Skocz do zawartości
Pienio69

Jaki VoIP najlepszy?

Polecane posty

Cześć,

Czy możecie wyrazić swoje opinie nt. tego,który operator VoIP jest najlepszy ?

Co rozumiem ?

- dobre ceny (nie muszą być najniższe)

- solidność

- niezawodność

- dobra jakoś połączeń

I to,że firma nie zwinie się np. po roku... biorąc numer w VoIP jednocześnie reklamuje go na wielu kanałach...więc utrata numeru byłaby dla mnie sporą stratą.

Proszę o opinie.

Dotychczas korzystałem z IPFon.pl i byłem zadowolony...ale może to nie jest najlepszy wybór?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Korzystam z Freeconet i polecam każdemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja od ~2 lat korzystam z ipcall i gorąco polecam. Niskie ceny, jakość połączeń bardzo dobra.

Denerwować może tylko fakt, że niezbędna jest zmiana planu taryfowego poprzez support, by wykonywać połączenia za granicę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja korzystam z Halonet.pl, który w tamtym roku został przejęty przez Tartel.pl. Fajnie, że działa na zasadzie pre-paid nie trzeba płacić abonamentu i mieć numer na otrzymywanie połączeń jak się chce zadzwonić to można doładować konto w każdej chwili. Co do minusów to czasem kiepska jakoś połączenia, ale generalnie polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja dawniej korzystałem z jakiegoś który rozłaczał mnie co 10 minut dokładnie a numer mialem chyba z Anglii - najważniejsze było to że nic nie płaciłem za te rozmowy :) - Musiałbym dokladnie przeszukać google by to odnaleść...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jaki operator jest aktualnie najlepszy do VOIP? - Telefonon oraz FAX :)

- Gdzie są najniższe opłaty za numer / miesięczne oraz najfajniej gdzie można posiadać kilka numerów bez płacenia ogromnych kwot za każdy kolejny :)

 

Dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie to chyba hallonet jest najrozsądniejszy.

Pierwszy numer telefoniczny 1 zł na rok, kolejne 20 zł na rok. Numer faxowy to 20 zł na rok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Ja korzystałem z FreecoNet z numerem Warszawskim :) Nawet dobrze działa, ale nie miałem żadnej centralki tylko albo w telefonie przez aplikację androida albo na PC :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×