Skocz do zawartości
Michałł

Poważna firma oferująca VPS z Windows?!

Polecane posty

Czy jest na naszym rynku jakaś poważna firma która oferuje VPSy z Windowsem?

 

Poważna to taka w której niezawodny nie jest tylko system do wystawiania faktur ale i infrastruktura.

Poważna to taka w której pracują ludzie posiadają wiedzę techniczną odpowiednią do stanowiska które zajmują.

Poważna to taka w której pracują ludzie nastawieni poważnie do klienta a nie traktujący go z góry i olewczo gdy już zapłaci.

Taka firma co zamiast strzelać fochy z powodu wskazania jej indolencji będzie wolała zdobyć wiedzę i stać się lepszą.

 

Która firma oferuje usługi nadające się dla biznesu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję że oferujesz też "poważną" cenę tzn 100zł+?

 

Tak. Nie spodziewam się że dostanę coś za darmo.

Chociaż chore jest to że w naszym kraju trzeba extra płacić za to aby być traktowanym poważnie.

 

Witam,

 

oferta Biznes-Host.pl:

 

http://biznes-host.p...&rodzaj=windows

 

Nie, biznes-host.pl nie spełnia warunków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chociaż chore jest to że w naszym kraju trzeba extra płacić za to aby być traktowanym poważnie.

Bo najlepiej aby usługa była za 5 zł i żebyś był traktowany jak król. Miał osobistego opiekuna, technika na każde zawołanie, a faktury przysyłane kurierem. No nie?

  • Upvote 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bo najlepiej aby usługa była za 5 zł i żebyś był traktowany jak król. Miał osobistego opiekuna, technika na każde zawołanie, a faktury przysyłane kurierem. No nie?

Ale potrafisz czytać ze zrozumieniem, no nie?

Fakturę wolę elektroniczną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale potrafisz czytać ze zrozumieniem, no nie?

Fakturę wolę elektroniczną.

 

Myślę, że potrafi tylko Ty nie rozumiałeś ironii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślę że jednak nie potrafi, skoro wyżej odpisałem ToFFiKowi:

 

 

"

- Mam nadzieję że oferujesz też "poważną" cenę tzn 100zł+?

- Tak. Nie spodziewam się że dostanę coś za darmo.

"

 

Ironią trzeba umieć się posługiwać, inaczej można się wygłupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ile to już się przez forum przewinęło pofasznych bysnesmenuff.. Czego oni to nie wymyślali. Jakich to wielkich budżetów nie mieli. A jak już dostawali dobre oferty, to wtedy szukali wszystkiego wkoło czego można było się doczepić. Na koniec okazywało się, że zamiast 200 zł na miesiąc mają 20 zł budżetu. No ale oni przecież 20 zł płacą, to wymagają cudów. Co nie? I myślą, że wszyscy wkoło nich będą skakać i pytać się czy czegoś potrzebują.

Wydzierżaw sobie serwer dedykowany albo kup maszyne i daj na kolokację. Zatrudnij administratorów, którzy skasują Cie 2k plnów netto za miesiąc i będziesz miał wszystko robione od ręki. Czy to takie trudne? A może lepiej potem płakać, że płacisz 20 czy 50 zł miesięcznie, a serwer leży?

  • Upvote 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Używam od pół roku vmserver.pl, jestem zadowolony, usługa jest stabilna, kontakt z firmą bardzo dobry.

 

Dowiedz się o ofertę specjalną dla użytkowników WHT, być może jeszcze obowiązuję. Zniżka była dość znaczna.

  • Upvote 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O, cenowo wygląda dobrze, zwłaszcza z rabatem.

Ciekawe czy ktoś miał jakiś niestandardowy problem i jak firma zareagowała?

Ja na aktualnym hostingu muszę udowadniać że nie jestem wielbłądem ponieważ SOA#1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To są usługi unmanaged, więc domyślnie rzecz biorąc ich rolą jest sprawdzenie, czy VPS działa i czy widać przez panel / rdp ekran logowania, a nie rozwiązywanie niestandardowych problemów z twoimi usługami...

  • Upvote 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się, do moich usług nic nie mają. Mają za to do swojej infrastruktury.

Jak zaczyna się sypać dysk, nie filesystem tylko fizycznie dysk - to kto ma się tym zajmować? Klient?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kafi, przecież napisał, że nie jest wielbłądem:

Ja na aktualnym hostingu muszę udowadniać że nie jestem wielbłądem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja to widzę jako pad dysku twardego.

System zgłasza błąd w dostępie do plików z powodu błędu urządzenia We/Wy.

Program do diagnozy dysku twardego wykazuje bad blocki.

Nie ma możliwości naprawy logicznej struktury plików bo serwer się zawiesza.

 

Jak macie lepsze wyjaśnienia albo rady jak odzyskać dane to ja chętnie wysłucham.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Jaki sens ma pisanie w x miejscach na jeden temat i "popędzania" innych użytkowników co 30 minut aby się wypowiedzieli na ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jaki sens ma pisanie w x miejscach na jeden temat i "popędzania" innych użytkowników co 30 minut aby się wypowiedzieli na ten temat.

 

Serio? Czujesz się popędzany?

Gwoli ścisłości: ten temat jest o poszukiwaniu firmy oferującej VPSa, drugi temat dotyczy konkretnej awarii.

Zamiast 'popędzać' jak to mówisz, zaprosiłem tych co chcą się wypowiedzieć w innym wątku - nie związanym z tym tematem.

Jaki sens za to miała Twoja wypowiedź? Nie. Stop! To nie jest pytanie.

Na pyskówki to sobie możemy założyć jeszcze jeden wątek albo przejść na priv jak kto chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Napisałeś 1 temat pytając się o ofertę i drugi o problemie z serwerem. Może lepiej napisać jeden zbiorczy? Bo pisanie o tym samym w dóch wątkach jest bezsensu...

Edytowano przez Kamikadze (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×