Skocz do zawartości
Arkadiusz N

[hosting www] szukam, od powaznej firmy

Polecane posty

Witajcie. Po dzisiejszych i aktualnych problemach z hitme i po tym jak zostałem potraktowany wynoszę się od nich.

Szukam hostingu z nie dużymi parametrami.

 

Transferu z 30 gb starczy, może być więcej.

Miejsca 2 gb też.

Żadnych limitów na cronjobsy, ani na połączenia wychodzące pocztowe (IMAP)

SSH mile widziane.

 

Bardzo, ale bardzo miła by była płatność miesięczna. I szukam poważnej firmy, która po kilkugodzinnym downtime nie powie mi że może mi zwrócić parę groszy za niedotrzymany SLA na tle całego roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo, ale bardzo miła by była płatność miesięczna. I szukam poważnej firmy, która po kilkugodzinnym downtime nie powie mi że może mi zwrócić parę groszy za niedotrzymany SLA na tle całego roku.

Podaj budżet, poza tym nie licz na to, że ktoś zapłaci Ci kilka stów za awarię konta wartego kilkadziesiąt złotych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podaj budżet, poza tym nie licz na to, że ktoś zapłaci Ci kilka stów za awarię konta wartego kilkadziesiąt złotych.

No w sumie to mój błąd też. Stawiam rzeczy które generują zyski u na zwykłym hostingu www, no ale jaką mam gwarancję, że mi na VPS coś padnie? Też taką samą jak przy www chyba?

 

Budżet nieistotny. Mogę nawet kupić VPS, jeśli mi firma zapewni jego działanie 24/7/365. No ale oczywiście z rozsądkiem.

 

samu, nie dzięki. Akurat nginxa samego i mysqla mogę u siebie na którymś z dedyków odpalić i mieć to samo, raczej potrzebuję czegoś pod hosting www, nie shell.

Edytowano przez Arkoso (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam do naszej oferty, serwer MZ ONE: http://mzone-net.eu/....php?d=kontawww

Jednak w tej opcji nie wyrazimy zgody na uruchomienie nielimitowanych zadań CRON na serwerze.

 

Polecam CI w takim przypadku Server VPS zarządzany na panelu Directadmin:

http://mzone-net.eu/...hp?d=vpsmanaged

Edytowano przez MZone Group (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to zainteresuj się firmami takimi jak hostersi/nq/kei/iq/dhosting. Może nie stuprocentowy ale prawie 100% uptime. (Rozumiem, ze pozostajemy przy hostingu współdzielonym). Możesz też zastanowić się nad Unixstorm (zwróć uwagę na limity CPU), bo mają na prawdę rewelacyjną dostępność. Jeżeli chodzi o brak limitu na CRON, to musisz mieć świadomość, że nie możesz wygenerować zbyt dużego obciążenia na hostingu współdzielonym. Wcześniej przetestuj czy mieścisz się w określonych limitach.

Rozwiązaniem jest też hosting dedykowany z dobrym SLA. Jeżeli chodzi właśnie o VPS managed to zobacz sobie ofertę hekko i unixstorm.

Edytowano przez wood (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GrandBB

Witam Pana,

 

Zapraszam do Kontaktu w celu utworzenia indywidualnego pakietu.

Serwery w Polsce (balticdatacenter.pl), wysoki uptime, niskie pingi, markowy sprzęt z pełną redundancją, cPanel PL, WHMCS PL.

 

Pozdrawiam serdecznie,

Andrzej Wywrocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cyferek

Skoro posiadacie pelna redundancje, to znaczy ze macie minimum dwa serwery, na ktorych jest to samo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skoro posiadacie pelna redundancje, to znaczy ze macie minimum dwa serwery, na ktorych jest to samo?

Zaczepki szukasz?

 

Pewnie Andrzejowi chodziło o redundancję łącz. Dyski też zapewne ma w jakiejś macierzy, która zwiększa bezpieczeństwo danych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cyferek

@Miłosz: Chyba właściciel firmy hostingowej, powinien znać różnicę pomiędzy redundacją łącz i dysków, a "pełną redundancją" co przez klienta może zostać odebrane w różny sposób, czasami wprowadzające go w błąd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Miłosz: Chyba właściciel firmy hostingowej, powinien znać różnicę pomiędzy redundacją łącz i dysków, a "pełną redundancją" co przez klienta może zostać odebrane w różny sposób, czasami wprowadzające go w błąd

 

Właściciel firmy jest o trzymania firmy w jednej kupie, od takiej wiedzy są administratorzy. Może, ale nie musi. Administrator musi, i nie ma zbyt wielkiego wyboru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×