dodatkowo udostępniamy ranking, gdzie możesz podlinkować swoją stronę za free.

Każdy użytkownik może dodać do 100 stron.

Nie będę się dużo rozpisywał. Wszystkie informacje zawarte są na stronie.

Jest to prosty skrypt , który można nabyć w d1php :) Strona ma być lekka, dlatego też nie jest przeładowana grafikami, kolorami itd. Według mnie jest ok. Nie mogę jednak zdecydować się na logo...

Zostawić to, co jest aktualnie na stronie, czy wrzucić to:

 

Z góry dzięki za wszelkie wskazówki :)logo2.png

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mSurf.eu

Hmm, jakiego loginu bym nie wpisywał (losowe litery też) to pisze że zajęte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam. Występuje błąd przy rejestracji. Każdy login jest już zajęty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Może zrób jedną podstronę z tym logiem bo trudno się zdecydować smile.png

 

Edit:

 

Demo nie działa :)

Edytowano przez Kamikadze (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Trochę wychodzi poza stronę (z prawej strony)

 

Ale ta pierwsza lepsza ale szkoda że tyle białego wszędzie :)

 

Może przerób to pierwsze tak aby coś na tło dodać i rozciągnąć tak jak to duże. Ewentualnie tło za logiem wypełnić jakoś innym kolorem niż biały...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolopik, a czemu nie podszedłeś do tematu bardziej ambitnie? Powiedzmy zestawić Piwika na małym klasterku, zlecić zrobienie profesjonalnego laya, rozreklamować trochę via adsense/pozycjonowanie/artykuły sponsorowane. W tym momencie miałbyś produkt który przebija wszystkie darmowe statystyki z naszego rodzimego rynku (no ostatecznie stat24.com by jeszcze powalczyło) i fajną konkurencje dla GA.

 

Monetyzować mógłbyś to przez dodanie mało inwazyjnych reklam wstrzykiwanych na strony free userów. Do tego dodać konta płatne sms/przelew za wersję z większymi limitami i bez reklam. Dla biznesu zaproponować oddzielne serwery dedykowane prekonfigurowane i zarządzane przez Ciebie.

 

Oj chyba się zapędziłem z tym planem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

KtosiK dobrze mówi, niestety nie mam pieniędzy na odpalenie czegoś porządniejszego wink.png Jak projekt się trochę rozkręci to będą wprowadzane zmiany. Do wszystkiego trzeba dojść powoli. Strona jest pozycjonowana poprzez seoadder, a istnieje 3 dni także za jakiś czas dopiero będą widoczne wyniki. Na Ct8 zaczynałem od małego VPS'a, a dzisiaj mam dedyka i własną licencję na DirectAdmin'a wink.png Wszystko w swoim czasie.

 

 

Edit:

@UP, Skrypt nie jest darmowy, domena nie jest darmowa, hosting nie jest darmowy ani grafika nie jest za darmo :P Nie ma tutaj nic darmowego :) Może nie strona nie jest najwyższych lotów, ale postaram się o to zadbać w przyszłości, ponieważ mam jeszcze kilka projektów, którymi też ktoś musi się zająć, a jak wiecie działam solo :D

Edytowano przez Kolopik (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym na twoim miejscu wyłączył wyświetlanie id dla szarego użytkownika, po co ma wiedzieć, jakie ID ma jego strona?

Z GA będzie ci ciężko konkurować, ale może w Polsce jakoś ci się uda. Niestety strona odstrasza, ja jestem zwolennikiem różnych bajerów, np. drag&drop, panele, pełno wykresików, tak jak ja chcę mieć wyświetlane, a nie jak system automatycznie to robi wink.png

 

Życzę powodzenia.

Edytowano przez bartez119 (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Postaram się na dniach coś zdziałać z websajtem :) Z tego co widzę wszystkie serwisy oferujące darmowe statystyki mają lipne stronki :D

Mowa o stat4u.pl, freestat.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Postaram się na dniach coś zdziałać z websajtem smile.png Z tego co widzę wszystkie serwisy oferujące darmowe statystyki mają lipne stronki biggrin.png

Mowa o stat4u.pl, freestat.pl

 

A moim zdaniem wygląd to nie wszystko liczy się skuteczność kodu :)

 

Tak samo na swoich stronach nie przesadzam z szablonami a tylko w kodzie siedzę praktycznie non stop a komputer wyłączany jest w przypadku awarii prądu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×