Skocz do zawartości
Maq

Licznik postów

Polecane posty

Witam,

 

dzisiaj przez przypadek zauważyłem że liczba podawana po lewej stronie przy poście, nie zgadza się tą w profilu.

Otóż z boku pod avatarem w momencie pisania tego tematu miałem 167 postów, natomiast licznik w profilu wskazuje 250 postów. Ładna rozbieżność, z czego ona wynika?

 

Pozdrawiam,

Paweł

 

-edit-

Widzę że u innych jest podobnie :)

Edytowano przez Maq (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

To jest anty-nabijacz postów, w profilu masz podaną całkowitą sumę postów jakie napisałeś, zaś pod avatarem masz podaną liczbę która nie obejmuje postów z działów z których posty nie są zliczone. Podobnie jest z reputacją, nie wszędzie można dać lub odjąć punkty. Ta sama zasada.

  • Upvote 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A dlaczego WHT w końcu nie zrobi bazy wiedzy z synchronizowanej z np. wiki.wht.pl, gdzie przy pisaniu posta pojawiają się tematy podpowiedzi pod formularzem?

Ile postów byłoby zaoszczędzone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A dlaczego WHT w końcu nie zrobi bazy wiedzy z synchronizowanej z np. wiki.wht.pl, gdzie przy pisaniu posta pojawiają się tematy podpowiedzi pod formularzem?

Ile postów byłoby zaoszczędzone.

Będzie taka modyfikacja, jak tylko wiki nabierze kształtu - czytaj będzie większa baza.

 

Zachęcam wszystkich do wspólnego pisania. W końcu powstał moduł w pełni zależny od użytkowników i taki na którego macie największy wpływ.

 

http://wiki.wht.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przecież wystarczyloby wgrać moda , ktory przy pisaniu nazwy tematu pokazuje pod spodem tematy o takiej samej nazwie.

 

google dla hasła minecraft na wht znalazło

Około 3,140 wyników (0,12 s)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bartosz Gadzimski

Marek - ostatnio widziałem nową wersję modyfikacji, dodane do TODO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×