Skocz do zawartości

Polecane posty

Ciekawe jak się będzie nazywał kolejny biznes hostingowy Damiana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po przejęciu przez krdc.pl znikomy kontakt. Pan przez telefon nie jest w stanie pomóc , na maile nie odpisują. Wszystkie moje licencje DA magicznie " wygasły " 0 możliwości aktualizacji DA. 0 informacji o firmie co się dzieje . Wielki minus dla tej firmy ode mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie moje licencje DA magicznie " wygasły " 0 możliwości aktualizacji DA.

Miałem podobną sytuację u paru klientów po opchnięciu Kylosowi Active-Hosting czy jak to sie tam nazywało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miałem podobną sytuację u paru klientów po opchnięciu Kylosowi Active-Hosting czy jak to sie tam nazywało.

Ja też:P Licencja wyparowała, ale zrobiłem aferę i po kilku dniach otrzymałem nową :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nrm

To czemu tak robią ?

prędzej z braku ogarnięcia tematu, wiedzy niz ze złej woli jak sądze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam parę licencji i nie mogę sobie na to pozwolić ciekawe czy chociaż na maila odpisza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam parę licencji i nie mogę sobie na to pozwolić ciekawe czy chociaż na maila odpisza

A może idą metodą ,że jedna licencja odsprzedawana jest entej osobie z kolei coś tak podejrzewam bo raczej DA niema nic do tego, że krdc przejęło uphost

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale takie odsprzedawanie było już najprawdopodobniej za kadencji Miodka. Nie raz okazało się, że licencja cudownie wyparowała o 2 w nocy, gdzie serwer musi być gotowy na 7.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po co robicie z kogoś oszusta (krdc) jak nie wiecie o co chodzi na prawdę? Ostatnie 2 posty to się nadają do rutkowski patrol normalnie, rozwiązaliście zagadkę dlaczego krdc nie odpowiada na maile - mają data center usługi kolokacji, shared etc. i robią wałki na DA biggrin.png Szanowne firmy hostingowe i nie hostingowe, komentujące sprzedaż DA,

weźcie się za siebie kupcie 20 licek po 89 dolarów następnie poproście o rabat na bulk, a nie kupujcie u konkurencji, wtedy nie będziecie mieć problemów - ale to jest taka polska "ekonomia" po co mi przyszłościowy rabat i mam teraz przepłacać, jak mogę mieć lickę firmy x i miec 40 $ taniej wink.png

Bravo ! wink.png

Edytowano przez www.ionic.pl (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po raz.. szanowny Pawle.. nigdzie nie napisałem, że to wina KRDC wink.png Bo takie rzeczy działy się już za czasów AH, potem Uphosta..

Po dwa.. nie ja klientom opychałem licki od Miodka, tylko mieli już zakupione kiedyśtam

Po trzy,, Klientom polecam kupienie licencji u Ciebie, Mzone i ViBiznes.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i moją licencje też szlag trafił..

Wygasła z momentem przejścia KRDC

!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, kontaktujcie się z tym od kogo kupiliście licencję a do tego jak sądzę kupiliście licencję internal, trzeba było kupić externala na swoje dane to i płaczu by nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

Chcieli robić zakulisowe biznesy albo zwykłe z Miodkiem mimo ostrzeżeń innych to teraz niech cierpią i nie płaczą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×