Skocz do zawartości
elitepremium

Streaming kanału w internecie

Polecane posty

Witam, przejde odrazu do sedna. Mam cyfre+. Niedawno weszła usługa cyfra+online czyli oglądanie kanałów c+sport,weekend,gol, planete w internecie bez dodatkowych opłat.

Pomyślałem sobie, ze moge zrobic streaming meczy z c+sport w jakosci HD. Zyskałby stream napewno jakąś popularnosc, bo narazie to sa takie streamy ale z denna jakoscia. A teraz byłaby jakaś rewolucja.

Wiec tak:

Potrzebuje informacji co musze mieć aby uruchomić taki streaming?

Oczywiście musi byc Windows na pokładzie, bo odtwarzacz z cyfry+online korzysta z microsoft silverlight.

Widzi mi się to, że będe programem kopiować obraz z playera cyfry i przekazywał go za pomoca dedyka dalej w swiat.

 

najlepiej aby w role wchodziła też konfiguracja takiej usługi. Czyli np. zrobienie głosu przez StereoMix ;)

Wiem, ze to wymaga karty dzwiekowej aby to jakos szło. Widziałem wirtualne karty dzwiekowe ale one nadaja sie do kosza ;)

 

Bede wdzieczny za pomoc i ewentualnie za współprace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

No nie wiem czy ktoś ci pomoże w nielegalnej transmisji online :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale w necie jest masa takich "nielegalnych" jak to wy piszecie streamów. Chce abyscie mi tylko doradzili, a czy to ma byc legalne czy nie to już raczej nie Wasz interes. Pozdrawiam i czekam na propozycje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale w więzieniu jest pełno złodziei. I to raczej nasz interes czy doradzamy komuś kto chce uciec z tego więzienia czy komuś kto ma za zadanie przetestować zabezpieczenia budynku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Stron jest takich ok 40 a wy sie ze mna sprzeczacie, ze to wiezieniem grozi. Nikogo jeszcze nie złapali i nie złapią. Dobra temat myśle za zamknięty. Nikt nie chce pomóc to nie.

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrys

@ przejdź się do lepszej kancelarii prawnej która ogarnia prawo handlowe, a powiedzą Ci że to chyba najbardziej śliski temat z możliwych wink.png

Niestety nikt publicznie nie powie Ci jak masz wykonać stream kodowanego pasma cyfry plus...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Drogi Elitepremium,

gdybyś zachował chociaż pozory legalności to na pewno ktoś by ci pomógł.

Moja sugestia:

Potrzebujesz program który rejestruje to co się dzieje na ekranie, podłączyć wyjście głośników do wejścia liniowego.

W ten prosty sposób możesz strumieniować wszystko co się dzieje na ekranie komputera.

Samo oprogramowanie jest jak najbardziej legalne, kwestia twojej etyki w jaki sposób użyjesz oprogramowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Drogi Elitepremium,

gdybyś zachował chociaż pozory legalności to na pewno ktoś by ci pomógł.

Moja sugestia:

Potrzebujesz program który rejestruje to co się dzieje na ekranie, podłączyć wyjście głośników do wejścia liniowego.

W ten prosty sposób możesz strumieniować wszystko co się dzieje na ekranie komputera.

Samo oprogramowanie jest jak najbardziej legalne, kwestia twojej etyki w jaki sposób użyjesz oprogramowania.

 

To ja własnie wiem smile.png Oprogramowanie to xsplit +stereo mix (audio).

Serwer to zapewne strmr.tv vshare.tv cos z tych

Serwer który to bedzie streamowac z cyfry+ to chyba dedyk i mysle nad kimsufi. Byle nie polski i niemiecki bo zaraz usuna/zbanuja serwer.

Na start chce puszczac ok 5 meczy dziennie a potem OFF, docelowo ma dzialac 24/7 ale niewiem ile transferu bedzie szło. Przypuszczam, ze ok 10GB na 2h emisji.

Wlasnie opisali mi wszystko na innym forum. Juz wiem co i jak i jest to w miare bezpieczne

Przykłady:

-serwery sharing

- serwery dedibox, shelle itp itd

- hostingi plików

 

Dzieki, temat zamykam

Edytowano przez elitepremium (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie lepiej zainteresować się np. https://www.ustream.tv/ustream-pro ? To platforma oparta o Cloud - dysponują pełnym zapleczem w zakresie livestream na naprawdę ogromną ilość odbiorców ? Kodem wstawiasz to na stronę i działa. Złożyć jakiś nettop do nadawania i już

 

Niestety ale nie uzyskam takiej jakosci na domowym pc ;/ mam upload tylko 2mb. Wiec jakie to hd bedzie... Dedyk bedzie miał 100mb zapewne up, a sprawdzałem to na cyfra+online mam 5 max pasków wykorzystuje 11,7mb/s na przekaz planete HD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Ale w necie jest masa takich "nielegalnych" jak to wy piszecie streamów. Chce abyscie mi tylko doradzili, a czy to ma byc legalne czy nie to już raczej nie Wasz interes. Pozdrawiam i czekam na propozycje

 

Fajne podejście. O mój sąsiad kradnie samochody to i ja zacznę kraść przecież go nie złapali a się dorobię. Powiedzcie mi jak otworzyć zamek i rozbroić alarm bo nie wiem.

 

 

Stron jest takich ok 40 a wy sie ze mna sprzeczacie, ze to wiezieniem grozi. Nikogo jeszcze nie złapali i nie złapią. Dobra temat myśle za zamknięty. Nikt nie chce pomóc to nie.

 

Pozdrawiam

 

Kiedyś nielegalne pliki były przetrzymywane na rapidach i co. Każdy mówił właściciel mówił że jest dużo takich hostingów plików i wkońcu ktoś im się do dupy dorwał zapłacili kilka milionków kary, kilka firm pozamykali i dziękuję dobranoc.

 

 

Zapytają Cię kto ci w tym pomagał kto uczestniczył wskażesz no ten i ten i później ktoś będzie odpowiadał za pomoc w rozprzestrzenianiu się piractwa (że tak to ujmę)

 

 

Niestety ale nie uzyskam takiej jakosci na domowym pc ;/ mam upload tylko 2mb. Wiec jakie to hd bedzie... Dedyk bedzie miał 100mb zapewne up, a sprawdzałem to na cyfra+online mam 5 max pasków wykorzystuje 11,7mb/s na przekaz planete HD.

 

 

Który dedyk ci wyciągnie 100mbit/s uploadu... Zapłacisz jak za zboże chyba i nie wiem czy połowę ci wyciągnie... W niektórych serwerowniach 100/100 masz na kilka serwerów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Stron jest takich ok 40 a wy sie ze mna sprzeczacie, ze to wiezieniem grozi. Nikogo jeszcze nie złapali i nie złapią. Dobra temat myśle za zamknięty. Nikt nie chce pomóc to nie.

W zeszłym roku miałem przypadek, że jakieś tam komórki UEFA kontaktowały się z OVH właśnie w sprawie takich nielegalnych streamingów. Jedną taką stronę miałem na vpsach u siebie. Oczywiście OVH przesłało najpierw informacje, że taka i taka strona jest na takim IP oraz dołaczyli list z UEFA. I nadawanie się skończyło.

Myśle, że Twoje twierdzenie, iż nikt nic nie robi jest błędne. To tylko kwestia czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety ale nie uzyskam takiej jakosci na domowym pc ;/ mam upload tylko 2mb. Wiec jakie to hd bedzie... Dedyk bedzie miał 100mb zapewne up, a sprawdzałem to na cyfra+online mam 5 max pasków wykorzystuje 11,7mb/s na przekaz planete HD.

No to jak ten twój "odkodowany" sygnał zamierzasz do tej serwerowni dosłać?

Przeć centrum danych nie ma połączenia z centralą Eutelsatu żeby "połączyć się" bezpośrednio z HotBirdem.

Chociaż w sumie kiedyś na tym forum było zapytanie, w którym ktoś szukał DC, które pozwoli mu na kolokację serwera, tunera i talerza satelitarnego ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×