Skocz do zawartości
Infinity Tech

Megaupload zamkniety przez FBi

Polecane posty

Gość Kamikadze

Ale programiści mogą zacząć więcej zarabiać za przeróbki skryptów megavideo pod inne takie portale (chyba są jeszcze 3 popularne)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Jedyny plus...

...szkoda, że koncerny fonograficzne i temu podobne tak wolno się reformują i otwierają na inne sposoby dystrybucji i inny model czerpania zysków. Trochę przypominają polskie instytucje rządowe pod tym względem.

 

Kamikadze ta : ) 20zł za skrypt... huehuehue...

Edytowano przez Sponsi (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widać Panom z czubka piramidy coraz bardziej przeszkadza wolność słowa w internecie, trzeba się jakoś za to zabrać pod przykrywką walki z piractwem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

Wyłączą strony kilku instytucji i odpuszczą, bo nie sądzę żeby FBI czy RIAA czy inne złodziejstwo (poszukajcie u wujka google) chciało mieć non-stop wyłączone strony i zadosowane serwery :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość thetox

Wkrótce nie będzie niczego - jak w Korei Płn. Wgląd do stron TYLKO państwowych (wszystkie zagraniczne zablokowane) i to Państwo decyduje do czego ma mieć człowiek dostęp. I gdzie tu wolność, nawet w sieci nie można byc anonimowym....

 

polska to już jest krajem totalitarnym bo zawładnęli nami i dymają nas na każde strony tylko dużo obiecują nic poza tym, jeszcze trochę i będzie tak na całym świecie całkowite zawładniecie ludźmi.

Edytowano przez thetox (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie kumam osób, które od razu jadą po naszym kraju.

@thetox, co mają wspólnego działania amerykańskich agencji federalnych z Polską (poza tym, że nasze władze włażą amerykańskim władzom tak głęboko w dupę, że niedługo sięgną dwunastnicy)?

A to, że działania instytucji rządowych podporządkowywane są wielkiemu biznesowi nie jest niczym nowym, nawet w niezależnej zdawałoby się Szwecji mieliśmy wojnę państwa z The Pirate Bay. TPB się obroniło, działa dalej w najlepsze i myślę, że Megaupload też sobie poradzi, przeniosą się po prostu tam, gdzie macki FBI ich nie sięgną, może zmienią nieco politykę wobec hostowanych przez siebie plików. Może nie będą już działać na taką skalę, ale na dobre raczej tak duży gracz nie zniknie.

 

A w ogóle to zauważyliście, że Amerykanie po raz kolejny przypieprzają się do obywateli innych krajów, a jakoś pomijany jest temat piractwa na terenie USA? Jak zwykle oni są wspaniali, cudowni, czyści i niewinni jak te lylyje. Tylko, do cholery, skoro są tacy czyści i niewinni, to czemu chcą blokować swoim obywatelom dostęp do serwisów z plikami? Chyba nie sądzą, że obywatele tak wspaniałego kraju jak USA są nieuczciwi i zdolni do nielegalnego kopiowania plików z Internetu? To byłoby straszne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja zwróciłem uwagę na inną rzecz. Oles - szef OVH - wypowiedział się na Twitterze, że przez zamknięcie MegaUpload firma LeaseWeb straci między 150 000€, a 250 000€ w skali miesiąca.

 

Co ciekawe, jak dziś wejdziemy na link http://leasewebnoc.com/ to próżno szukać wykresów przepustowości którymi do tej pory LeaseWeb chwaliło się na lewo i prawo. Czyżby to był dla firmy aż tak duży cios?

Edytowano przez Insider (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mają problem związany z wydajnością i stabilnością serwerów jak został zamknięty megaupload. Gdzieś Ci ludzie musieli się przenieść ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość thetox

videobb chyba tez tzn filmików już chyba nie po oglądamy w sieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

videobb i videozer usunęły wszystkie pliki powyżej 25 minut chyba ze swoich serwerów, gdzieś widziałem takie info

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Ale urodziły się nowe...

 

Dzisiaj na stronce z serialami widziałem już z 5 nowych "hłostingów" wideo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam jestem przeciwko ACTA itp. Skoro producenci chca zarabiac, to niech robia trakie produkcje, ktore wzbudza w odbiorcy szacunek i kupi ich produkt. Sam osobiscie mam plyty np. Eminema poniewaz go szanuje. A po co mam wydawac 50zl na jakas plytke slabego rapera, ktory mnie nie zainteresuje dluzej niz 1 dzien?

Polskie "komedie" (czyt. komedie powstale na przelomie ostatnich lat) nawet zniechecily widzow do pobierania ich na kompa :D Szkoda dysku na takie cos, wiec wiekszosc jak juz oglada, to online.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A po co mam wydawac 50zl na jakas plytke slabego rapera, ktory mnie nie zainteresuje dluzej niz 1 dzien?

Fenoment tego zjawiska jest taki, że ściągniętej płyty z netu (czytaj: skradzionej) słucha się więcej niż jeden dzień ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

Zgoda ale ile jest takich przypadków jak mój, ściągam jakiś program (bo akurat nie ma demówki), instaluje, włączam, stwierdzam że to jest gówno, wywalam z dysku, kasuję instalkę bo nie chce mi się kompa zaśmiecać. W normalnej sytuacji bym musiał zakupić ten program za powiedzmy 1500 zeta i bym był strasznie mocno deficytowy. Nie jest to może do końca uczciwe ale... no właśnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jak zadziała i jest ok, to go zostawiasz i jesteś 1500 zeta do przodu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Paweł, skoro firma nie wydaje wersji demo to albo jest to szajs i sie tylko modlą by ktos to kupił, albo jest to tak popularne oprogramowanie że nie warto im wydawać dema.

 

Windowsa teź nie znajdziesz jako demo i jakoś się sprzedaje :)

Chociaż demo to tez nie zawsze oddaje program, bo zazwyczaj 80 % funkcji zablokowanych i widać tylko interfejs :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Windowsa teź nie znajdziesz jako demo i jakoś się sprzedaje smile.png

 

Bo jest na siłe wciskany i zainstalowany od razu :) Kupujesz kompa od razu z licką...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×