Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Grupa PFF

cxc.pl - telenowela odcinek 5547389452987543209

Polecane posty

Marian: rada na dobry początek - poczytaj trochę forum i bądź na nim dłużej niz od 5 postów, żeby wydawać sądy na temat kogokolwiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 miast jest zaznaczonych, jako siedziby, w których są wasze biura

 

Jest 8 siedzib firmy Control Process , jednak nie kazda z nich zajmuje sie hostingiem . W Tarnowie i Krakowie masz zaznaczone na mapie 'serwery' ... - szczegóły...

 

Biuro to biuro, a serwer to serwer. Sztucznie powiększyłeś firmę o kilka biur :)

 

Jakbym był na miejscu control process to wogóle ograniczyłbym się do 1 biura, chyba, że stawiają drugie Data Center to ok. Nie zdajecie sobie sprawy jak olbrzymie koszty niesie ze sobą wydzielenie kolejnego pomieszczenia i posadzenie kogoś za biurkiem kto będzie obsługiwał Klientów "chętnych na hosting"

 

Przykładowo - własne doświadczenia - biuro dla szefa - Warszawka pomieszczenie 10m2, internet, telefon w biurowcu 15tys złotych/mies + utrzymanie pracownika 3000złotych - za jedno dodatkowe pomieszczenie robi się 18 tys - i to bez podatku.

 

Za tą kase można kupić pokaźne łącze - głupoty piszecie oj głupoty, praktyki Wam brak :) a o doświadczeniu nie wspomnę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wy chyba macie po 12 lat wszyscy

O przepraszam, ja mam 13!

wstyd mi Polakowi za Was - nie macie za grosz poszanowania dla bliźniego

Ammeeeenn!

 

Marian, przeczytaj cały topic to wyciagniesz moze nieco głębsze wnioski. Z resztą tam gdzies jest wiadomosc specjalnie dla Ciebie ode mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marian: rada na dobry początek - poczytaj trochę forum i bądź na nim dłużej niz od 5 postów, żeby wydawać sądy na temat kogokolwiek.

 

Zbyt dużo odemnie wymagasz :) (może per Pan :) )

Płacić tak dużą cenę za uwstecznianie się - oj nie, nie tędy droga.

Prawda widać Twoja taka - ten kto krzyczy dużo - wie jak krzyczeć i co krzyczeć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeden z najgorszych tematow na forum :-( Skonczcie wascie, wstydu oszczedzcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Warszawka pomieszczenie 10m2, internet, telefon w biurowcu 15tys złotych/mies

Mowisz o kupnie powierzchni?! Nawet w Metropolitan Plaza tyle nie kosztuje mert WYNAJECIA! Z choinki sie chyba urwałeś...

 

utrzymanie pracownika 3000złotych

Cooooooo?! 3000 to bierze niezlej klasy specjalista od zagadnien internetowych, a nie panienka, która ma obslugiwac klientow.

 

Marian rozumiem, ze juz po Świetach i gałązki w choinkach zaczynaja opadac, ale te liczby są tak wyssane z palca... Z reszta masz wiadomosc ode mnie kilka stron wczesniej (moj pierwszy post dzisiaj w tym temacie - z tego co pamietam).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Warszawka pomieszczenie 10m2, internet, telefon w biurowcu 15tys złotych/mies

Mowisz o kupnie powierzchni?! Nawet w Metropolitan Plaza tyle nie kosztuje mert WYNAJECIA! Z choinki sie chyba urwałeś...

 

utrzymanie pracownika 3000złotych

Cooooooo?! 3000 to bierze niezlej klasy specjalista od zagadnien internetowych, a nie panienka, która ma obslugiwac klientow.

 

Marian rozumiem, ze juz po Świetach i gałązki w choinkach zaczynaja opadac, ale te liczby są tak wyssane z palca... Z reszta masz wiadomosc ode mnie kilka stron wczesniej (moj pierwszy post dzisiaj w tym temacie - z tego co pamietam).

 

z Tobą przyjacielu nie rozmawiam - nie muszę bo co wiesz o biznesie to doskonale widze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jeszcze jedno - wstyd mi Polakowi za Was - nie macie za grosz poszanowania dla bliźniego i taką reprezentacją wzbudzacie tylko odraze innych
"Mi Polakowi"? Walka narodowowyzwolencza i ciepienie za miliony juz sie skonczyly. Na pewno zreszta nie dotyczyly wypowiedzi na wht.

 

Po prostu nienawidze takiego pseudopatriotycznego, impertynenckiego tonu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem mniej-wiecej tyle. Biuro w centrum Wwy, 3 pokoje, z wszystkim (komputery, drukarki, faxy - wszystko w 3 letnim leasingu), Internet, telefon, ochrona, personel sprzatajacy, prad itp. to miesieczne koszta rzedu 11000-12000pln. Tyle, ze to biuro to nie 10m^2 tylko kolo 60m^2.

 

Cheers,

t.

PS. Nie odpowiedziales na moje pytanie zwiazane z dyplomem uczelni, oraz tych duzych firmach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakbym był na miejscu control process to wogóle ograniczyłbym się do 1 biura, chyba, że stawiają drugie Data Center to ok. Nie zdajecie sobie sprawy jak olbrzymie koszty niesie ze sobą wydzielenie kolejnego pomieszczenia i posadzenie kogoś za biurkiem kto będzie obsługiwał Klientów "chętnych na hosting". (...)

W tym masz rację, tylko piszesz nie na temat. Nie chodzi o to ile mają biur, tylko o to, że wprowadzają błąd. Czujesz tę subtelną różnicę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
utrzymanie pracownika 3000złotych

Cooooooo?! 3000 to bierze niezlej klasy specjalista od zagadnien internetowych' date=' a nie panienka, która ma obslugiwac klientow..[/quote']

 

Marian Sz. mial na mysli 3000 brutto (netto+ZUS+podatek)

 

ed

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
utrzymanie pracownika 3000złotych

Cooooooo?! 3000 to bierze niezlej klasy specjalista od zagadnien internetowych' date=' a nie panienka, która ma obslugiwac klientow..[/quote']

 

Marian Sz. mial na mysli 3000 brutto (netto+ZUS+podatek)

 

ed

 

1 sprawiedliwy :)

Aż się Panu dziwie, że ich Pan poucza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zmieniacie temat...

Tutaj jest rozmowa o wadlowości cxc(czekamy na odp. fujary), a wy piszecie o lokalach i utrzymywaniu pracowników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marian Sz. mial na mysli 3000 brutto (netto+ZUS+podatek)

 

i to bez podatku.

 

To w koncu netto czy brutto, czy raz tak, raz tak (bo wyczuwamy, ze faktycznie palneliśmy troszczkę...)?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 miast jest zaznaczonych, jako siedziby, w których są wasze biura

 

Jest 8 siedzib firmy Control Process , jednak nie kazda z nich zajmuje sie hostingiem . W Tarnowie i Krakowie masz zaznaczone na mapie 'serwery' ... - szczegóły...

 

Biuro to biuro, a serwer to serwer. Sztucznie powiększyłeś firmę o kilka biur :)

 

Jakbym był na miejscu control process to wogóle ograniczyłbym się do 1 biura, chyba, że stawiają drugie Data Center to ok. Nie zdajecie sobie sprawy jak olbrzymie koszty niesie ze sobą wydzielenie kolejnego pomieszczenia i posadzenie kogoś za biurkiem kto będzie obsługiwał Klientów "chętnych na hosting"

 

Za tą kase można kupić pokaźne łącze - głupoty piszecie oj głupoty, praktyki Wam brak :) a o doświadczeniu nie wspomnę.

 

 

Chodzi o to ze na mapie http://www.cyrux.pl/i/mapa.gif jest zaznaczonych 8 biur i 2 serwery. Jesli dla Fujary okreslenie biuro hostingowe==serwer to powinien usunąć pozostałe biura nie związane z hostingiem. JEst to nieuczciwe ponieważ cxc.pl probuje sprawiac wrażenie firmy 5 razy większej niż jest w rzeczywistości.

Wygląda to tak jakby ktos podczepił się pod czyjąś działalność (może kogoś z rodziny) i niby "odziedziczył" 13 lat doświadczenia na rynku(czynne od 1990 zmiast 2003).

Ja uważam że jest to po prostu nieuczciwe.

 

Mariuszu Sz. Czy uważasz że firma której oferta i przedstawione zaplecze techniczne mija się z prawdą działa uczciwie?

 

ed

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 miast jest zaznaczonych, jako siedziby, w których są wasze biura

 

Jest 8 siedzib firmy Control Process , jednak nie kazda z nich zajmuje sie hostingiem . W Tarnowie i Krakowie masz zaznaczone na mapie 'serwery' ... - szczegóły...

 

Biuro to biuro, a serwer to serwer. Sztucznie powiększyłeś firmę o kilka biur :)

 

Jakbym był na miejscu control process to wogóle ograniczyłbym się do 1 biura, chyba, że stawiają drugie Data Center to ok. Nie zdajecie sobie sprawy jak olbrzymie koszty niesie ze sobą wydzielenie kolejnego pomieszczenia i posadzenie kogoś za biurkiem kto będzie obsługiwał Klientów "chętnych na hosting"

 

Za tą kase można kupić pokaźne łącze - głupoty piszecie oj głupoty, praktyki Wam brak :) a o doświadczeniu nie wspomnę.

 

 

Chodzi o to ze na mapie http://www.cyrux.pl/i/mapa.gif jest zaznaczonych 8 biur i 2 serwery. Jesli dla Fujary okreslenie biuro hostingowe==serwer to powinien usunąć pozostałe biura nie związane z hostingiem. JEst to nieuczciwe ponieważ cxc.pl probuje sprawiac wrażenie firmy 5 razy większej niż jest w rzeczywistości.

Wygląda to tak jakby ktos podczepił się pod czyjąś działalność (może kogoś z rodziny) i niby "odziedziczył" 13 lat doświadczenia na rynku(czynne od 1990 zmiast 2003).

Ja uważam że jest to po prostu nieuczciwe.

 

Mariuszu Sz. Czy uważasz że firma której oferta i przedstawione zaplecze techniczne mija się z prawdą działa uczciwie?

 

ed

 

Wiecie Panowie - prawda jest taka - Firma to Firma. Jeżeli cxc.pl pracuje pod marką control process sp. z o.o. to nie można jej zabronić reklamowania się, że ma biura tu i uwdzie - nie można także twierdzić, że jest to wprowadzanie klienta w błąd.

 

Zgodził bym się z oszustwem jeżeli cxc.pl pracowała by pod marką np control process 2 lub control process 3 czyli np oddziałami handlowymi, czy innymi firmami które reprezentują spółkę ale rzeczywistymi właścicielami nie są.

 

Ważnym jest także że jeżeli cxc.pl jest pod cp sp. z o.o. to na swojej stronie może także pisać, że specjalizują się w projektowaniu urządzeń bezpieczeństwa ciśnieniowego na obiektach typu kopalnie itp - nie ma w tym grosza kłamstwa, bo cxc.pl pracuje pod cp sp. z o.o.

 

Zgodze się tylko z tym, że może to być traktowane przez niektórych jako oszustwo - ale Panowie - prawda jest taka że to najczystszy marketing z haczykiem na tych którzy nie znają całej prawdy.

 

dodam jeszcze jedno zdanie - zgłoście się do każdego pierwszego lepszego prawnika - powie dokładnie to samo - takie życie - mają mocne zaplecze to mogą pisać choć co - byle by było prawdą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Marian Sz. napisał chyba wszystko to co moglbym sobie tylko zyczyć ( za co Ci z tego miejsca dziękuje )

 

Firma jest firmą jej oddziały rownież się do niej zaliczają, rownie dobrze moglibysmy na stronie cxc,cyruxa,taniego hostingu czy nawet neargamsu napisać iż otrzymalismy "Medal Europejski" , certyfikaty ISO 14001 i 90001 , oraz nagrode Złotej Firmy 2003 co nie byłoby jak to nazywacie 'oszustwem' a jedynie pochwalenie się osiągnięciami innego oddziału

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mają mocne zaplecze to mogą pisać choć co - byle by było prawdą

A co powiesz na temat sloganu 'to u nas narodzil sie hosting' albo ich wypasionego DC? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odnosnie tego calego zamieszania...mialem kiedys stycznosc z serwerami cxc. Pady niestety sie zdarzaly. Byl to okolo roku temu...miesiac bylo wszystko dobrze...nastepny miesiac to z reguly pady dzien w dzien w godzinach wieczornych. Maile z reguly nie pomagaly.

 

Teraz pozwole sobie odniesc sie do osoby tm!'a. Nie bede ukrywal, ze jestes zenujacy. Pierwsze, ze jako moderator powinienes przynajmniej starac sie trzymac 'fason'. Kolejna sprawa jest Twoje ogolne zachowanie. Nie tylko w tym temacie ale rowniez w wielu pozostalych. Oto czlowiek, ktory zalozyl z bratem/ojcem dzialalnosc gospodarcza, trzasnal 8(a nie jednak 7...airport.wroclaw wybral bardziej kompetentnych) sredniej jakosci projektow poucza wszystkich dookola. Zanim zaczniesz dopytywac innych o wyksztalcenie czy sfere dzialalnosci, zajmij sie swoja grupka PFF, poniewaz poziom, ktory prezentujesz jest daleki od tego by zgrywac sie na wszystko wiedzacego.

 

Zanim zaczniesz mnie meczyc o podstawy moich wnioskow(z gory zakladam, ze grupka pff jest oczkiem w Twojej glowie), poczytaj o copywrittingu...marketingu interaktywnym i wroc do swoich postow. Przeczytaj je 7 razy i zastanow sie nad tym jakie glupoty wypisujesz Panie Project Managerze :-D

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
copywrittingu

Tego słowa nie znam, panie profesorze...

 

Wysłany Czw 26 Sty, 2006:

 

To była pierwsza część.

Teraz kolejne:

@fujara - ciesz się, że ktoś ci uratował skórę (nie w moich oczach, ale kilku osób pewnie tak...)

@Marian Sz. - firma ma duże zaplecze, to dobrze... Poradzi sobie z pozwem jaki przygotowuje pewna konkurencyjna firma. Nie bede mial chociaz wyrzutow sumienia.

 

 

Pierwsze, ze jako moderator powinienes przynajmniej starac sie trzymac 'fason'.

Dlaczego tak duzo tutaj ograniczonych osob?! To, że jestem moderatorem to odbiera mi prawo do wlasnego zdania?! Czy to, że jestem moderatorem zabrania mi walki (z wiatrakami i bezmozgami) o prawa dla klientow CXC?! Przeczytaj sobie regulamin cxc i moze wtedy zrozumiesz o czym wogole mowie. Kij mnie obchodzi, czy ten serwer ma uptime 10%, 50%, 90% czy 100%. Wic w tym, że jego klientow to dotyka. A ci nie maja zadnych praw zagwarantowanych od dostawcy. Żadna odpowiedzialnosc. No i te bezczelne frazy bez pokrycia (100% uptime, u nas narodzil sie hosting itd.). Nie wspominajac o klamstwie. Chce pojsc do biura w Wwie, ale nie moge - bo takie nie istnieje. A to co istnieje i jest zwiazane z ta firma to jakas marnota handlujaca boazeria czy Bog wie czym.

 

Przejrzyjcie na oczy. Nie mam zamiaru robic tutaj nikomu wbrew. Nie czuje urazu wobec (małej) fujary (mimo, że jego styl bycia mi zupelnie nie odpowiada). Ale mam ochote w jakis sposob pomoc uzytkownikom jego uslug - jego klientom. Ja tego nie zrobie osobiscie. Ale wiem kto to zrobi, wiem kto skierowal sprawe do kancelarii prawniczej. No i licze, ze cala ta sprawa potoczy sie dosyc szybko.

 

Moje oczekiwania - regulamin zmieniony na taki, ktory bedzie nakladal odpowiedzialnosc finansowa za brak stałosci w dostawie uslug. To taki standard, ktorego sie wymaga od dostawcow hostingu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tego słowa nie znam, panie profesorze...

 

desleal literowke popełnil i juz zaczynasz 'wprowadzac swoj styl' ... zapewne poprawnego slowa tez nie znasz ( a przynajmniej jego znaczenia i sensu ) - Copywriting

 

 

Dlaczego tak duzo tutaj ograniczonych osob?! To, że jestem moderatorem to odbiera mi prawo do wlasnego zdania?!

 

Wymagana jest od Ciebie chociaz podstawowa kultura nikt nie mowi Ci co masz pisac tylko sposob tego co piszesz jest żenujący ...

 

 

Chce pojsc do biura w Wwie, ale nie moge - bo takie nie istnieje

 

Desleal juz Ci napisal o czym tutaj rozmawiamy, niestety wchodzimy juz na inny poziom którego niestety nie zrozumiesz - "prawda jest taka że to najczystszy marketing z haczykiem na tych którzy nie znają całej prawdy. "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"prawda jest taka że to najczystszy marketing z haczykiem na tych którzy nie znają całej prawdy.

 

Jakim haczykiem?! Wiesz czym jest haczyk?! Chce kupic u was hosting, ale idac do biura, a nie on-line. No i niestety. Nawet nie moge znalezc adresu tego warszawskiego biura. A nastepnie sie dowiaduje - no tak, ale Wwie nie mamy biura od hostingu. Powiedz mi, co mnie to obchodzi, ze ta firma ma tutaj inne biuro. Mi chodzi o uzyskanie info o usludze hosting. Nie jestem na ogolnej stronie firmy, tylko na stronie oddzialu zajmujacego sie hostingiem. No, ale niestety...

 

PiS & Love!

t.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krakowie znajduje się siedziba odziału hostingowego

Tutaj też nie ma adresu... Możesz go uprzejmie podać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tm! z calym szacunkiem ale wykazujesz sie daleko idacym brakiem zrozumienia. Po pierwsze, prosze postaraj sie odnosic do tresci, a nie skupiac na literowkach.

Celem mojego postu nie bylo zarzucanie Ci w jakiejkolwiek formie stronniczosci w tym temacie. Bylo by to zdecydowane naruszenie rzeczywistosci. Zasadniczo chodzilo nie o tresc ale o forme. Takze prosze nie interpretuj slow pod swoje wyimaginowane tezy. Niech za przyklad posluzy Twoja odpowiedz na moj post sugerujaca moje ograniczenie. Nawet jezeli tak by bylo, to wydaje mi sie, ze "szanujacy sie" admin nie uzywal by tak skrajnych i emocjonalnych wyrazen. Tym rozni sie powazny moderator od netowego szczekacza z kompleksem lokalnego guru.

 

Na prawde skoro cxc 'daje ciala' to powinno byc to wyjasnione. W koncu po to jest to forum ale swoim zachowaniem, czyli wycieczkami ad persona jedyne co osiagasz to niechec forumowiczow do wlasnej osoby. Skoro tak Ci zalezy na tym by uchronic wszystkich od 'zlego' cxc to skup sie na argumentacji merytorycznej...do bolu, a nie od bzdentnych utarczek z fujara, ktore odciagaja skutecznie uwage od meritum sprawy.

 

Wiem, ze nie mam na to wlasciwie zadnego wplywu(oprocz opuszczeniem forum, ktore regularnie przegladam) ale takie Twoje-tm! autorytarne zapedy a'la wiem wszystko i najlepiej ewidentnie mu nie sluza.

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

×