Skocz do zawartości
Jarosław Szmańda

http://s*p*a*m

Polecane posty

Hej,

 

Dostałem link do ciekawego forum: Web Tech Talk + pl - pisane razem.

Tematyka podobna, lecz wyglądem, przejrzystością i działaniem przebija te forum - po prostu tam jest wygodniej.

 

Dlaczego tutaj ktoś poleciał w klimaty komercji i cukierkowatości nie patrząc na formę? Przecież tutaj nie piszemy o du** maryni czy kto jaki kolor włosów ma tylko na tematy techniczne...

 

Może warto zastanowić się nad powrotem do korzeni?

 

 

(Ciekawe czy zaraz cenzura jak w PRLu nie wpadnie...)

Już wpadła - aż żal normalnie...

 

Co za mądrala (bez krępacji z mojej strony - osioł) wprowadził tak żenującą cenzurę?

Edytowano przez JarekMk (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Temat zmian na forum był wałkowany setki razy, jakoś bez nasłuchu ze strony administracji. Niektóre zmiany wprowadzone na WHT są bardzo fajne i moim zdaniem bardzo użyteczne, są też jednak tzw. babole, czyli nic nie warte zabawki. Już nie warto się rozgryzać których jest więcej, bo szkoda czasu na to, warto korzystać tylko z tych które moim zdaniem mogą przynieść korzyść w tym przypadku naszej firmie czyli Mzone.

 

Faktem jest, że WHT jest (stało się) bardzo komercyjnym forum, jednak to decyzja administracji i w tym przypadku nic nie zrobimy. WHT ma już swój hosting, swoją grupę administratorów, więc zarabia nie tylko na reklamach. Taki jest biznes i jeśli nie wiadomo o co chodzi to chodzi o pieniądze, zresztą wszędzie nie tylko na WHT.

 

Jeśli już dyskutujemy na temat zmian WHT to faktycznie JarekMK ma pełna rację, te zmiany w prywatyzacji na forum poszły już za daleko. Nie wiem co będzie dalej, więc należy po prostu czekać na to co się stanie. Jedno jest pewnie, już nigdy nie będzie tak jak dawniej, gdzie wszyscy mogli się spotykać w neutralnym miejscu, teraz to już będzie klub dla wybranych.

 

Ja się bardzo cieszę, że powstało drugie forum i jak widzę bardzo szybko się rozwija, być może to wiadro "zimnej wody" na WHT spowoduje zadumę administracji. Pewnie nie wiecie ale powstało i kolejne forum, ale to już inna bajka (to forum jednak nigdy nie będzie konkurencją dla WHT czy WTT).

 

Tu słowa do administracji, nie miejsce mi za złe, że piszę tak negatywnie ale przecież na tym polega polemika i czym byłby świat bez surowej krytyki.

Edytowano przez www.mzone-net.eu (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tak ?

tylko pytanie komu i po co forum na którym ktoś pisze takie farmazony:

"Nowszą wersją fastcgi dla apacha 2.x jest mod_fcgid. Najlepiej używać wersji kompilowanej z svn, 2.3.7: http://httpd.apache.org/mod_fcgid/

Używam i działa bardzo dobrze. "

 

<IfModule mod_fcgid.c>

SuexecUserGroup uzytkownik grupa

<Directory /var/www/>

Options +ExecCGI -Indexes

AllowOverride All

AddHandler fcgid-script .php

FCGIWrapper /var/www/cgi-bin/php-cgi .php

Order allow,deny

Allow from

 

 

 

jak czytam takie "profesjonalne wypowiedzi" to na prawdę wolę [ cieszę się że jest ] w 100%ach czytać to "komercyjne" wht !

Edytowano przez www.ionic.pl (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale tam jest shoutbox, na którym można szybko rozwiązać problem pisać na forum ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrys
Ale tam jest shoutbox, na którym można szybko rozwiązać problem pisać na forum

jeżeli będzie ktoś "kumaty", przeglądając tematy nie widać nikogo takiego aktualnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tak ?

tylko pytanie komu i po co forum na którym ktoś pisze takie farmazony:

"Nowszą wersją fastcgi dla apacha 2.x jest mod_fcgid. Najlepiej używać wersji kompilowanej z svn, 2.3.7: http://httpd.apache.org/mod_fcgid/

Używam i działa bardzo dobrze. "

 

 

 

 

 

jak czytam takie "profesjonalne wypowiedzi" to na prawdę wolę [ cieszę się że jest ] w 100%ach czytać to "komercyjne" wht !

 

A to nie jest ten sam miłosz, który tutaj jest moderatorem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tematyka podobna, lecz wyglądem, przejrzystością i działaniem przebija te forum - po prostu tam jest wygodniej.

 

:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bartosz Gadzimski

Hej,

 

Dostałem link do ciekawego forum: Web Tech Talk + pl - pisane razem.

Tematyka podobna, lecz wyglądem, przejrzystością i działaniem przebija te forum - po prostu tam jest wygodniej.

 

Dlaczego tutaj ktoś poleciał w klimaty komercji i cukierkowatości nie patrząc na formę? Przecież tutaj nie piszemy o du** maryni czy kto jaki kolor włosów ma tylko na tematy techniczne...

 

Może warto zastanowić się nad powrotem do korzeni?

 

 

(Ciekawe czy zaraz cenzura jak w PRLu nie wpadnie...)

Już wpadła - aż żal normalnie...

 

Co za mądrala (bez krępacji z mojej strony - osioł) wprowadził tak żenującą cenzurę?

 

1. w sumie to nic nie zrozumiałem:

- wyglądem???

- przejrzystością??

- działaniem??

 

Dla mnie to we wszystkich punktach WHT wypada lepiej.

 

 

Temat zmian na forum był wałkowany setki razy, jakoś bez nasłuchu ze strony administracji. Niektóre zmiany wprowadzone na WHT są bardzo fajne i moim zdaniem bardzo użyteczne, są też jednak tzw. babole, czyli nic nie warte zabawki. Już nie warto się rozgryzać których jest więcej, bo szkoda czasu na to, warto korzystać tylko z tych które moim zdaniem mogą przynieść korzyść w tym przypadku naszej firmie czyli Mzone.

Czyli konkretnie Co?

 

Faktem jest, że WHT jest (stało się) bardzo komercyjnym forum, jednak to decyzja administracji i w tym przypadku nic nie zrobimy. WHT ma już swój hosting, swoją grupę administratorów, więc zarabia nie tylko na reklamach. Taki jest biznes i jeśli nie wiadomo o co chodzi to chodzi o pieniądze, zresztą wszędzie nie tylko na WHT.

 

WHT ma swój hosting? To coś nowego.

 

Jeśli już dyskutujemy na temat zmian WHT to faktycznie JarekMK ma pełna rację, te zmiany w prywatyzacji na forum poszły już za daleko. Nie wiem co będzie dalej, więc należy po prostu czekać na to co się stanie. Jedno jest pewnie, już nigdy nie będzie tak jak dawniej, gdzie wszyscy mogli się spotykać w neutralnym miejscu, teraz to już będzie klub dla wybranych.

 

Tutaj akurat zmiany, ale forum dla użytkowników PRO powinno trochę pomóc - tam rozmowy są znacznie luźniejsze.

 

 

Tu słowa do administracji, nie miejsce mi za złe, że piszę tak negatywnie ale przecież na tym polega polemika i czym byłby świat bez surowej krytyki.

Nigdy nie mieliśmy z tym problemu, a przynajmniej ja osobiście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakby tamto forum miało nie być takie komercyjne to by:

- nie ściągali firm.

- nie stosowali bezczelnego spamowania tutaj na WHT i udawali na email, że to nie oni.

 

Za spam tak, dostali filtr, i nie chodzi tu o konkurencyjne działania a o formę jak to realizują.

 

Apropo "komercji" powstało otwarte wiki, które ma być bazą wiedzy tworzoną przez społeczność i administracje WHT. Reputacja, hostlog itd. itp. gdzie tutaj komercjalizacja? Z płatnych rzeczy są tylko konta firmowe i ograniczona ilość pól reklamowych.

 

Na krytyczne uwagi i wszelkie propozycje jesteśmy zawsze otwarci. Wiki powstało właśnie dzięki propozycji społeczności WHT jako pierwszy z nowych modułów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

WHT ma swój hosting? To coś nowego.

Irek ma zawsze jakieś teorie spiskowe o WHT smile.png

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli konkretnie Co?

Było tam tyle tego, że w sumie już nie pamiętam dokładnie.

 

WHT ma swój hosting? To coś nowego.

Takie odniosłem wrażenie jak ktoś od Was polecił firmę, nie powiem jaką to akurat nieważne. Nie mam zamiaru rozgryzać to teraz, pozostawmy to z dala od polemiki.

 

Tutaj akurat zmiany, ale forum dla użytkowników PRO powinno trochę pomóc - tam rozmowy są znacznie luźniejsze.

Zgadza się, ale co z resztą forum.

 

Nigdy nie mieliśmy z tym problemu, a przynajmniej ja osobiście.

Bardzo mnie to cieszy. :)

 

Irek ma zawsze jakieś teorie spiskowe o WHT smile.png

 

Eeeeeee dry.png

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Takie odniosłem wrażenie jak ktoś od Was polecił firmę, nie powiem jaką to akurat nieważne. Nie mam zamiaru rozgryzać to teraz, pozostawmy to z dala od polemiki.

Ale chętnie się dowiemy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Takie odniosłem wrażenie jak ktoś od Was polecił firmę, nie powiem jaką to akurat nieważne. Nie mam zamiaru rozgryzać to teraz, pozostawmy to z dala od polemiki.

 

Wiesz, ale na WHT 3 czy więcej (nie wiem nawet dokładnie bo po prostu nas to tak nie interesuje skoro działamy wspólnie na dobro WHT) moderatorów ma swoje firmy hostingowe. To normalne. Operujemy na zdrowych zasadach i działamy uczciwie "ponad" naszymi działalnościami. WHT to WHT a nie kanał sprzedaży firmy X czy Y. Jak ktoś chce promować firmę to ma od tego konta pro, katalog i display. Merytorycznie WHT będzie ZAWSZE niezależne od jakiegokolwiek podmiotu.

 

Zgadza się, ale co z resztą forum.

Reszta forum ma się starać biggrin.png Nowy temat odnośnie awansów użytkowników, chyba wszystko wyjaśnia. Każda aktywna osoba, której WHT jest bliskie będzie miała możliwość wpływu na zmiany, i tak było od zawsze. Teraz mamy więcej czasu i środków na to aby wprowadzać te zmiany w życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A "Pomoc.WHT" jakoś dziwnie zniknął.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bo nie ma komu pomagać, przecież nie zdąży nic napisać bo zawsze jest kilka innych postów od userów forum z odpowiedzią. Musiałby dyżurować całą dobę. wink.png

 

 

moderatorów ma swoje firmy hostingowe

 

Ja nie pisałem o moderatorze akurat, ale mniejsza ao to, nie ma problemu Tomek.

Edytowano przez www.mzone-net.eu (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jako, że ktoś wcześniej wspominał o innych forach, właśnie powstało kolejne forum

o tej samej tematyce co WHT. Nie będę zamieszczał tutaj nazwy, czy też odnośnika.

Na jednym forum, gdzie jestem Moderatorem otrzymaliśmy SPAM na PW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrys
Na jednym forum, gdzie jestem Moderatorem otrzymaliśmy SPAM na PW.

Jaki produkt taki marketing ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Przecież za takie "cuś" to informatyk przepraszam "informatyk" , wyśmiałby takiego ucznia i wstawił 3-4 oceny niedostateczne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dolar idzie w górę to krzaków nie opłaca się zakładać, niestety :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Sezon na krzaki już za półtora miesiąca :D Spokojnie panowie doczekamy się wysypu zimowego :)

 

nasze krzaki kwitną i owocują pięknie w zimie i w lecie (ferie, wakacje) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×