Skocz do zawartości
Tomasz Fiedoruk

[dyskusje] szybki-serwer.pl

Polecane posty

No nic dziwnego, że nie proszą, bo takowych nie wystawiasz. Nie jesteś vatowcem

Może, aby było precyzyjniej: Invoice

 

Niestety nie długo będziemy tacy szczęśliwi ;)

Niedługo będą trochę wyższe koszty.

Edytowano przez www.mzone-net.eu (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@ Edart - O 15:37 nie otrzymaliśmy żadnej odpowiedzi. Wysłałem również pytanie poprzez formularz kontaktowy na stronie szybki-serwer.pl i również zero kontaktu. Telefonu kontaktowego podanego na Waszej stronie www, również nikt nie odbiera.

 

 

Poza tym wysyłka oryginału faktury pocztą tradycyjną była jednym z warunków nawiązania współpracy z firmą EDART (szybki-serwer.pl), i zostaliśmy zapewnieni że nie będzie to stanowiło żadnego problemu.

 

Tak jak pisałem na forum, skoro nie dochodzi poczta z niewyjaśnionych przyczyn jak na razie, to proszę skorzystać z systemu ticketów w panelu klienta albo panelu serwera i już myślałem że po tej informacji uda się nawiązać kontakt ale jak widać niestety nie.

 

O godzinie 16.22 doszedł do nas mail od Państwa, ale nie z przez system ticketów tylko wysłany przez formularz kontaktowy na naszej stronie, z podanym adresem kontaktowym tym samym na który

jak widać nie jesteśmy w stanie odpisać.

 

O godzinie 16.27 wysłaliśmy informację w panelu klienta aby się ktoś za jego pomocą z nami skontaktował,

niestety też nic,

 

Proszę się zalogować do panelu i z niego pisać bo inaczej to będziemy w nieskończoność pisać a efektu zero.

 

Prawda jest taka że przed zakupem hostingu było z naszej strony zapewnienie że wyślemy FV pocztą

i tak zrobiliśmy, skoro nie doszła to trzeba wyjaśnić.

 

Mam nadzieję że tym razem uda się nawiązać kontakt.

 

 

PS a pocztą poszła FV z pieczątką i podpisem :) niby nie trzeba i może "staroświecko" wygląda już,

ale skoro się ostała z przed zmiany przepisów to przybić nie problem.

Edytowano przez Edart (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak to się mówi, klient nasz Pan:) Jeśli tak ważna jest dla kogoś faktura w wersji papierowej i tłumaczenie nic nie daje to nie ma wyjścia, trzeba wysłać. Też mamy klientów, którzy nie mogą przeżyć bez papierowej faktury;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak jak pisałem na forum, skoro nie dochodzi poczta z niewyjaśnionych przyczyn jak na razie, to proszę skorzystać z systemu ticketów w panelu klienta albo panelu serwera i już myślałem że po tej informacji uda się nawiązać kontakt ale jak widać niestety nie.

 

O godzinie 16.22 doszedł do nas mail od Państwa, ale nie z przez system ticketów tylko wysłany przez formularz kontaktowy na naszej stronie, z podanym adresem kontaktowym tym samym na który

jak widać nie jesteśmy w stanie odpisać.

 

O godzinie 16.27 wysłaliśmy informację w panelu klienta aby się ktoś za jego pomocą z nami skontaktował,

niestety też nic,

 

Proszę się zalogować do panelu i z niego pisać bo inaczej to będziemy w nieskończoność pisać a efektu zero.

 

Prawda jest taka że przed zakupem hostingu było z naszej strony zapewnienie że wyślemy FV pocztą

i tak zrobiliśmy, skoro nie doszła to trzeba wyjaśnić.

 

Mam nadzieję że tym razem uda się nawiązać kontakt.

 

 

PS a pocztą poszła FV z pieczątką i podpisem smile.png niby nie trzeba i może "staroświecko" wygląda już,

ale skoro się ostała z przed zmiany przepisów to przybić nie problem.

 

 

 

Odpisałem na Wasz ticket 5 dni temu (26.04) i jak na razie cisza...czekam cierpliwie dalej,

 

Mam nadzieje że odpowiedzi na tickety w panelu klienta, nie przestaną również dochodzić z niewyjaśnionych przyczyn ;)

Edytowano przez zetrox (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby skomentować

Będziesz mógł dodać komentarz po zalogowaniu się



Zaloguj się

×