Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Bubag

Pomoc w "nie chcę demota"

Polecane posty

Przepraszam za drugi post ale nie mam buttonu "Edytuj"

 

Dokładniej to chodzi mi o to że zamiast demotywatora będzie mi w jego miejsce robiło newsa, pół roboty jest zrobione bo przecież można by do tego użyć opisu demota.

Jestem wstanie nawet za to zapłacić, nwm 10zł przelewem, to nie powinno być aż tak trudne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem wstanie nawet za to zapłacić, nwm 10zł przelewem, to nie powinno być aż tak trudne.

 

bądź poważny.

1. dla ciebie jest trudne, skoro nie potrafisz tego zrobic sam.

2. Jesli jestes w stanie NAWET za to zaplacic to wiedz ze 10 zl jest kwotą śmieszną.

3. Czy w pliku PRZECZYTAJ-TO.html jest informacja?:

Zakaz sprzedawania, rozpowszechniania plikow w folderze app/controllers/, app/models oraz app/views,
Wszystko inne zgodnie z licencja CakePHP zawarta ponizej.

 

Ed

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie mam zamiaru tu nic sprzedawać, też nie chcę aby ktoś mi to sprzedał? Proszę o pomoc za którą mogę zapłacić.

10zł może być dla niektórych kwotą śmieszną ale też dla innych odpowiednią. Przecież nie proszę osoby która tego na oczy nie widziała, tylko osoby które znają ten skrypt.

Jeżeli moderator/administrator uzna że ten temat to głupota, może zamknąć a ja przepraszam za problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie mam zamiaru tu nic sprzedawać, też nie chcę aby ktoś mi to sprzedał? Proszę o pomoc za którą mogę zapłacić.

10zł może być dla niektórych kwotą śmieszną ale też dla innych odpowiednią. Przecież nie proszę osoby która tego na oczy nie widziała, tylko osoby które znają ten skrypt.

No i właśnie temu komuś kto zna ten skrypt za ta wiedzę płacisz bo On poświęcił odpowiednią ilość czasu żeby to poznać i nie jakieś tam śmieszne 10 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mi oto żeby ktoś mi powiedział jak usunąć możliwość dodawania zdjęć.

Nie chcę się z nikim kłócić, proszę żeby pisały tylko te osoby które chcą pomóc.

Edytowano przez Bubag (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Prościej będzie jak zainstalujesz CMS np. Joomle i dasz userom możliwość pisania newsów na stronie główne ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kamikadze, właśnie tu chodzi o to że nie chciałem wykorzystywać żadnego tego typu cms'a tylko przerobić pod siebie jakiś skrypt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra, chyba nic z tej pomocy nie będzie.

Jak możecie zamknijcie temat.

Wszystkim wypowiadającym się w tym temacie, dziękuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×