Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Rothek

[OPINIA] NiceHost.pl

Polecane posty

Gość Rothek

Witam, dziś rano chciałem się spytać Was jak oceniacie firmę NiceHost.

Lecz mój temat trafił do Kosza bo brak danych firmy. Dane zostały uzupełnione :)

 

Więc jak oceniacie NiceHost'a?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panie właścicielu marki NiceHost oceniam NiceHost w okolicach "0" za spamowanie na forum z konta, które niby nie jest kontem firmowy a także za brak podstawowej wiedzy Pana jako administratora - np. http://www.webhostingtalk.pl/topic/33022-konfiguracja-domeny/page__p__275712#entry275712

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Klientem nie jestem, ale widzę, że wybór możliwości kontaktu z firmą jest porażający. Na stronie głównej GG i mail, na stronie "kontakt" już tylko mail. Znaczy właściciel nie lubi, jak mu klienci dupę zawracają telefonami, a standardowego formularza mu się po prostu nie chciało umieszczać.

Ceny też wprowadzają w błąd, np. pakiet "nice10" w jednym miejscu miesięczny abonament kosztuje 12,20, w zestawieniu na stronie z ofertą już 10 złotych, nigdzie nie ma informacji czy ceny są netto czy brutto. Wrodzona inteligencja podpowiada mi, że 10 zika to netto, ale brutto wtedy wynosi 12,30, a nie 12,20...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

hm..... jako firme NICEHOST odradzam był 2008 rok chyba,

 

Jakiś dzieciak załozył konto na jakims amerykańskim serwerze bez limitów -- zakładał potem ludziom konta jako WIELKA FIRMA

 

Na sam koniec chciał sprzedać cały ten bałagan na Allegro :D kwoty nie pamietam.

 

potem wyrzucił telefon komórkowy i numer GG :D

 

teraz ........... historia sie powtarza ?

 

jako domena podobna nazwa do srajhost.pl wiec nie ma różnicy :)

 

 

Pozdrawiam

 

 

 

 

http://www.webhostingtalk.pl/topic/11350-opinie-wwwnicehostpl/

 

 

dla ciekawych

 

 

 

 

 

Edytowano przez ciekawski (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rothek

@up

Nie mam nic wspólnego z tamtymi z 2008 roku :)

Podobno oni nawet nie byli firmą. My nie wykupujemy kont resellerskich.

NiceHost jest zarejestrowaną firmą. Mamy specjalny skrypt, który rejestruje zamówienia i wszystko jest robione automatycznie.

 

UWAGA !

WZBOGACILIŚMY OFERTĘ O PAKIET NICE1 (1zł/miesiąc 10zł/rok)- 1GB PAMIĘCI, A RESZTA BEZ LIMITÓW!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolego masz dwa konta, natychmiast przestajesz pisać z tego i piszesz z firmowego, w innym wypadku dostajesz bana na forum.

Temat zamykam, jak za 2 miesiące będziesz jeszcze działać to na pewno ktoś z Twoich klientów napisze taki temat bo teraz nie ma co oceniać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

×