Skocz do zawartości

Rangal

Użytkownicy
 • Zawartość

  26
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

0 Normalna

1 obserwujący

O Rangal

 • Ranga
  Czasami na forum
 1. Troche offtopic ale mam dla Ciebie dobrą radę. Zainteresuj się czymś takim jak PHP Data Objects (PDO), Doctrine lub Propel. Ewentualnie naucz się obsługi jakiegoś małego frameworka (np CakePHP). Wtedy znacznie łatwiej Ci wszystko będzie zrobić. Twój kod będzie bezpieczniejszy. Wyciągnięcie wszystkich banów wtedy to: $this->Ban->find('all'); Znacznie wszystko upraszcza. I odpowiedź na Twoje pytanie. W pliku w którym generujesz widok html zamień zmienną: " $row['EndBan'] " na " str_replace('0000-00-00 00:00:00', 'nigdy', $row['EndBan']); " Pozdrawiam. To rozwiązanie jest znacznie lepsze niż ify
 2. Mam gita już, ale chciałem sobie przed wysłaniem do repo przetestować na serwerze testowym czy wszystko na pewno będzie działać dobrze. Z repo to już leci na produkcyjny.
 3. Witam, chciałbym zapytać czy jest możliwość konfiguracji jakiegoś serwera ftp (lub oprogramowania) które robiłoby kopię zapasową przed nadpisaniem pliku na ftp? Chodzi mi o taki mechanizm że wysyłam sobie plik index.php ze swojego komputera na serwer ftp. W tym momencie aplikacja na serwerze lub cokolwiek innego robi kopię zapasową w jakimś miejscu na serwerze. I tak przechowuje powiedzmy 3 ostatnie kopie tego pliku. Pozdrawiam serdecznie.
 4. Dobry skrypt sklepu z możliwością kupowania przedmiotów w grze i napisany specjalnie dla Ciebie, BEZ możliwości odsprzedaży mógłby Cię kosztować 1800 zł a nie 180 A z możliwością odsprzedaży to nie wiem.
 5. Widzę że kolegi się humor trzyma Za 90zł programista napisze Ci skrypt do obsługi sklepu z przedmiotami do gry ? Chyba chodzi Ci o takiego co potrafi najwyżej pralkę zaprogramować. Ale strzelam że to żarcik był
 6. Radom-Programista/Webmaster

  Nie chcę być niemiły ale to "proszę podać oczekiwania" w polu budżet brzmi mniej więcej tak: "głównym kryterium naboru będzie oczekiwana wypłata". Albo "bierzemy najtańszego". To pole nie jest dla ozdoby. Pozdrawiam serdecznie
 7. @up przecież wypisał zadania programisty. Wziąłbym się za to ale studenci wykluczeni i po co mi te studia sa? Mogłem olac hehe.
 8. Hehe, może ktoś wpadł na pomysł jak za darmo przygarnąć kilka urządzeń raspberry pi
 9. Wycena skryptu.

  100 - 300 zł. Bo to w sumie tylko skrypt do dodawania prostej treści do bazy (nazwa pliku) i wyświetlania jej później u kogoś. No i ta funkcja "Cmsa" która pozwala na dodanie swojej tresci przy przycisku pobierz.
 10. Możliwość konfiguracji: -> Treści pytania -> Treści dwóch odpowiedzi -> Akcji dla konkretnych odpowiedzi (np przekierowanie na inną stronę lub zamknięcie okna) -> Kategorii dla których moduł ma być aktywny (zaznaczamy checkboxy) -> Przedziału czasu ( w godzinach) w którym moduł nie zada po raz kolejny pytania, lub do wyłączenia przeglądarki. -> Styli css dla okienka z pytaniem. Tak to wygląda: http://i.imgur.com/gySTln7.png Dla zainteresowanych możliwość przetestowania na moim hostingu (podam na pw) Cena może ulec niewielkim zmianą jeżeli z czasem dodam więcej funkcji (poinformuje o tym w tym temacie)
 11. Update: Teraz jest możliwość ustalania zakresu kodów pocztowych dla których będzie ustalana jakaś cena.
 12. Checkboxy

  Jest prostsza opcja 1 krok (opcjonalny, zalecany jeżeli masz dużo checkboxów i chciałbyś dać możliwość ich edycji przez administratora) tabela: checkboxy id, name, value, (ewentualnie inne potrzebne informacje) Na podstawie tej tabeli będą generowane checkboxy. 2 krok: utwórz tabele odpowiedzi: id, checkbox_id, answer (ewentualnie inne potrzebne info) I gotowe, lepiej niz robic "opt1, opt2, opt3 ... opt 999"
 13. Checkboxy

  Jest prostsza opcja 1 krok (opcjonalny, zalecany jeżeli masz dużo checkboxów i chciałbyś dać możliwość ich edycji przez administratora) tabela: checkboxy id, name, value, (ewentualnie inne potrzebne informacje) Na podstawie tej tabeli będą generowane checkboxy. 2 krok: utwórz tabele odpowiedzi: id, checkbox_id, user_id, answer (ewentualnie inne potrzebne info) I gotowe, lepiej niz robic "opt1, opt2, opt3 ... opt 999"
 14. Na przyszłość: używaj stałej PHP_EOL, będzie działać w każdym środowisku itd.
 15. Ale co tutaj chcesz testować ? Moduł działa dokładnie tak jak napisałem, prosty warunek - jeżeli miejscowość znajduje się na liście to koszt wysyłki jest ustawiany na tą sumę która jest przypisana do miejscowości - jeżeli nie to wysyłka jest brana z ustawień w panelu. Wygląda to tak: http://i.imgur.com/YUjWqGH.png http://i.imgur.com/hfs5pMK.png http://i.imgur.com/XqqNf6q.png Na każdym obrazku jest inny adres wybrany, ostatni obrazek ma wybrany adres którego nie ma na liście. Dostawa expresowa to taki wymysł klienta, liczona w taki sposób: cena_expresowa = 2*cena_normalna Dostawe expresową można wyłączyć w ustawieniach modułu albo w panelu presty. I tyle.
×