Skocz do zawartości
Rangal

Programista PHP dorywczo/praktyki.

Polecane posty

Witam serdecznie.

Chciałbym się podjąć pracy w firmie/zespole który zajmuje się tworzeniem stron www.

Moim celem jest rozwój w tej dziedzinie, poszerzanie horyzontów.

Programuje hobbystycznie od około 3 lat, od roku zainteresowałem się programowaniem obiektowym (właściwie to mam już dosyć dobrze opanowane), uczę się cakephp(podstawy opanowane) swoje umiejętności w programowaniu oceniłbym na 3/5 (może być nieco zaniżone tongue.png nie chce nikogo rozczarować).

Uważam że mógłbym zacząć zajmować się drobnymi zleceniami, ze standardowymi cms np dla firm nie będzie żadnych problemów, podstawy bezpieczeństwa w php również mam opanowane.

 

Czego szukam?

Pracy którą mógłbym wykonywać w wolnym czasie (jestem pełnoletni jednakże wciąż się uczę), dzięki której mógłbym rozwinąć się w tej dziedzinie, zdobyć doświadczenie które jest niezbędne aby zacząć pracę na pełny etat oraz poznać techniki programowania profesjonalistów.

 

Co oferuję?

-> Masę samozaparcia oraz pełne zaangażowanie w wyznaczone mi zadania.

-> Pracę za połowę stawki doświadczonego programisty (np firma dostaje zlecenie na strone, newsy, galeria, itp), bez problemu dam sobie radę z takim zleceniem i zrobię to taniej niż ktoś kto pracuje na pełny etat.

 

Dodam że problemy staram się sam rozwiązywać, programowanie to dla mnie przyjemność(a pracownik który lubi swoją pracę to zazwyczaj dobry pracownik prawda?), jestem pojętnym uczniem i zanim zadam jakieś pytanie korzystam z manuala / książek w domu ;-)

Swoje szczegółowe dane (jak i wszelkie projekty które piszę na swoje potrzeby) podeślę zainteresowanym na PW.

 

Pozdrawiam!

Edytowano przez Rangal (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zapraszam do współpracy przy dużym projekcie gdzie dużo można sie nauczyć . projekt nadzorują wybitni specjalisci.

redakcja@e-magnes.pl

lub gg 35208545

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

projekt nadzorują wybitni specjalisci.

 

Tzn. kto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Interesujące tylko że na najbliższe dwa tygodnie jestem "wyłączony" ponieważ złamany nadgarstek bardzo utrudnia mi pisanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Projekt z "wybitnymi specjalistami", i chcą przyjąć osobę dorywczo wykonującą jakieś zadania z 3 letnim doświadczeniem w skali 3/5 ;) Trochę kiepsko widzę powodzenie tego projektu, skoro w ten sposób jest prowadzony.

 

@Rangal - żebyś się nie rozczarował tylko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Rangal, masz w mieście jakieś firmy, które zajmują się tworzeniem stron(reklamowe)? Jeżeli tak to tam popytaj, może szukają kogoś do tworzenia stron, a to na pewno było by pewniejsze, niż branie udział w projekcie dla specjalistów, gdzie uwaga, na stronie mają:

1572 Errors, 977 warning(s)

błędów w kodowaniu strony, i są to banalne błędy, nie kompromisy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Rangal, masz w mieście jakieś firmy, które zajmują się tworzeniem stron(reklamowe)? Jeżeli tak to tam popytaj, może szukają kogoś do tworzenia stron, a to na pewno było by pewniejsze, niż branie udział w projekcie dla specjalistów, gdzie uwaga, na stronie mają:

 

błędów w kodowaniu strony, i są to banalne błędy, nie kompromisy.

Wiesz, nawet nie sprawdziłem w sumie. Ale zakładam że w pobliżu mojego miejsca zamieszkania czegoś takiego nie będzie.

Mieszkam niestety w dziurze ;-) Poza tym staram się nie ograniczać poszukiwań tylko do jednego miasta, stąd ten temat.

Zorientuje się dziś, jutro może coś podzwonię, jeżeli uda się coś złapać to napiszę tutaj że temat jest nieaktualny.

Edytowano przez Rangal (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Jeśli dalej jesteś zainteresowany stażem/pracą zerknij na nasze ogłoszenia na firmowej stronie. Znajdziesz coś dla siebie. AgreeYa Mobility w Polsce sie rozwija i możemy zaproponowac Ci ciekawą ofertę zgodna z oczekiwaniami. Myślę, ze nawet mobilnie znajdziemy Ci cos ciekawego. Akurat szukamy kogoś z twoimi umiejetnościami. Napisz cos o sobie, ale nie suche cv i szybko daj znać. Przypomnij się, że to z tego forum. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×