Skocz do zawartości

Polecane posty

Ciesze sie ze w dalszym cigu jestes zadowolony. Pilnuje zeby klienci Webh.pl mieli uslugi na dobrym poziomie chociaz w przypadku ultimy nie jest to trudne :-)

 

Pozdrawiam

Kamil z Webh.pl

 

Edytowano przez webh.pl (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciesze sie ze w dalszym cigu jestes zadowolony. Pilnuje zeby klienci Webh.pl mieli uslugi na dobrym poziomie chociaz w przypadku ultimy nie jest to trudne :-) Pozdrawiam Kamil z Webh.pl

Czyli rozumiem, że właściciel się zmienił, ale administracja chociaż w częsci została?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Dziś z ciekawości zajrzałem na waszą stronę - oferta VPS jest dobra ale zastanawia mnie to:

Polska / Warszawa / ATMAN - podejrzewam że to lokalizacja serwerów ?

 

A w zakładce "o nas"

Infrastruktura Webh.pl

Wszystkie nasze usługi świadczone są na serwerach zlokalizowanych w Polsce - Łódź.

Nasze Data Center jest zlokalizowane w nowoczesnym biurowcu RED TOWER, mieszczącym się w ścisłym centrum Łodzi przy ulicy Piotrkowskiej.

 

Pytanie: To gdzie wreszcie jest to hostowane? Atman czy w Red Tower? Dodatkowo można jakieś IP testowe tych VPSów?

 

Pozdrawiam!

  • Upvote 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie:

Zbliża mi się koniec domeny do tej pory obsługiwanej przez Webte/Webh Kamila K. Gdzie ja właściwie powinienem się zgłosić z przedłużeniem domeny?

Zawsze miałem problem z obsługą domeny, panelem klienta. Jak i gdzie teraz mogę zobaczyć co w ogóle z moją domeną jest grane?

W starym webh.pl miałem panel klienta, nowe webh.pl jakoś nie chce mnie do siebie dopuścić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witaj,

 

domeny w dalszym ciągu obsługiwane są przez firme WEBTE. Informacje dotyczące płatności i rozliczeń wysyłane są na maila.

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziwią mnie niedomówienia - oferujecie serwery W konfiguracji 6*3,5GHz + 6GB RAM za 49zł/mc (sic) z drugiej strony zaraz pod tym pisze ( "

 

Nie zezwalamy na stawianie serwerów minecraft na serwerach VPS z oferty webh.pl."

 

Na logikę posiadacz serwera VPS powinien mieć możliwość zainstalowania czego tylko chce o ile jego serwer ma wystarczające parametry

 

Na razie to tyle, sam serwe działa bardzo dobrze.

Edytowano przez 2.pl (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@2.pl - taka jest polityka marki webh.pl, odpowiedni zapis jest zarówno w regulaminie, jak i na stronie z ofertą. Tak aby nie było "niedomówień". Dlatego też oferujemy 7 dniowy okres testowy, aby klient mógł przetestować nasze usługi bez ponoszenia wkładu finansowego.

 

Serwery VPS oferowane przez webh.pl są usługą maksymalnie budżetową. Muszą iść za tym pewne ograniczenia, jeśli chcemy zapewnić jakość i wydajność na najwyższym poziomie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@2.pl - taka jest polityka marki webh.pl, odpowiedni zapis jest zarówno w regulaminie, jak i na stronie z ofertą. Tak aby nie było "niedomówień". Dlatego też oferujemy 7 dniowy okres testowy, aby klient mógł przetestować nasze usługi bez ponoszenia wkładu finansowego.

 

Serwery VPS oferowane przez webh.pl są usługą maksymalnie budżetową. Muszą iść za tym pewne ograniczenia, jeśli chcemy zapewnić jakość i wydajność na najwyższym poziomie.

 

Ja to rozumiem, ogólnie jestem zadowolony z działania i na pewno zostanę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cieszę się, że jesteś zadowolony. Ogólnie jako firma jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie od naszych klientów ;-). Gdyby coś było nie tak bądź można by było coś jeszcze poprawić to zapraszam do kontaktu mailowego jak i telefonicznego :-)

 

 

 

Edytowano przez k.kozak (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witaj,

 

PayPal jest aktualnie niedostępny, rozważamy jego wprowadzenie.

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miło mi poinformować, że PayPal został udostępniony użytkownikom Webh.pl :-)

  • Upvote 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że nie 3 dni temu, ale i tak dobrze :) W takim razie nic już chyba więcej się nie da zrobić, bo cała reszta działa świetnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coś dziś w nocy się działo? Bo miałem pada na kilka minut.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@up Idź spać bo już późno - webh.pl "zakaz stawiania" - jak wstaniesz popatrz na obrazek jeszcze raz.

Edytowano przez bjN (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@up Idź spać bo już późno - webh.pl "zakaz stawiania" - jak wstaniesz popatrz na obrazek jeszcze raz.

 

wstalem, popatrzylem, fakt bylo juz pozno:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@pedro84 - jest jeszcze jedna różnica, nie umieszczona w tabelce. Oferta http://webh.pl nie zawiera supportu telefonicznego.

 

Podsumowując, http://webh jest pozycjonowane jako marka budżetowa. Zachowujemy wysoką jakość usług i niezawodność, ale wydajność może być minimalnie niższa. Jednocześnie wsparcie techniczne ogranicza się tylko do pomocy w przypadku awarii i poważniejszych problemów w działaniu usługi. Ale za to cena jest dużo niższa:).

Edytowano przez UltimaHost.pl (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×