Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Grupa PFF

cxc.pl - telenowela odcinek 5547389452987543209

Polecane posty

nielegalne

 

Jesli cos jest nielegalne a Ty o tym wiesz i niepoinformowałes prokuratury to rowniez postepujesz nielegalnie

 

@adx - firmy tworzą ludzie , adx przemysl to co napisales ze 3x ... jesli podpisujesz sie jako HTN i oferujesz ich uslugi wypowiadasz sie w imieniu firmy nie swoim prywatnym...

 

tm!, przepraszam jednak moja dyskusja z Toba nie ma sensu bo nieukrywając niestety nie ma podstawy do dyskusji - nie mam do Ciebie szacunku - czytając głupot jakie piszesz inaczej niestety być nie może

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzisz problem polega na tym, że nie musisz informować prokuratury jeśli nie jesteś pewien. Ale pdf z waszym regulaminem został zapisany, niedługo zostanie wydrukowany i wysłany do odpowiedniej instytucji, która wyda osąd - czy jest zgodny z prawem i czy jest uczciwy obec klientów i konkurencji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po raz kolejny utwierdzasz mnie w moim przekonaniu , pisząc iż działamy nielegalnie a nie jestes tego pewien, jestes, nie owijając w słowa , kłamcą i oszustem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@adx - firmy tworzą ludzie , adx przemysl to co napisales ze 3x ... jesli podpisujesz sie jako HTN i oferujesz ich uslugi wypowiadasz sie w imieniu firmy nie swoim prywatnym...

 

Ile razy mam powtarzać, że ta firma została rozwiązana i nie oferuje żadnych usług? Naprawdę mam lepsze sposoby zarobku niż hosting, więc i żadnego lobby nie muszę reprezentować.

 

Co innego jest być pracownikiem firmy, a co innego wypowiadać się w jej imieniu. Zobacz np. na rozmowę przy kawie p. Kaczyńskiego i Tuska. Pierwszy przebąknął coś o spotkaniu, został olany - i ogłasza, że oto Platforma nie zgadza się na rozmowy. Manipulacja? Oczywiście - i tak samo manipulacją jest przypisywać prywatnym wypowiedziom rangę oficjalnych przekazów płynących z firmy/organizacji.

 

Zresztą nawet zakładając, że wypowiadamy się tutaj oficjalnie w imieniu firm - i każdy pracownik firmy musi się z piszącym tutaj zgodzić (a tak przecież nie jest) - to nie jest to nic niezwykłego w biznesie. Spójrz choćby na rywalizację AMD vs Intel i wzajemne rzucanie rękawicy, ogłaszanie zwycięstwa itp. Jakoś mnie to nie bulwersuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fujara, w tym momencie chyba przegiąłeś. Ale to dobrze. Mam motywacje do tego, żeby rozgonić firmę, u której powstał hosting (w `90).

 

Cały paragraf 2 regulaminu jest jedną wielką kpiną i drwiną. Piszecie, że macie prawo nie działać max. 24h w miesiącu (to jest 1/30 czyli ponad 3%). A na stronie jest informacja o 100% uptime`ie. Dodatkowo nie piszecie o jakichkolwiek odszkodowaniach przy problemach z ciągłością dostaw wykupionych usług. Więc nazwanie mnie kłamcą jest daleko idącą i nieprzemyślaną wypowiedzią. Bardzo ciesze się, ze to zdrobiłeś. Bo teraz mogę domagać się publicznych przeprosin od (małej) fujary, no i będę kontynuował walkę o prawa dla waszych klientow - czyli zmiany w regulaminie, na taki, który was zmusza do opowiedzialności!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
(...)

Jak zwykle zaprzeczasz bez żadnej argumentacji, więc ten fragment pominę. Twój styl dyskusji jest podobny do "polityki" cXc.pl -- napisać cokolwiek licząc, że mniej zorientowani nie sprawdzą jak jest naprawdę i uwierzą. Przykładem są idiotyczne zarzuty, że ponoć "atakujemy Cię" jako konkurencja, tymczasem większość z nas nie świadczy żadnych usług konkurencyjnych w stosunku cXc.pl.

 

Pisałem nie raz , nie wiele Ci do tego jakie działania ma nasza firma - nie podobają Ci sie? Jedynie Twoj problem bo z pewnoscia nikt nie bedzie z uwagi na kilka osob, które jedynie chcąc zabłysnąć skaczą i sczekają jak najglosniej, zmieniał sloganów oraz polityki firmy  ...

Tyle mi do tego, że mam prawo wygłosić na ten temat opinię, jak każdy zresztą. Choćby po to, żeby mniej zorientowani w temacie wiedzieli co w praktyce oznacza to "since 1990", "narodziny hostingu" i "uptime 100%". Nie jest to zresztą dyskusja o "polityce firmy" tylko o wprowadzaniu w błąd klientów -- bo fakt, że cXc.pl NIE istnieje od 1990, że NIE narodził się tam hosting oraz, że NIE oferuje 100% uptime-u jest bezdyskusyjny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tm! Twoja ignorancja sięga apogeum , zauwazylem ze czytania ze zrozumieniem rowniez nie masz opanowanego ...

 

większość z nas nie świadczy żadnych usług konkurencyjnych w stosunku cXc.pl.

Wiekszosc swiadczy usługi hostingowe ...

 

mam prawo wygłosić na ten temat opinię

Wygłosiłes ją juz wystarczającą ilosc razy mieląc caly czas te same teksty...

 

Co do Twoich 3xNie :

1. cXc nie istnieje i nikt tak nie twierdzi, od 90' istnieje CP

2. to jest slogan

3. Jak widac oferujemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tm! Twoja ignorancja sięga apogeum , zauwazylem ze czytania ze zrozumieniem rowniez nie masz opanowanego ...

 

większość z nas nie świadczy żadnych usług konkurencyjnych w stosunku cXc.pl.

Wiekszosc swiadczy usługi hostingowe ...

 

mam prawo wygłosić na ten temat opinię

Wygłosiłes ją juz wystarczającą ilosc razy mieląc caly czas te same teksty...

 

Co do Twoich 3xNie :

1. cXc nie istnieje i nikt tak nie twierdzi, od 90' istnieje CP

2. to jest slogan

3. Jak widac oferujemy

 

Nawet gdyby cp nieistniało to co z tego?

Większość śmietników-stron pisze "najlepszy portal o (czymś tam)".

To też nie jest prawda :/

Jestem godny podziwu, że w latach 90 ktoś sie takimi sprawami interesował.

Wystarczy spojrzeć na home.pl - byli pierwsi... a cxc?

Moze piszę pokręcenie ale to trochę jestem za fujarą, a trochę za resztą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
większość z nas nie świadczy żadnych usług konkurencyjnych w stosunku cXc.pl.

Wiekszosc swiadczy usługi hostingowe ...

Jeszcze chwila i napiszesz, ze większość świadczy usługi (obojętne jakie). _Nie_są_ to usługi konkurencyjne i to jest istotne, a nie to, do jakiej kategorii je sobie zaliczysz.

 

Co do Twoich 3xNie :

1. cXc nie istnieje i nikt tak nie twierdzi, od 90' istnieje CP

2. to jest slogan  

3. Jak widac oferujemy

1. Nikt nie twierdzi? Przecież masz na samej górze strony wielkimi literami: "CXC.PL SINCE 1990".

2. Tak, to slogan, a przy okazji nieprawda

3. Po czym konkretnie to widać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nawet gdyby cp nieistniało to co z tego?

Większość śmietników-stron pisze "najlepszy portal o (czymś tam)".

To, czy coś jest "najlepsze" to sprawa subiektywna, to, czy coś istnieje od 1990 jest kwestią obiektywną -- istnieje lub nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nawet gdyby cp nieistniało to co z tego?

Większość śmietników-stron pisze "najlepszy portal o (czymś tam)".

To, czy coś jest "najlepsze" to sprawa subiektywna, to, czy coś istnieje od 1990 jest kwestią obiektywną -- istnieje lub nie.

 

Mogę ci inny przykład podać jak i o tym chcesz dyskutować... co do rankingu to bym się zgodził.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tm! po raz kolejny musze Cie poprosic o to abys nauczyl się w koncu czytac ze zrozumieniem , nie całe teksty bo rozumiem ze to moze byc bardzo ciezkie wyzwanie , spróbuj przynajmniej ten fragment:

http://www.cxc.pl/img/100%25uptime.jpg

Teraz uzyj tracerouta adresu cxc.pl

 

Zapewne nadal nie wiesz o czym mowie dlatego podsumuje - serwery cxc.pl są głównie w USA, uptime 100% jest gwarantowany na jeden pakiet z oferty z lokalizacją we własnym DC w Poslce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mogę ci inny przykład podać jak i o tym chcesz dyskutować... co do rankingu to bym się zgodził.

Ale po co? Właściwie jaka jest myśl przewodnia Twojej wypowiedzi -- czy taka, że jeśli wiele osób oszukuje, to należy to uznać za normalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz uzyj tracerouta adresu cxc.pl

Teraz użyj mózgu, bo u ciebie sa z tym problemy. Sprawa jest prosta jak drut. Piszecie, ze macie uptime 100%. Moze i na jednym pakiecie... Ale nie piszecie, ktory to pakiet.

 

Użytkownik tomasz.b wyda na koszta sądowe i prawnicze. To ja wydam na test konta (dobry podział ról :(). Poproszę o link do tego konta w Polsce, chce je wykupić. Zaraz przetestujemy te 100%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tm! i fujara - czy wiecie, że w ten sposób zniechęcacie klientów?

 

Ale po co? Właściwie jaka jest myśl przewodnia Twojej wypowiedzi -- czy taka, że jeśli wiele osób oszukuje, to należy to uznać za normalne?

 

Nie, ale to jest tylko slogan. W takim, któtkim tekście pisze się w większości przypadków bzdury, aby zdobyć zaufanie klientów, ale jak widać z tej duskusji - może to wyjść na złe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tm! i fujara - czy wiecie, że w ten sposób zniechęcacie klientów?

 

Taaaa?! :(

 

PS. Zamawianie macie beznadziejne... Zakupiłem na firmę (żebyście wydali pieniądze na przesyłkę faktury, druk, papier firmowy itp.), a ten gówniany system każde mi podać imię i nazwisko - pomimo adnotacji, żeby pozostawić puste dla firm.

 

Wysłany Sro 25 Sty, 2006:

 

Cena:

Cena usługi / miesiąc: 42.7 zł brutto

 

HAHAHAHAHAHAHA! Drożej niż home.pl :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tm!

Co do Twoich 3xNie :

1. cXc nie istnieje i nikt tak nie twierdzi, od 90' istnieje CP

2. to jest slogan  

3. Jak widac oferujemy

 

 

Fujara, sam twierdzisz że to cxc.pl istnieje od 1990r. Rok 1990 jest obok CXC.PL więc odnosi się to do CXC.PL a nie do CP. Domena cxc.pl postala 2003.12.07 więc nie jest prawdą rok 1990. Jest to jednoznaczne.

 

Co do uptime 100% na konta w polskiej DC, to czy są osoby które mają takie konta i stwierdziły że były przerwy w działaniu?

 

ednet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taaaa - zwłaszcza fujara... gdybym widział, że przedstawiciel mojego hostingu wdaje się w jakieś kłótnie(dobrze, że jeszcze dość się opanował) to bym miał o całej firmie dużo gorszą opinię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy są osoby które mają takie konta

Trzeba być geniuszem sprzedaży, żeby sprzedać kota w worku za 420pln NETTO rocznie przy niskich parametrach. Home.pl jest od nich sporo tańsze :(

 

Wysłany Sro 25 Sty, 2006:

 

@sbvc - kłótnie przez Ó, jeśli to jest opanowany styl, to nie nadajesz się do pracy w dużym przedsiębiorstwie (a na pewno nie do HR). :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy są osoby które mają takie konta

Trzeba być geniuszem sprzedaży, żeby sprzedać kota w worku za 420pln NETTO rocznie przy niskich parametrach. Home.pl jest od nich sporo tańsze :(

 

A ceny kont na cxc.pl sa faktycznie bardzo wysokie!

 

ednet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tu liczy się dla cxc (pseudo) wiek, a nie jakość(im starsze tym droższe).

Nie mam przyjacół, którzy mają konto w cxc, a w home owszem.

Przykład:

link !== link

 

Co skłoniło tych ludzi do home?

 

Wysłany Sro Sty 25, 2006 4:52 pm:

 

tm! - pomyłka.. bardzo często zdarza mi się łykać litery przy pośpiesznym pisaniu.. czasem nawet popełniać błędy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przez przypadek trafiłem na: http://www.forum.webhelp.pl/viewtopic.php?t=117912

 

cxc.pl

tragedia, tragedia i jeszcze raz ..... 53 pady w 13 dni !!,a co zobaczymy na cxc.pl ?? zapewnienia o 100% uptime przez caly rok, smiech na sali ...

Kod:

 

Uptime   Downtime   Stats   Up   Down   Time    

98.544 %    1.456 %    3641    3588    53    13 days

 

http://www.tohiphop.pl/adrian/wykres.php

 

nie wiem ile w tym prawdy, ale pomyslalem ze zapytam Was o opinie na ten temat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaraz uslyszysz, ze podobnie jak ja nie umiesz czytac ze zrozumieniem. Bo 100% dotyczy tylko jednego konta. Ale tego konta jeszcze nigdy nikt nie widzial i nikt z niego nie korzystał. To jest urojone konto właściciela firmy. Ale niestety prawda jest straszna! Nie ma czegos takiego jak uptime 100% i nielimitowane konto.

 

PS. Znaczy uptime 100% oczywiscie jest do osiagniecia, nie jestem takimi nihilistą, ale niestety nie ma firmy, ktora sie odwazy to zapewnic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

×