Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Grupa PFF

cxc.pl - telenowela odcinek 5547389452987543209

Polecane posty

odciagaja skutecznie uwage od meritum sprawy

A moim zdaniem meritum sprawy to słaba jakość usług cxc. I do tego tutaj cały czas nawiązuje. Wyciagajac na swiatlo dzienne kolejne rzeczy zwiazane z cxc i ich klamliwa forma sprzedazy i prezentacji wizerunku. Zauwaz, ze cos zamilkł odnosnie biura krakowskiego, ktore przeciez jego zdaniem istnieje. To samo tyczy sie wielu innych spraw.

Koniec z klamstwem (mowie jak pewna najbardziej klamliwa partia) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
desleal napisał:

odciagaja skutecznie uwage od meritum sprawy

 

A moim zdaniem meritum sprawy to słaba jakość usług cxc.

Oraz moja wczesniejsza wypowiedz:
Skoro tak Ci zalezy na tym by uchronic wszystkich od 'zlego' cxc to skup sie na argumentacji merytorycznej...do bolu, a nie od bzdentnych utarczek z fujara, ktore odciagaja skutecznie uwage od meritum sprawy.

 

Nie zrozumiales mnie.

 

Zauwaz, ze cos zamilkł odnosnie biura krakowskiego, ktore przeciez jego zdaniem istnieje. To samo tyczy sie wielu innych spraw.

 

Temat przeczytalem, w swojej opinii sie utwierdzilem-niestety dla cxc jest to opinia umiarkowanie negatywna. Druga sprawa jest to, ze gdybysmy stosowali Twoja miare odnosnie wszystkich uslug i towarow to mozna by wszystkich nazwac klamcami i oszustami. Co prawda trzeba rozgraniczyc pare znaczacych omawianych w tym temacie rzeczywistych naruszen, a srednio udane zabiegi marketingowe. To, ze pisze, iz u nich wynaleziono hosting badz inne daleko idace fantazjowanie nie powinno byc przedmiotem rozmowy. Kazdy kto pracuje w sprzedazy/reklamie stosuje takie wybiegi. Sam nawet na swojej stronie pff.pl umiesciles pare tekstow, z ktorymi mozna luzno polemizowac. Jednak tekst to tekst, ma zachecic do sprzedazy, a ze autorzy robia to mniej lub bardziej nieudolnie jest sprawa drugorzedna.

 

Jeszcze raz wspomne, jako potencjalny klient obchodza mnie przede wszystkim dowody o jakosci(badz jej braku) swiadczonych uslug. Natomiast jako uzytkownik poniekad-w miare dobrego forum, oczekuje rzeczowej dyskusji. Bez tekstow o malej fujarze...plucia na ludzi. Powyzszego wymaga tak sama kultura jak i pozycja moderatora. W chwili obecnej efekt jest taki, ze osoba czytajaca temat w wiekszosci przypadkow przyglada sie klotni na poziomie 12-latkow.

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Temat przeczytalem, w swojej opinii sie utwierdzilem-niestety dla cxc jest to opinia umiarkowanie negatywna. Druga sprawa jest to, ze gdybysmy stosowali Twoja miare odnosnie wszystkich uslug i towarow to mozna by wszystkich nazwac klamcami i oszustami. Co prawda trzeba rozgraniczyc pare znaczacych omawianych w tym temacie rzeczywistych naruszen, a srednio udane zabiegi marketingowe. To, ze pisze, iz u nich wynaleziono hosting badz inne daleko idace fantazjowanie nie powinno byc przedmiotem rozmowy. Kazdy kto pracuje w sprzedazy/reklamie stosuje takie wybiegi. Sam nawet na swojej stronie pff.pl umiesciles pare tekstow, z ktorymi mozna luzno polemizowac. Jednak tekst to tekst, ma zachecic do sprzedazy, a ze autorzy robia to mniej lub bardziej nieudolnie jest sprawa drugorzedna.

Czy Wy naprawdę nie widzicie różnicy pomiędzy marketingiem a świadomym wprowadzaniem w błąd?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

chlopaki - niech ktos do cholery napisze u siebie na stronie - do u nas wynaleziono serwery, to u nas sie narodzily VPS-y, czy jakies inne klamstwo.

bedzie ok, niedlugo sie juz sami nie polapiemy co jest prawda a co nie, kiedy sie to urodzilo, gdzie, kiedy - moze tylko u kogos w glowie.

 

ja wiem jedno - to u mnie na kompie sie narodzil webdesign... zenada !!

 

[sorry za brak polskich znaków - bo napewno sie ktos przyczepi, mieszkam na stale poza granicami kaczystanu i nie czuje potrzeby instalacji poslkiego ukladu klawiszy, od razu ciagnac dalej - 26 lat]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam ale chyba nie zostalem dobrze zrozumiany. Dla mnie text "to u nas narodzil sie hosting" nie jest zadnym wprowadzeniem ludzi w blad. Niech za analogie posluza inne texty w stylu "jestesmy najlepsi" etc. I w jednym i w drugim przypadku odbiorca nie ma faktycznej mozliwosci weryfikacji takowej tezy. Co za tym idzie jest z reguly odebrana jako wlasna, subiektywna ocena oferenta uslugi/towaru. Nie prowadzi to w moim przekonaniu do jakis skrajnych naruszen badz drastycznych zmian stosunku klienta do firmy. Ot slaby slogan.

 

Wg mnie, pisanie sloganow jest kwestia otwarta, a to, ze na omawiany tekst wiekszosc ludzi reaguje usmiechem jest nie moim i chyba nie Waszym problemem. Tak, wiec czy tekst wprowadza wblad? Moim zdaniem NIE, gdyz nikt nie odbiera go w aksjomatyczny sposob.

 

Co jest traktowane jako naruszenie? Sfalszowane uptime'y, lokalizacja biur tudziez filii, bledy w regulaminie-TO JEST wprowadzenie w blad i powinno byc jak najbardziej pietnowane.

 

Powtorze, dla mnie sa to dwie rozne sprawy, czyli cos co stanowi istotny fragment oferty, informacji czy tez istnienia fizycznie firmy w podanych lokalizacjach. Reszta to slabe zabiegi majace w jakis sposob budowac prestiz/brand ale...kto ze sprzedajacyh tego nie robi???

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

z tego co pamietam to nawet carlsberg mowi ze jest PRAWDOPODOBNIE najlepszym piwewm na swiecie. niegdy nie mowil ze jest najlepszy. a co do tego ze nie mozna sprawdzic gdzie narodzil sie hosting: ich domena zostala zarejestrowana w czasie kiedy hosting byl daaaawno znany. to tak jakbym powiedzial ze to u mnie narodzil sie webdesign - rozumiem ze nie masz jak zweryfikowac i powiesz ze ok- napisz tak na swojej stronie www. nie bedzie to klamstwo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam ale chyba nie zostalem dobrze zrozumiany. Dla mnie text "to u nas narodzil sie hosting" nie jest zadnym wprowadzeniem ludzi w blad. Niech za analogie posluza inne texty w stylu "jestesmy najlepsi" etc. I w jednym i w drugim przypadku odbiorca nie ma faktycznej mozliwosci weryfikacji takowej tezy. Co za tym idzie jest z reguly odebrana jako wlasna, subiektywna ocena oferenta uslugi/towaru. Nie prowadzi to w moim przekonaniu do jakis skrajnych naruszen badz drastycznych zmian stosunku klienta do firmy. Ot slaby slogan.

Nie manipuluj. Jak już nieraz pisałem, kwestia tego, kto jest najlepszy jest subiektywna, natomiast to, kto pierwszy zaczął świadczyć usługi danego typu da się rozstrzygnąć obiektywnie (a w szczególności to, kto NIE zaczął -- wystarczy znaleźć jedną firmę, która świadczyła takie usługi wcześniej). Dlatego pisanie "jesteśmy najlepsi" to pospolity chwyt marketingowy, a pisanie, że np. "u nas narodził się hosting", gdy doskonale wiadomo, że nie jest to prawda, jest zwykłym wprowadzaniem w błąd.

 

Wg mnie, pisanie sloganow jest kwestia otwarta, a to, ze na omawiany tekst wiekszosc ludzi reaguje usmiechem jest nie moim i chyba nie Waszym problemem. Tak, wiec czy tekst wprowadza wblad? Moim zdaniem NIE, gdyz nikt nie odbiera go w aksjomatyczny sposob.

Kiedy pierwszy raz wszedłem na cXc.pl i zobaczyłem "since 1990", "u nas narodził się hosting" to pomyślałem -- "czyżby zapomniana firemka - pionier hostingu w Polsce"? Mimo niemałego doświadczenia. Dopiero głębsza analiza przekonała mnie, że to nieprawda. TO NIE JEST MARKETING! Wyobraź sobie, że jakaś firma ogłasza "to u nas narodziła się płyta CD" -- jak myślisz, jak długo czekałaby na pozew?

 

Powtorze, dla mnie sa to dwie rozne sprawy, czyli cos co stanowi istotny fragment oferty, informacji czy tez istnienia fizycznie firmy w podanych lokalizacjach. Reszta to slabe zabiegi majace w jakis sposob budowac prestiz/brand ale...kto ze sprzedajacyh tego nie robi???

Żadna poważna firma nie buduje prestiżu wprowadzając w błąd klientów w tak prostacki i oczywisty sposób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widac mamy stosunkowo inny punkt widzenia. Zostane przy swoim.

 

Macie oczywiscie sporo racji ale caly ten slogan jest jak widac kontrowersyjny, a jego odbior w nawiazaniu do Waszych wypowiedzi jest sprawa indywidualna. Swoje zdanie juz wyrazilem i nie bede go powielal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W pełni zgadzam się z tym co tutaj napisał Neas!

Poza tym widzę, że desleal zaczynasz już dostrzegać problem (może nawet doceniać to co robimy). Mówię tutaj o:

Sfalszowane uptime'y, lokalizacja biur tudziez filii, bledy w regulaminie-TO JEST wprowadzenie w blad i powinno byc jak najbardziej pietnowane.

 

@pixel: ładne portfolio (mówię o stronie, nie jego zawartości)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Alez tm!, ja problem widzialem od poczatku. Jedyne czemu bardzo sie sprzeciwialem to forma w jakiej to bylo prowadzone. Bylo cos do udowodnienia-udowodniliscie, super. Niesmak pozostawiaja tylko podjete srodki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie,

 

czytajac wczoraj ten temat dochodze do 3 strony i nagle widze, ze sa jeszcze 4 :)

 

Zarzucilem drobna prowakacje i tyle napisaliscie, ze normalnie nie mam sily tych wypocin czytac.

 

Chciem powiedziec jedno, olejcie to co robi CXC! Tyle jest juz opini, ze trosze myslacy klient podejmie sluszna decyzje. Nie ma sensu sie klucic, dajcie sobie na wstrzymanie.

 

Co do CXC i fujary, to predzej czy pozniej ktos sie tym powaznie zajemie - chodzi o czywiscie o klientow, to wtedy sie nie pozbieraja.

 

Jak to mowi moja kochana mamusia "gowna nie tykaj, bo smierdzi", oczywiscie nie chce nikogo obrazac ;)

 

Panowie, proponuje czasem sobie tak powiedziec, a bedzie latwiej i przyjemniej.

 

Pozdrawiam i milego wieczoru zycze

 

Pawel

 

P.S. Oczywiscie nie popieram metod pozyskiwania klientow jakie uskutecznia firma CXC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eh... Myslalem, ze po watku o 'DC w Tarnowie' fujara ze wstydem zniknal z forum. Widze jednak, ze wrocil i sie znowu szopki robia... Moze zamiast bez sensu ciagnac nastepny watek przez kilka stron (skoro i tak wszyscy wiedza o biega, a fujara nadal probuje komus udowodnic, ze firma jest OK i wciska kity) ktorys z moderatorow zamknie temat i walnie ostatniego posta z duzym czerwonym napisem 'CXC jest be!' i tyle?

 

A swoja droga interesujace jest to, ze fujara ciagle proboje wciskac kit na forum, na ktorym spora wiekszosc uzytkownikow jest obeznana w temacie i wiadomo, ze sie na takie pierdoly nie nabierze (vide 'DC w Tarnowie').

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Można nawet zobaczyć www.CXC.jest.bee.pl :] Jeden z userow zalozyl taka usluge i może być przydatna ;]

 

Wysłany Czw Sty 26, 2006 7:27 pm:

 

ale zaznaczam że w tym konflikcie jestem bezstronny, ponieważ nie korzystałem z usług CXC, a zebym cos ocenial, musze sam to sprawdzic :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja rowniez chce w konflikcie pozostac bezstronnym.

Dodam jednak, ze "Kazdego uwaza sie za niewinnego, dopoki jego wina nie zostanie stwierdzona prawomocnym wyrokiem." (Konstytucja). Jesli wiec wg Was Fujara czy tez wlasciciele cXc, Control Pressu, Cyrux itd. sa czemukolwiek winni, to zapewne wiecie co z tym fantem zrobic i gdzie sie z tym zglosic. To moje skromne zdanie na temat tej rzeki oskarzen.

 

Dodatkowo uwazam, ze tm! powinien dostac ostrzezenie za chamski stosunek do innych uzytkownikow forum (wystarcza przyklady z tego tematu). Nie chce z nikim wojny, a celowo nie wypowiadalem sie w tym temacie odnosnie tego, czyje zdanie do mnie bardziej przemawia (zwolennikow czy przeciwnkow Fujary) i dla siebie zachowam swoj glos. Niemniej jednak ton tm! w tym akurat temacie jest mocno przesadzony.

 

Nie zapominajcie ze cXc to ciagle pewien podmiot, wiec czy Wam odpowiadaja hasla o narodzinach hostingu, since 1990, uptime itd. (sam w jednym z tematow wyrazilem nawet swoje zdanie, ze haslo z ich strony glownej nie za bardzo do mnie przemawia i nie jest do konca prawda), czy tez nie, nie daje wam zadnego prawa do takiego jego traktowania. Nie odpowiada Wam postawa Fujary lub niepelne / nieprawdziwe informacje na www ? Ok, wyrazcie swoja opinie, podyskutujcie itd. Mi rowniez kilka hasel z cxc.pl nie odpowiada, ale to nie znaczy, ze musze od razu zachowywac sie niekulturalnie i nietaktownie.

 

Co jak co, ale moderator jednak powinien zachowywac pewien poziom dyskusji i dawac przyklad innym ... Wciskam niebieski guziczek z nadzieja, ze moze chociaz Administrator zwroci na to uwage.

 

- edit - w zw. z postem Fobiego

Uzytkownik dziekuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przestałem uczestniczyć w tym temacie ponieważ rozmowa przybrała taki typ:

user: jesteś

fujara: nie ma mnie

user: jesteś

fujara: nie ma mnie

ktoś zbuntowany: wcale go nie ma

user: jesteś

fujara: nie ma mnie

itd.

 

To był przykład:P

 

Moim zdaniem:

cxc powinno się dobrze zastanawiać nad chwytami reklamowymi, sloganami oraz wszelkiego rodzaju promocjami bo są obserwowani w większości przez ekspertów i może to wypaść na ich niekorzyść ;)

 

Było do przewidzenia, że fujara będzie tak pisać.

Dla mnie temat skończony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

i: Ogolnie masz racje, ale nie zwrociles uwagi na fakt, ze dyskutowac tu sie nie da, bo 'fujara' unika odpowiedzi na niezreczne pytania lub po prostu bezczelnie klamie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wyglada na to ze niepotrzebnie sie odzywałem bo wywołałem tu drugą burze z cyklu fujara vs reszta świata :twisted: . Nie przeczytałem poprostu starego tematu i postanowaiłem udowodnic (myśląc ze nikt wcześniej nic w tym kierunku nie robił) ze te slogany to czyste kłamstwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dane do siedziby w Krakowie:

Control Process 3 sp. z o.o.

ul. Obrońców Modlina 16

30-733 Kraków

 

Nie zadano mi konkretnego pytania a jedynie opinie ktorych mi ze wzgledu na moją osobistą kulture komentować nie wypada ,

a jedynie moge je sprostować . Każdy może interpretować slogany cXc.pl jak tylko sobie życzy

 

user: jesteś

fujara: nie ma mnie

user: jesteś

fujara: nie ma mnie

ktoś zbuntowany: wcale go nie ma

user: jesteś

fujara: nie ma mnie

itd.

 

Nie jestem w stanie 24/7/365 odpowiadać na wasze opinie mielone po tysiąckroć

 

@p moge jedynie dodać - nie widząc naszego Data Center a komentując go zachowujesz sie conajmniej bezczelnie - jednak widzę iż z dnia na dzien to forum tylko temu sluzy,bywając na nim od ponad 1,5 roku z całą pewnością mogę stwierdzić iż poziom merytoryczny spada na co tylko może, zaczynają się szerzyć pomówienia oraz chamstwo co na pewno nie służy forum - czytając wypowiedź @Fobi'ego mam jedynie nadzieje iż ukróci ten proceder

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiecie, że pierwsza zasada marketingu brzmiała "Nieważne co o mnie mówicie, byle byście poprawnie wymawiali moje nazwisko"(czy jakoś tak). Właśnie w taki sposób wszyscy poznali sync.pl, no i jak można było potem przeczytac na forum nadal zamawiali tam usługi. Firma stała sie wręcz legendą, a to, że później tego nie wykorzystała to, już jej problem.

Tak samo jest z cxc.pl. Im bardziej, będzięcie ją atakowali, tym bedzie bardziej znana a jej właściciel bedzie miał większe zyski.

 

P.S. To samo jest np z Dodą czy Mandaryną(ale ambitne przykłady :wink: )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

fujara: W tym akurat przypadku nie zachowuje sie bezczelnie...

Zostales juz w watku dotyczacym waszego DC poproszony przez pare osob o wystawienie pliku testowego / podanie numeru AS. Skonczylo sie tym, ze watek zostal zamkniety przez moderatora. Bede naprawde szczesliwy jesli udowodnisz mi, ze sie myle. I gwarantuje przeprosiny za moje 'bezczelne' zachowanie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie zadano mi konkretnego pytania

Ja zadałem: "A ja bym chciał uzyskać wreszcie odpowiedź na pytanie, na czym polega gwarancja czasów dostępu ("pingów") na neargames.net ("Gwarantowany ping ~ 40msec"), w szczególności w jaki sposób są mierzone i jak wygląda rekompensata za niedotrzymanie parametrów."

 

Pytałem o to już drugi raz. Może za trzecim odpowiesz? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prowadzona jest wewnętrzna statystyka sredni ping do serwera to "~"40msec ( nie dotyczy serwerow w USA )

 

jak wygląda rekompensata za niedotrzymanie parametrów

 

Przedłużenie abonamentu w zaleznosci od czestotliwosci wyzszych pingów

 

Jesli byłbys na prawdę zainteresowany zapytalbys na PW , widocznie Twoje pytanie mi umknęło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

×