Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
szuwarek-mini

OVH serwer bez domeny

Polecane posty

Witam,

zgłaszam się na forum ponieważ zauważyłem pewną niedogodność w ofercie OVH - konkretnie, obowiązek wykupienia domeny do serwera by móc z niego skorzystać. Domenę już swoją mam potrzebuję tylko serwera z ich oferty (Personal 25GB/ no limit traffic). Stąd też pytanie, czy ja czegoś nie dostrzegam, czy faktycznie jest takowy obowiązek :). Serwera potrzebuję do małego serwisu który prawdopodobnie pochłonie znaczną ilość transferu przez planowane wybudowanie skryptu galerii. Zdjęć może być nawet kilka GB, przeglądających - tego jeszcze nie jestem w stanie określić, będzie to jednak dosyć wąskie grono powiedzmy do 100 osób. Rok temu wykupiłem konto w firmie o której głośno się tu już nie mówi od dłuższego czasu, jednak z wiadomych względów wolę przenieść swoje klamoty do bezpieczniejszego środowiska. Przez rok nie posunęło się dużo do przodu choć kupując wcześniej konto bez limitu transferu, miałem zmierzyć zapotrzebowanie i wycelować w ofertę z limitem. Nie udało się. Zastanawiałem się jeszcze nad vihost z kontem 5GB bez limitu transferu. No ale wiadomo, OVH transfer ma nie do przebicia, sam jednak nie potrzebuję nie wiadomo jakiego kosmosu jeśli chodzi o zapotrzebowanie na procesor, stabilność też wystarczyłaby na poziomie 99%. Szybkość działania ? Poważnie, nie oczekuję cudów za około 100zł netto / rok, całość nie będzie wymagająca dla sprzętu - ewentualnie dla dysku. Po raz kolejny powtórzę, strona jest przeznaczona dla wąskiego grona użytkowników więc oglądalności nie ma co liczyć w tysiącach bo pewnie nawet do 500 osób nie doskoczy... ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×