Skocz do zawartości

Polecane posty

Gość Kamikadze

Panowie a co za różnica jaka to nazwa będzie?

 

PRO mi nawet się podoba.

 

Trudno dla takich osób wybrać odpowiednią nazwę bo to grupa zróżnicowana wiekowo oraz pod względem wiedzy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja bym zrobił dwa podfora w wersji Pro.

 

Jedno podforum nazwałbym Boss (takie forum biznesowe), dla firm, byłby by tam dyskusje dotyczące prowadzenia firm, wymiana doświadczeń. Tak aby krzaki się nie rozrastały. Dostęp do forum miały by tylko firmy zarejestrowane w katalogu, ale forum byłoby widoczne, tak aby zachęcić do takiej rejestracji nowych firm, nie można by było tylko czytać tematów bez uprawnień.

 

Drugie podforum nazwałbym VIP (forum dla stałych użytkowników, powiedzmy powyżej 200 postów). Również widoczne ale bez możliwości przeglądania dla osób posiadających mniejszą ilość postów. To dałoby dostęp do forum tylko poważnym osobom, tym samym dyskusja była by już bardziej merytoryczna niż na pozostałych forach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrys

A ja bym zrobił dwa podfora w wersji Pro.

 

Jedno podforum nazwałbym Boss (takie forum biznesowe), dla firm, byłby by tam dyskusje dotyczące prowadzenia firm, wymiana doświadczeń. Tak aby krzaki się nie rozrastały. Dostęp do forum miały by tylko firmy zarejestrowane w katalogu, ale forum byłoby widoczne, tak aby zachęcić do takiej rejestracji nowych firm, nie można by było tylko czytać tematów bez uprawnień.

 

Drugie podforum nazwałbym VIP (forum dla stałych użytkowników, powiedzmy powyżej 200 postów). Również widoczne ale bez możliwości przeglądania dla osób posiadających mniejszą ilość postów. To dałoby dostęp do forum tylko poważnym osobom, tym samym dyskusja była by już bardziej merytoryczna niż na pozostałych forach.

 

Ty tak serio czy masz prywatne lekcje o Atkinsona ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak aby krzaki się nie rozrastały.

 

Raczej nie ma takiej możliwości ;-)

 

Kurde co wy sobie tak dzisiaj dogryzacie...

 

Jesień... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Irek: to, że zrobisz dział tylko dla firm nie gwarantuje jeszcze wysokiego poziomu merytorycznego dyskusji, zerknij choćby na temat zmian na stronie jednej z firm hostingowych - zrobiła się przepychanka, osobiste wycieczki i ogólnie przedszkole. Ja ze swojego profilu "firmowego" praktycznie nie korzystam, zarejestrowałem go głównie po to, żeby się w razie co jakiś dowcipniś nie podszył i raczej nie byłoby mi spieszno do przełączania się między profilami tylko po to, żeby móc poczytać, co tam w trawie firmowej piszczy. Póki co mamy forum dla "użytkowników Pro" i wystarczy, dalszy apartheid nie ma sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dałem propozycję, a Wy zaraz na mnie jedziecie. :D

Jak chcecie podnieść jakość wypowiedzi takiego forum tekstami od moderatorów typu:

 

"Ty tak serio czy masz prywatne lekcje o Atkinsona ?"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oj tam zaraz "jedziecie". Patrys może trochę przesadził, szczególnie, że Rowan Atkinson poza pracą jest wyważonym, wręcz mało zabawnym facetem. Ale i tak podtrzymuję swoją opinię, że podział na część dla firm i dla reszty do niczego nie prowadzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrys

Dałem propozycję, a Wy zaraz na mnie jedziecie. biggrin.png

Jak chcecie podnieść jakość wypowiedzi takiego forum tekstami od moderatorów typu:

 

"Ty tak serio czy masz prywatne lekcje o Atkinsona ?"

Poziom ? Napisałeś coś wartościowego na Tym forum ?

Wymyśl dział CEO, będzie tylko dla prezesów do wymiany doświadczeń, no litości...

 

Przecież to nie kolejne forum wielotematyczne, tu i tak jest już nadto działów.

Zacznijcie się w nich udzielać i potem myślcie nad brakami w kategoriach.

Na pewno kolejny pod kategoria w PRO nie jest nikomu potrzebna, bo po co?

Ci co mają prowadzić firmy to wiedzą jak to robić, mają ludzi, znajomych z branży ...

 

Oj tam zaraz "jedziecie". Patrys może trochę przesadził, szczególnie, że Rowan Atkinson poza pracą jest wyważonym, wręcz mało zabawnym facetem. Ale i tak podtrzymuję swoją opinię, że podział na część dla firm i dla reszty do niczego nie prowadzi.

Tak bardzo go lubię i wiesz że nie chodziło o to kim jest, a co potrafi najlepiej wink.png

 

@Sponsi: to ja nie śmigam na kawę z Biedroniem wink.png

 

@xorg: nie jest za mało tu po prostu nie widać żadnych przesłanek by taki dział miał powstać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poziom ? Napisałeś coś wartościowego na Tym forum ?

Nie przecież ja pisze podobne bzdury jak Ty.

 

Wymyśl dział CEO, będzie tylko dla prezesów do wymiany doświadczeń, no litości...

Ty nie masz ani mądrości w swoich wypowiedziach, nie ma tam także żadnej merytoryki. To jest lanie wody na ścianę czekanie aż wyschnie.

 

Zacznijcie się w nich udzielać i potem myślcie nad brakami w kategoriach.

Ludzie czytają Twoje wypowiedzi, więc nic dziwnego, że nikt się nie odzywa. Wszyscy się boją. ;)

 

 

Z Tobą po prostu nie warto prowadzić dyskusję, bo to tak jakbyś się kłócił z Kargulem o 2 cm zaoranego pola. smile.png

Edytowano przez www.mzone-net.eu (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pzebracki

Cóż się dzieje z tym WHT smile.png Ja do zmian proponuje magiczny przycisk któy kończy kłótnie i przywraca starą wersję WHT z przed kliku lat wink.png

 

+1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bartosz Gadzimski

To jest łatwe i trudne w osiągnięciu - moderatorzy w sensie skuteczniejszego kija i "moderatorzy rozmowy" czyli marchewka - pomagają, tworzą nową treść itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie bez przesady - Irek od dawna traktuje WHT jak własny prywatny słup ogłoszeniowy i jedzie po wszystkich jak leci + nie można mu nic powiedzieć a tu wkraczacie w dyskusje nt. poziomu wht ? Dla mnie mzone ma niezwykle agresywny i bezczelny ton większości wypowiedzi (o tym, że pisze we wszystkich wątkach nie koniecznie mając pojęcie "zawsze musi dodać swoje 5 gr" nie wspominam) i tu nie powinno być mowy o wht.

  • Upvote 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bezczelny, to niestety, ale w tej chwili jest Twój ton wypowiedzi i to, że piszesz, że Irek traktuje forum jak prywatny słup ogłoszeniowy. Przykro to nawet czytać, przykro, że piszesz Ty - konkurencja, przykro, że otrzymujesz plusy za swą bezczelną wypowiedź. Ale cóż skoro nawet moderatorzy WHT potrafią poniżyć, wyśmiać, to cóż można wymagać od Ciebie? Jeśli coś masz do Irka, to powinieneś napisać mu PW, a nie w taki bezczelny sposób o nim pisać tutaj. Czy naprawdę to forum będzie słynęło wyłącznie z szydzenia, wyśmiewania, obrażania innych? Gdzie normalni moderatorzy, gdzie administracja?

Edytowano przez Majka (zobacz historię edycji)
  • Upvote 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla mnie mzone ma niezwykle agresywny i bezczelny ton większości wypowiedzi

Pozostawię to bez komentarza Paweł, mam swoje zdanie o Tobie i kilku innych z forum, mi to wystarczy.

 

Nie chce dalej prowadzić dyskusji ( o ile można to nazwać dyskusją), bo z tego co widzę chcecie tylko spowodować kolejny gorący wątek na forum, lub sprowokować mnie abym coś ostrego napisał.

  • Upvote 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nrm

Znowu afera z Mzone... Powinien chyba mieć swój własny dział podzielony na podfora: afery z moim udziałem / afery bez mojego udziału ale gdzie muszę podkręcić atmosferę / moje reklamy / tutaj narzekania na fatalne WHT i Pana Bartosza / tutaj narzekania na skandalicznych moderatorów / tutaj narzekania na patrysa w szczególności / tutaj o tym, że podwozie było złe.

  • Upvote 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niesamowite stwierdzenie NRM, cała opisana przez Ciebie "afera" zaczęła się od Twojego kolegi moderatora, który zamiast normalnego zdania wklepuje podobnie jak Ty same podteksty. I dalej to już lawina leci postów od ich "kumpli", bo lubicie nakręcać takie tematy, w końcu coś się dzieje na forum.

 

Tylko, że na tym nie tracicie ani Wy, ani Ja, po prostu traci forum WHT. zamiast normalnych tematów z miłym klimacie moderatorzy i paczka nakręcają temat.

 

Wiele osób przez to ucieka do konkurencji forum, dlaczego? Bo maja dosyć takich głupich przepychanek na WHT pomiędzy moderatorami i Irkiem, wolą miłą sympatyczną dyskusję.

Edytowano przez www.mzone-net.eu (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

Panowie, dajcie sobie na luz, takimi NIEPOTRZEBNYMI dyskusjami psuta jest atmosfera tego forum.

 

Irek, nie daj się sprowokować bo puszczą ci nerwy a reszta będzie mogła się uznać za wygranych bo udało im się ciebie sprowokować. Ja jeszcze kilka lat temu jak ktoś mi docinał to potrafiłem obalić administrację forum i samo forum wysłać na długi urlop. Teraz jak mnie taki jeden łysy bandzior ciągle obraża i prawi ku mojej osobie różne docinki to robię screena i olewam, nie będę rozmawiał z osobnikiem który jest zerem bezwzględnym.

 

Do pozostałych - Panowie spokój albo do szafy na dwie zdrowaśki i będzie porządek :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×