Skocz do zawartości
endriu1987

Przenosiny z xampp'a na serwer wirtualny

Polecane posty

Witam. Proszę bardzo o instrukcję (super by było, gdyby były screeny) w jaki sposób mam przenieść swoją stronkę, którą tworzę na WordPress'ie z XAMPP'a na prawdziwy serwer wirtualny. Chodzi mi o przeniesienie plików i bazy danych - nie wiem jak to dokładnie wykonać :] pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki. Mam już kopię bazy wgraną a teraz zgrywam pliki. Powiesz mi jeszcze, czy ten punkt: "W polu Struktura zaznacz opcję „Dodaj DROP TABLE / DROP VIEW” (to polecenie wykasuje wszystkie istniejące tabele w nowej bazie danych)" jest wymagany ??? Ponieważ domyślnie ta opcja jest odznaczona, a w poradniku mamy ją zaznaczyć. Nie mam pojęcia jaka będzie różnica z i bez zaznaczenia.

 

Edit: Lepiej używać w Total Commanderze trybu domyślnego czy pasywnego, przy przesyłaniu plików po FTP na serwer ??? Jestem w sieci radiowej i mam wewnętrzne IP.

Edytowano przez endriu1987 (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz żeby wywaliło tabele o takich nazwach jak chcesz wrzucić to tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość graftek

Dzięki. Mam już kopię bazy wgraną a teraz zgrywam pliki. Powiesz mi jeszcze, czy ten punkt: "W polu Struktura zaznacz opcję „Dodaj DROP TABLE / DROP VIEW” (to polecenie wykasuje wszystkie istniejące tabele w nowej bazie danych)" jest wymagany ??? Ponieważ domyślnie ta opcja jest odznaczona, a w poradniku mamy ją zaznaczyć. Nie mam pojęcia jaka będzie różnica z i bez zaznaczenia.

 

Edit: Lepiej używać w Total Commanderze trybu domyślnego czy pasywnego, przy przesyłaniu plików po FTP na serwer ??? Jestem w sieci radiowej i mam wewnętrzne IP.

Co do pierwszej części pytania jak ja przenosiłem Wordpress'a ta opcja również była odznaczona, zaznacz ją tak jak jest w poradniku, a z pewnością będzie dobrze :)

 

Co do drugiej części to niestety teraz nie używam tego programu, nie mam jak Ci doradzić. Kiedyś ja wgrywałem pliki za jego pomocą to nic nie zmieniałem miałem domyślne ustawienia i było dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×