Skocz do zawartości
R@fi

Jaki Anty Vir ?

Polecane posty

Gość Kamikadze

Oj wczoraj zauważyłem że mam duuużo wirusów a nie używałem atyvira i zainstalowałem COMODO i super wywalił mi prawie 600 wirusów (większość pliki po Joomli) i już mam ładnie świeżutko :)

 

 

Polecam, przy instalacji wybrałem co ma być instalowane to usunąłem Geek coś tam :) Mam AntyVirusa i Defense+ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jaki antywirus polecacie muszę przeskanować swój komputer

 

A pod jaki os?

Jak Windows, to ja od lat korzystam z Avasta i jestem zadowolony. Jak Linux to albo Clamav albo Avast.

Edytowano przez Aimer (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

A pod jaki os?

Jak Windows, to ja od lat korzystam z Avasta i jestem zadowolony. Jak Linux to albo Clamav albo Avast.

 

Odradzam Avasta :)

 

3 razy rozwalił mi system a jak chcesz go usunąć to:

- Zostawia działające procesy

- Zostawia jakiś syf w plikach

 

I ogólnie zamula dużo bardziej kompa (no chyba że masz rakiete)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odradzam Avasta smile.png

 

3 razy rozwalił mi system a jak chcesz go usunąć to:

- Zostawia działające procesy

- Zostawia jakiś syf w plikach

 

I ogólnie zamula dużo bardziej kompa (no chyba że masz rakiete)

 

Odpowiednio ustawiony i mi dobrze działa. Może są inne darmowe i dobre, ale mam do niego przekonanie, a nie widzę potrzeby kupować na jakiegoś licencje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Odpowiednio ustawiony i mi dobrze działa. Może są inne darmowe i dobre, ale mam do niego przekonanie, a nie widzę potrzeby kupować na jakiegoś licencje.

 

Też kiedyś miałem, używałem przez dobre kilka lat dopóki nie zainstalowałem go na świeżym lapku (pierwszy program mówie antywirusa najpierw zainstaluje), później uruchom ponownie zgodnie z instalacją, pierwsze skanowanie przed logowaniem do Windowsa i... To było moje ostatnie logowanie do Windowsa :)

 

Usunął duuużo syfu wszystko z C/Windows okazało się że nawet nie mogę dojść do momentu logowania bo usunął jeden z plików odpowiadających za logowanie :)

 

Dziękuje dobranoc powiedziałem Avastowi i to był ostatni moment kiedy go używałem :) [z półtora roku temu] od tamtej pory albo żadnego nie używam co odradzam albo COMODO :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Norton 360 & Malwarebytes :) jeśli chodzi o antywirusy to każdy w mniejszym lub większym stopniu bedzie obciążał pc ale coś kosztem czegoś :) Bezpieczeństwo to podstawa! Odradzam darmowe oprogramowanie a'la Avast :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Avast jest o tyle śmieszny że na kompie od roku mi nic nie wykrył a ostatnio podpiąłem pod niego pendrive aby skopiować dokument i jak myślicie co się stało po podłączeniu pod laptopa z kasperskym? Kilka trojanów i jakieś robaczki, szczęście że mało co używam tego PC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

GDATA Antyvirus + Firewall 2012 i nic nie przepuszcza. Nie przepuściło nawet confickera, którego Kaspersky w pracowniach nie wykrył. Oczywiście nie ma 100% pewności, ale to jeden z lepszych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mSurf.eu

Ja używam M$ Security Essential, ale wcześniej używałem BitDefendera. M$ mi starcza, i wykrywa wirusy, trojany... W końcu kto nie zna lepiej dziur windowsa jak sam producent laugh.png

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A pod jaki os?

Jak Windows, to ja od lat korzystam z Avasta i jestem zadowolony. Jak Linux to albo Clamav albo Avast.

Winda 7tongue.png

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pod Win7 podobnie jak Mateusz polecam M$ Security Essentials. Spisuje się zaskakująco dobrze, ma dobrą "wykrywalność", ładnie radzi sobie z wykrytymi zagrożeniami, nie mieszając w systemie, nie ma problemów z zamulaniem kompa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kaspersky Internet Security, na allegro można kupić wersję BOX za kilkadziesiąt złotych z licencją na rok :) Dobry jest też ESET (NOD), zawsze sprawnie działał, jednak jego cena jest dużo wyższa już :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co to za licencje? Box z numerem do zarejestrowania? Wystawiasz fakturę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Kaspersky Internet Security używam, spoko jest.

Można na 30 dni ściągnąć i potestować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xtd

Pod Win7 podobnie jak Mateusz polecam M$ Security Essentials. Spisuje się zaskakująco dobrze, ma dobrą "wykrywalność", ładnie radzi sobie z wykrytymi zagrożeniami, nie mieszając w systemie, nie ma problemów z zamulaniem kompa.

Ja na stacjach roboczych także używam Essentials bądź Esetowego Noda ale w połączeniu z Malwarebytes Anti-Malware.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja używam od 4 lat darmowego avasta. Czasami wykrywa wirusty tam gdzie ich nie ma biggrin.png ale ogólnie nie miałem z nim problemów. Aktualnie używam go na Win7 64-bit i nie zauważam spowolnienia systemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lepiej chyba powiedzieć jakich antywirusów nie instalować:

- Norton (http://niebezpiecznik.pl/post/wykradzino-kod-zrodlowy-nortona-antyvirusa/)

- Kaspersky (http://niebezpiecznik.pl/post/wpadka-kasperskyego-wyciekl-kod-zrodlowy-antywirusa/)

- Avira (nie znajdzie tego: http://niebezpiecznik.pl/post/niemiecka-policja-infekuje-rzadowym-trojanem-r2d2/)

- Commodo (producent z USA wraz z połączeniem z Patriot Act nie wróży najlepiej)

 

Najlepszym antywirusem jest komputer z linuxem i rozsądnym userem. tongue.png

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Lepiej chyba powiedzieć jakich antywirusów nie instalować:

- Norton (http://niebezpieczni...ona-antyvirusa/)

- Kaspersky (http://niebezpieczni...owy-antywirusa/)

- Avira (nie znajdzie tego: http://niebezpieczni...-trojanem-r2d2/)

- Commodo (producent z USA wraz z połączeniem z Patriot Act nie wróży najlepiej)

 

Najlepszym antywirusem jest komputer z linuxem i rozsądnym userem. tongue.png

 

W 100% i tak domowego komputera nie utrzymasz w bezpieczeństwie, serwer z linuxem jest ciężko zabezpieczyć a co dopiero komputer z... Windowsem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×