Skocz do zawartości

Polecane posty

Zamówiłem okres testowy i już go posiadam. Dodam że na aktywację (manualną) czekałem kilka chwil a także na odpowiedź na pytanie zwiększenia tego limitu. Support odpisał mi że ten limit powinien wystarczyć a jeśli nie wystarczy to mam się kontaktować. Pan Jakub Szafrański (osoba która odpisała na mojego meila w sprawie zwiększenia limitu po aktywacji konta) polecił mi również od siebie tą wtyczkę http://wordpress.org/extend/plugins/wp-super-cache/ także dodam że moje wrażenia na starcie są pozytywne bardzo. Przed chwilą wrzuciłem WP na domenę którą miałem po zalogowaniu (w celu testu czy instalacja ruszy) i instalacja rusza bez żadnego problemu. Jutro zrobię sobie domenę (2ap.pl) dla siebie (ponieważ domena po zalogowaniu jest domyślną nazwą użytkownika) i będę testował :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy ten limit 4 interpretatorów waszym zdaniem ma szansę wystarczyć, zakładając że postawię bloga i będzie na nim (powiedzmy) do 20 osób w jednym czasie

U większości sharedowych usługodawców limit childów fcgi oscyluje w okolicach czwórki.

Jeśli to ci nie będzie wystarczać, to będzie oznaczało, że trzeba się za vpsem rozglądać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U większości sharedowych usługodawców limit childów fcgi oscyluje w okolicach czwórki. Jeśli to ci nie będzie wystarczać, to będzie oznaczało, że trzeba się za vpsem rozglądać.

Oferujemy do 8 interpretatorów PHP uruchomionych jednocześnie w standardowej ofercie, ale nie ma problemu, aby zwiększyć ich ilość w każdym pakiecie. Wystarczy się z nami skontaktować w tej sprawie.

 

Pozdrawiam,

Arkadiusz Nowara.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Co się dzieje z hostingiem.

Od rana są wielkie kłopoty.

Czy wie ktoś co to za problemy ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nie polecam ich serwery stoją w OVH kiedyś to był darmowy hosting testowałem go jak był darmowy i było wiecej error 500 i 504 jak by strona działała więcej błędów i nerwów chodź to był darmowy hosting to wiadomo.

Ale ja bym tam nie brał. Zdaje się że właścicielem tego 2ap jest ten sam człowiek co ma stronę kretyn.com i wygląda mi to tak jakby miał dedyka i dzielił się miejscem wolnym za opłatą bo całej maszyny nie wykorzystuje, chodź mogę się mylić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziwne bo ja mam jedno z kont właśnie w 2ap.pl i przyznam że dziś był to pierwszy off jaki zanotowałem od momentu przenosin do atman.

Zawsze szybki i skuteczny support ,więc nie narzekajcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@endriu1987:

W dniu dzisiejszym były większe lub miejsze niedostępności serwera oraz spowolnienie działania usług. Problem jest (aktualnie wprowadziliśmy rozwiązanie tymczasowe) związany z wydajnością systemu cache'owania i dalsze prace nad jego całkowitym rozwiązaniem będą prowadzone późno w nocy - minimalizując skutki ewentualnej niedostępności usług. W razie pytań zapraszamy do kontaktu poprzez e-mail lub formularz na naszej stronie - wszelkich informacji udzielamy na bieżąco.

 

Po zakończeniu miesiąca podliczymy dostępność i przedłużymy ważność usług zgodnie z naszym regulaminem.

 

@Michael Dicson:

Mylisz się, hositng 2ap.pl to od zawsze osobna intrastruktura - oddzielna od innych projektów firmy. Serwery znajdują się w serwerowni ATMAN. Aktualnie świadczone usługi to całkowicie inna jakość - jest to pierwsza niedostępność hostingu, która nie została zaplanowana, za co wszystkich naszych klientów przepraszamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzięki za wyjaśnienie. Do tej pory miewałem problemy z dostępnością, lecz bardzo małe a dziś były większe i żadnego info nie dostałem i stąd to pytanie. Jeszcze raz dziękuję za odpowiedź smile.png .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mylisz się, hositng 2ap.pl to od zawsze osobna intrastruktura - oddzielna od innych projektów firmy. Serwery znajdują się w serwerowni ATMAN. Aktualnie świadczone usługi to całkowicie inna jakość - jest to pierwsza niedostępność hostingu, która nie została zaplanowana, za co wszystkich naszych klientów przepraszamy.

No teraz może i się mylę nie wiem przedtem jak mieliście darmowy hosting a mieliście bo testowałem był on na serwerach w ovh, ale to był darmowy teraz nie wiem nie testowałem płatnych usług być może że jest lepiej ale po tym co było na darmowym hostingu bał bym się u was kupić serwer po prostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Michael Dickson - a kiedys to benzyna byla po dwa zlote... I CO Z TEGO?

Skoro nie testowales platnych uslug, to o nowej platformie z laski swojej nie wypowiadaj sie.

 

A bledy 503/504... jak ktos ma przemozaury, ewentualnie inne while(1){} w kodzie, to on zawsze bedzie takie kwiatki widzial... Nawet i na pokaznym dedyku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A bledy 503/504... jak ktos ma przemozaury, ewentualnie inne while(1){} w kodzie, to on zawsze bedzie takie kwiatki widzial... Nawet i na pokaznym dedyku tongue.png

No ziomek na tym serwerze stał czysty wordpress bez wtyczek więc niema prawa być błędu w kodzie w czystym skrypcie wordpress do tego była lekka skórka pod niego zajmująca niecałe 125 kb.

 

Po prostu wiem kogo to jest hosting i wyraziłem swoje zdanie na ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ziomek na tym serwerze stał czysty wordpress bez wtyczek więc niema prawa być błędu w kodzie w czystym skrypcie wordpress do tego była lekka skórka pod niego zajmująca niecałe 125 kb.

 

Po prostu wiem kogo to jest hosting i wyraziłem swoje zdanie na ten temat.

 

Ja tylko nie rozumiem, jak można oceniać coś z niczego.

Testowałeś darmową ofertę a wypowiadasz się w temacie z płatną.

Cenię każdą radę, lecz radę cenną i wnoszącą coś do tematu, a nie jakieś oszczerstwa.

Kiedyś benzyna na prawdę była tania, a teraz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe, bo jak ostatnio nowy właściciel jednej z firm prosił tutaj o usunięcie złych opinii z czasów poprzedniego właściciela, to powstał cały ruch oburzonych, że musiał się liczyć z przejęciem złych opinii po starym właścicielu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie prosiliśmy o usunięcie żadnych opinii, jednak prosimy zwrócić uwagę na to, że dotyczą one starej - nieistniejącej usługi. Nowa, płatna oferta charakteryzuje się zupełnie inną, lepszą jakością usług.

 

Powyższe kierujemy również do użytkownika Michael Dicson, dodając również, że nie przypominamy sobie byśmy się znali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie prosiliśmy o usunięcie żadnych opinii, jednak prosimy zwrócić uwagę na to, że dotyczą one starej - nieistniejącej usługi. Nowa, płatna oferta charakteryzuje się zupełnie inną, lepszą jakością usług.

 

Powyższe kierujemy również do użytkownika Michael Dicson, dodając również, że nie przypominamy sobie byśmy się znali.

 

Grunt ze ja wiem kto kieruje tą firmą i to moja sprawa, jeżeli chodzi o moją opinię marka 2ap.pl to marka w tedy i teraz więc nie wiem o co tu są pretensje to ze oceniłem kiedyśniejsze działanie usługi to nic złego, niech ludzie wiedzą ze kiedyś byliście darmowym hostingiem bez reklam, w tym chyba nic złego nie ma.

 

Hostowałem się nie na jednym serwerze u nie jednej firmy, i jeżeli chodzi o działanie i opinie dotyczące usług jestem szczery i nie ukrywam. Ale muszę przyznać że jako darmowy hosting pod małe witryny i do nauki dla zielonych spisywał się dość nieźle, problemy nadeszły jak zaczęło wchodzić dość sporo osób na witrynę którą kiedyś w 2ap trzymałem.

 

Nie wiem po co ukrywać przeszłość firmy skoro sporo osób wie jaka jej przeszłość była.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się i każdy wie jak wyglądały początki 2ap.pl z opinii, które krążą w sieci.

Nie rozumiem tylko Twoich wypowiedzi w czasie teraźniejszym i porównywania darmowego hostingu do płatnej oferty.

Twoje pisanie odbieram mniej - więcej w sposób następujący:

 

Mam Fiata 126p z instalacją gazową, a chcę zatankować go olejem napędowym.

 

<czysty absurd>

 

Nic z tego połączenia nie wyjdzie i tak samo jest w przypadku witryny na darmowym hostingu.

Nikt nie musi spełniać maksymalnych wymogów, co do stabilności usługi i 2ap.pl nie zmusza również swoich klientów do korzystania z ich usług.

Nie można porównywać usługi darmowej do płatnej.

Nie wiem co jeszcze można napisać odnośnie Twojego stylu wypowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
więc nie wiem o co tu są pretensje to ze oceniłem kiedyśniejsze działanie usługi to nic złego, niech ludzie wiedzą ze kiedyś byliście darmowym hostingiem bez reklam, w tym chyba nic złego nie ma.
Fajnie, ale czy na podstawie tego, że kiedyś Niemcy emigrowali do Polski można stwierdzić, że Polska jest lepszym miejscem do życia niż Niemcy? Nie, ponieważ działo się to w czasach Piastów. Tak samo jest z 2ap.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja dokładnie wiem jaka była polityka tej firmy na początku, zrobili darmowe konta by przyciągnąć użytkowników potem chcieli z użytkowników przekształcić na klientów czysta strategia marketingowa, nie jeden hosting tak robił u którego testowałem darmowe konta na początku znam jeszcze jedną firmę która z darmowego hostingu zrobiła płatny.

 

Po prostu niech się nikt nie dziwi iż taką polityką marketingową firma psuje se na przyszłość renomę i opinię.

Edytowano przez Michael Dicson (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hosting godny polecenia, co prawda korzystam tylko z najniższego pakietu ale narzekać nie mogę. Szybka i konkretna pomoc, od 2 miesięcy (bo tyle mam u nich hosting) nie spotkałem się z żadnym problemem ( przynajmniej takim, który zablokowałby dostęp do strony ). Na duże i małe strony - POLECAM!

 

Pozdrawiam,

Patryk Gutowski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, ja posiadam pakiet "Eko" i jakieś tam problemy były, głównie z emigracją do Wawy i kilka mniejszych, ale to były drobne problemy i nie przeszkadzały bardzo w użytkowaniu. Support jest dla mnie zawsze pomocny i szybko odpowiada a na dodatek konkretnie. Nie wiedziałem czy wystarczy limitu interpretatorów PHP pod moje blogi, to kazali mi wykupić a jak coś nie będzie grało to mam pisać i zostanie ten limit zwiększony. Od siebie polecam jak na razie 2ap.pl.

 

Pozdrawiam ekipę.

Andrzej wink.png

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, niby tak chwalę i chwalę lecz aktualnie serwer leży i dwa dni wcześniej również strony chodziły mi bardzo wolno.

Mam pewien niedosyt, co do swoich opinii unsure.png

 

Informacji o tym co się dzieje nie otrzymałem żadnej sleep.png

 

2apb.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się. Myślałem że to wina moich wtyczek na blogach WP, ale sądziłem że raczej jest to niemożliwe.

 

Po południu wszystko wróciło do normy i działa jak należy wink.png

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×