Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
krzysiek02

AdSense wyłączono

Polecane posty

Witam. Dzisiaj dostałem wiadomość od google że moje konto zostało wyłączone.

Powód:

 

Po dokładnym sprawdzeniu naszych danych, stwierdziliśmy, że Państwa konto AdSense może generować nieprawidłowe działania. Mając na uwadze zabezpieczenie reklamodawców AdWords przed ponoszeniem zawyżonych kosztów związanych z nieprawidłowymi działaniami, musimy wyłączyć Państwa konto AdSense. Wysokość zaległych należności na Państwa koncie, jak również udział w przychodach Google, zostaną zwrócone odpowiednim reklamodawcom.

 

Prosimy zrozumieć, że są to działania, które podejmujemy w celu zachowania skuteczności systemu reklamowego Google, a zwłaszcza relacji reklamodawca - wydawca. Zdajemy sobie sprawę, że może to być dla Państwa niedogodne, dlatego z góry dziękujemy za zrozumienie i współpracę.

 

Moja strona to hosting zdjęć. Istnieje ok 3 tyg. Był wykupowany mailing i autosurf. W własne reklamy nie klikałem. Wszystkich klików miałem 3 więc dziwie się że google podjęło taką decyzję. Teraz piszę odwołanie ale nie wiem co wpisać w

 

Źródło(a) treści na Twojej stronie:

 

Główne źródła odwiedzin na stronie: *

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Było o tym w regulaminie. Nie martw się ja też takie coś dostałem, bo user na moim hostingu(darmowym oczywiście :) ) też używał autosurfa. Nie masz nawet co pisać odwołania, bo i tak odrzucą je, przynajmniej w moim przypadku tak zrobili.

 

Nieznajomość regulaminu nie zwalnia z przestrzegania go.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nawet nie łudź się ze oblokują ci konto, google to stanowcza firma, a autosurf w przypadku adsense jest niedozwolony i to chyba nie tylko w adsense, było pomyśleć wczesniej zaznajomić się z regulaminem:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×