Skocz do zawartości
regdos

Interpunkcja, ortografia, itd

Polecane posty

Taki mały OT bo zauważyłem, że u Ciebie to nagminne. Przed przecinkiem i kropką nie stawiamy spacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taki mały OT bo zauważyłem, że u Ciebie to nagminne. Przed przecinkiem i kropką nie stawiamy spacji.

 

Oj tam czepiasz się :P ale tak czy inaczej słuszne spostrzeżenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

Przecież napisał że to słuszna uwaga. To z czepianiem się to było przecież w formie żartu czy jak to mawia Edzio Listonosz - ,,Dla jaj" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może będzie lepiej w ogóle nie będę się udzielał bo to wpływa tylko na moją osobę negatywnie ponieważ zawsze ktoś coś sobie dopowie lub się uczepi przecinka czy kropki a później pisze że to co ja wyrabiam to jest kabaret. Tylko co ja takiego robię ? wiele firm nie udziela się na tym forum i chyba dobrze robią realizują swoje działania w biznesie a reszta ich nie obchodzi.Nie da się nikomu dogodzić aby każdy był zadowolony i nie da się tez być firma bezawaryjna która 24/7,365 dni w roku i działa na 100% .

 

Wybaczcie ale nie jestem czarną owcą na tym forum z pośród userów z którego możną się pośmiać,a już tak odczułem niejednokrotnie że co bym nie napisał jest źle .Istniejemy już ponad 3 lata a w zasadzie jeszcze nikt mnie nigdy nie polecił (nie mamo to żalu). Naprawdę jesteście zrażeni co do mnie i do firmy ? jeśli tak to naprawdę niepotrzebnie gdyż cały czas staramy się świadczyć usługi na wysokim poziomie .Ostatnimi czasy były problemy z dostawcą serwera hostingowego więc aby wyeliminować przerwy w dostępie do usług zmieniliśmy dostawce serwera o czym wzmianka jest wyżej, natomiast wczoraj uruchomiliśmy backup kopii serwerów VPS która zapisywana jest na osobnym serwerze tak aby w razie ,,w" nie było problemów z przywróceniem kont serwerowych . Było jeszcze wcześniej kilka nowych rzeczy które wprowadziliśmy do naszej oferty,firmy lecz nie było to pisane nigdzie na forum .

 

Kończąc moją wypowiedź bardzo proszę nie myślicie ,że Freecast i lolek to shit lepiej polecić kogoś innego niż Freecast.

Mam nadzieje że po napisaniu tego posta spostrzeżenie na mnie i firmę będzie inne liczę na to. :)

Edytowano przez freecast.pl (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A nie uważasz, że jak przyjąłeś uwagę o błędach interpunkcyjnych to powinieneś bardziej uważniej pisać posty a nie znowu wstawiać spacje po przecinkach i kropkach?

Jak to dla Ciebie problem to zatrudnij kogoś za Ciebie będzie pisał lub poprawił błędy albo pisz najpierw w wordzie tam nich Ci poprawi błędy a potem wklej jako tekst na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie uważasz, że skądś ta opinia o Tobie się wzięła?

 

Niestety jak widać nie tylko ja popełniam błędy ortograficzne natomiast mi są zwracane uwagi publicznie na forum......ale koniec tego OT.

Edytowano przez Gość (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chińskie przysłowie mówi:

 

不經一事, 不長一智

 

Nie osiągniesz umiejętności bez ćwiczeń; mądrość przychodzi wraz z doświadczeniem.

 

Kilka razy postawisz kropkę w poprawnym miejscu i na pewno się szybko nauczysz.

 

Rafał, ktoś kiedyś powiedział:

 

Tylko ten nie popełnia błędów, kto nic nie robi.
Edytowano przez MZone Group (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety jak widać nie tylko ja popełniam błędy ortograficzne natomiast mi są zwracane uwagi publicznie na forum......ale koniec tego OT.

 

A co takiego jest błędne w zdaniu "Nie uważasz, że skądś ta opinia o Tobie się wzięła?", które napisał ZooMpl, a które przytaczasz?

 

Nie jesteś jedyną osobą, której zwracam uwagę, że robi błędy, które są rażące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

A nie można po prostu wysłać PW o treści mniej więcej takiej: Słuchaj Freecast, robisz niezłe byki orto, nie wygląda to najlepiej, mocno razi po oczach (ja bym użył stwierdzenia wali po gałach), staraj się pilnować bo reputacja ci przez to może skoczyć w dół. Trzym się i pozdro :) ? Nie można, trzeba robić śmietnik na forum tylko dlatego że ktoś robi błędy. Trzeba dosrać na publicznym w myśl zasady Miodka ,,On mi wstawił minusa bo pisałem brednie, to ja mu wstawię minusa gdziekolwiek". Dziecinadai żenia takie zachowanie.

 

I przestańcie tak po nim jeździć, poszukajcie sobie innego klienta do bicia, nich to co napisał Freecast będzie dla was tematem rozważania między kolacją a pacierzem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uwagę miał zwracaną nie raz. Tylko, że Rafał ma jakąś cudowną amnezje :) Sprawdzenie błędów nie zajmuje dużo czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A to mnie od językowych nazioli niektórzy wyzywają...

 

Prośba do administracji/moderatorów - weźcie ten offtop przenieście do piaskownicy. Nie jestem klientem firmy Freecast, nie znam nikogo z tej firmy, ale uważam, że w temacie informujący klientów firmy o zmianach i innych wydarzeniach odrobina porządku by się przydała. Nie wnioskuję o usunięcie postów niezgodnych z tematem, ale o ich przeniesienie do osobnego wątku, dla uniknięcia bałaganu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Długo jeszcze będziecie drążyć temat ortografii?

 

Nie tyle ortografii , a interpunkcji . ;)

 

Kłuje w oczy kropka po spacji to dam taką dużą kropkę po spacji . Ba nawet po dwóch spacjach .

 

;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To mu to napiszcie na PW, a nie go próbujecie ośmieszyć czy co? Mnie przeszkadza jak użytkownik lub sam nawet moderator pisze żałosne teksty publicznie żeby sobie kogoś zatrudnił, bo nie ogarnia ortografii i interpunkcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie zauważyłeś, to nie tylko on ma zwracaną uwagę na ten problem. Więc wniosek z tego taki, że jeśli publicznie ktoś mu mówi, iż ma popracować nad tym, on to potwierdza, a dalej robi tak jak robił, to jest to albo megalenistwo, albo jakaś cudowna amnezja. I chyba nie sądzisz, że jak teraz tego nie poprawił, to po wysłaniu PW napewno poprawi.. tja..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie zauważyłeś, to nie tylko on ma zwracaną uwagę na ten problem. Więc wniosek z tego taki, że jeśli publicznie ktoś mu mówi, iż ma popracować nad tym, on to potwierdza, a dalej robi tak jak robił, to jest to albo megalenistwo, albo jakaś cudowna amnezja. I chyba nie sądzisz, że jak teraz tego nie poprawił, to po wysłaniu PW napewno poprawi.. tja..

 

Jakoś tego nie widać, aby userzy, którzy udzielają się na forum stosowali zasady gramatyki i interpunkcji nie wszyscy, ale są tacy, co się nie stosują i przemija to bez większego echa.

 

Mam nadzieje, że ta wypowiedź już nikogo nie becie kłuć w oczy :)

Edytowano przez freecast.pl (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety jak widać nie tylko ja popełniam błędy ortograficzne natomiast mi są zwracane uwagi publicznie na forum......ale koniec tego OT.

Jak już tak offtopujemy - gdzie w tamtym poście występuje błąd? Przyda mi się może to w życiu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakoś tego nie widać, aby userzy, którzy udzielają się na forum stosowali zasady gramatyki i interpunkcji nie wszyscy, ale są tacy, co się nie stosują i przemija to bez większego echa.

Bo jak im się tłumaczy, to nie rozumieją. Widocznie trzeba zastosować inny system wskazywania problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak już tak offtopujemy - gdzie w tamtym poście występuje błąd? Przyda mi się może to w życiu :)

Zwracam honor moja pomyłka.

 

Bo jak im się tłumaczy, to nie rozumieją. Widocznie trzeba zastosować inny system wskazywania problemu.

 

Ale nie czepiasz ich się publicznie, nie obrażasz, że ktoś ma amnezje itp. a ja najwidoczniej jestem kozłem ofiarnym na tym forum.

 

 

Edytowano przez Gość (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Masz rację, trzeba się wziąć za tych co nie stosują interpunkcji. Wszyscy będą traktowani równo.

 

Istniejemy już ponad 3 lata

Nie chciałbym się za bardzo czepiać, ale GUS mówi co innego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×