Skocz do zawartości
BlanT

Sieć Serwerów CS-Zoom.pl

Polecane posty

Prosił bym o ocenę Sieci serwerów www.cs-zoom.pl. Jest to sieć poświęcona grą Multiplayer jak na razie widzicie posiadamy serwery do gier Counter Strike 1.6 jak i MineCraft, lecz w przyszłości planujemy udoskonalić nasze forum oraz dodanie większej ilości serwerów gier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Proponuję zoptymalizować trochę grafe...

 

Forum wczytywało mi się 15 sekund z czego 10 pobierało grafikę :)

 

Zmień obrazek SB dla niezalogowanych bo ucina 80% :)

 

 

I jak dla mnie forum ma za dużo kategorii, forów i nowych userów może przyprawić o lęki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

 

To ten skrypt się jeszcze stosuje? Jak zaczynałem zabawę w fora to był hitem (jakieś 6 lat temu). Potem jak zaczynałem zabawę z webmasterką (3 lata temu) był odradzany, ale dalej ponad połowa for była na Przemo. Ach.. jak widzę Przemo wciąż żyje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm... przystosowany? Każdy można przystosować. A zobacz ile Przemo generuje zapytań do bazy przy odwiedzeniu samej strony głównej. Do tego zabezpieczenia sprzed kilku lat, gdzie można włamać się na konto admina forum dzięki tutorialom z YT. Z tego co wiem żadne aktualizacje już tam nie wychodzą. To nie jest dobry skrypt zdecydowanie pod żadne forum. Takie jest moje zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mSurf.eu

Powiedz mi tylko, jakiemu nastolatkowi sie chce od podstaw wszystko zrobić? Bo to głównie oni używają by przemo. Ściągają gotowy theme pod forum csowe i jazda!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę iż kolega na swojej stronie trzyma ukradziony skrypt z mojego hostingu. bardzo nie ładnie, była już kiedyś o to sprawa, widocznie muszę ją potoczyć dalej. Mówię o www.serwery.cs-zoom.pl Cały spolszczenie i modyfikacje należą do mnie. Kolega się zgłosi albo będziemy to inaczej załatwiaćsmile.png

 

<meta name="generator" content="www.csmonitor.pl"> [/color][/font]
[font=arial, verdana, tahoma, sans-serif][color=#282828]<meta name="copyright" content="Powered by Csmonitor.pl"> [/color][/font]
[font=arial, verdana, tahoma, sans-serif][color=#282828]

 

Proszę o usunięcie moich modyfikacji i spolszczenia ze strony.

post-9009-0-63833400-1325889127.jpg

Edytowano przez mahomet91 (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×