Skocz do zawartości
Tomasz Fiedoruk

[dyskusje] szybki-serwer.pl

Polecane posty

No nic dziwnego, że nie proszą, bo takowych nie wystawiasz. Nie jesteś vatowcem

Może, aby było precyzyjniej: Invoice

 

Niestety nie długo będziemy tacy szczęśliwi ;)

Niedługo będą trochę wyższe koszty.

Edytowano przez www.mzone-net.eu (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@ Edart - O 15:37 nie otrzymaliśmy żadnej odpowiedzi. Wysłałem również pytanie poprzez formularz kontaktowy na stronie szybki-serwer.pl i również zero kontaktu. Telefonu kontaktowego podanego na Waszej stronie www, również nikt nie odbiera.

 

 

Poza tym wysyłka oryginału faktury pocztą tradycyjną była jednym z warunków nawiązania współpracy z firmą EDART (szybki-serwer.pl), i zostaliśmy zapewnieni że nie będzie to stanowiło żadnego problemu.

 

Tak jak pisałem na forum, skoro nie dochodzi poczta z niewyjaśnionych przyczyn jak na razie, to proszę skorzystać z systemu ticketów w panelu klienta albo panelu serwera i już myślałem że po tej informacji uda się nawiązać kontakt ale jak widać niestety nie.

 

O godzinie 16.22 doszedł do nas mail od Państwa, ale nie z przez system ticketów tylko wysłany przez formularz kontaktowy na naszej stronie, z podanym adresem kontaktowym tym samym na który

jak widać nie jesteśmy w stanie odpisać.

 

O godzinie 16.27 wysłaliśmy informację w panelu klienta aby się ktoś za jego pomocą z nami skontaktował,

niestety też nic,

 

Proszę się zalogować do panelu i z niego pisać bo inaczej to będziemy w nieskończoność pisać a efektu zero.

 

Prawda jest taka że przed zakupem hostingu było z naszej strony zapewnienie że wyślemy FV pocztą

i tak zrobiliśmy, skoro nie doszła to trzeba wyjaśnić.

 

Mam nadzieję że tym razem uda się nawiązać kontakt.

 

 

PS a pocztą poszła FV z pieczątką i podpisem :) niby nie trzeba i może "staroświecko" wygląda już,

ale skoro się ostała z przed zmiany przepisów to przybić nie problem.

Edytowano przez Edart (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak to się mówi, klient nasz Pan:) Jeśli tak ważna jest dla kogoś faktura w wersji papierowej i tłumaczenie nic nie daje to nie ma wyjścia, trzeba wysłać. Też mamy klientów, którzy nie mogą przeżyć bez papierowej faktury;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak jak pisałem na forum, skoro nie dochodzi poczta z niewyjaśnionych przyczyn jak na razie, to proszę skorzystać z systemu ticketów w panelu klienta albo panelu serwera i już myślałem że po tej informacji uda się nawiązać kontakt ale jak widać niestety nie.

 

O godzinie 16.22 doszedł do nas mail od Państwa, ale nie z przez system ticketów tylko wysłany przez formularz kontaktowy na naszej stronie, z podanym adresem kontaktowym tym samym na który

jak widać nie jesteśmy w stanie odpisać.

 

O godzinie 16.27 wysłaliśmy informację w panelu klienta aby się ktoś za jego pomocą z nami skontaktował,

niestety też nic,

 

Proszę się zalogować do panelu i z niego pisać bo inaczej to będziemy w nieskończoność pisać a efektu zero.

 

Prawda jest taka że przed zakupem hostingu było z naszej strony zapewnienie że wyślemy FV pocztą

i tak zrobiliśmy, skoro nie doszła to trzeba wyjaśnić.

 

Mam nadzieję że tym razem uda się nawiązać kontakt.

 

 

PS a pocztą poszła FV z pieczątką i podpisem smile.png niby nie trzeba i może "staroświecko" wygląda już,

ale skoro się ostała z przed zmiany przepisów to przybić nie problem.

 

 

 

Odpisałem na Wasz ticket 5 dni temu (26.04) i jak na razie cisza...czekam cierpliwie dalej,

 

Mam nadzieje że odpowiedzi na tickety w panelu klienta, nie przestaną również dochodzić z niewyjaśnionych przyczyn ;)

Edytowano przez zetrox (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×