Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Camer

[VPS]Pod serwer gry

Polecane posty

Witam,

 

 

Poszukuję serwera VPS pod serwer gry. Znalazłem jedynie exone.pl (duże ceny), oraz ultimahost.pl (mniejsze ceny, jednak wolałbym coś tańszego). I mam pytanie - czy jest coś tańszego? Lokalizacja to koniecznie Europa, system tylko i wyłącznie FreeBSD. Głównie chodzi mi o około takie parametry:

 

Procesor: 2-8 GHZ (Najlepiej jak najwięcej, ale minimum to 2)

 

RAM: 1-4 GB (Najlepiej jak najwięcej, ale minimum to 1)

 

 

Dysk: 20-x GB (Najlepiej jak najwięcej, ale minimum to 20 GB)

 

 

Transfer miesięczny: 300 GB-x (Najlepiej jak najwięcej, ale minimum to 300 GB)

 

 

Pozdrawiam i proszę o odpowiedź. :)

Edytowano przez Camer (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cena też najlepiej jak największa :) ? - może lepiej podać minimum - maksimum ceny.

Osobiście nie wiem co Ci polecić bo nie znam ceny.

 

Domyślam się o jaki serwer gry Ci chodzi i większość obecnych serwerów do tej gry stawianych jest na dedykach z OVH może coś stamtąd.

VPS osobiście odradzam jeśli ma to być serwer Metin2 gdyż serwer wykonuje dużo operacji I/O, a na VPSach dostęp do dysku itd jest zazwyczaj "ograniczony".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Mam sporo niewykorzystanych zasobów na 2 serwerach. Jako że moja firma nie zajmuje się hostingiem jako główna działalność, a interes dopiero startuje mogę wyodrębnić jakiegoś VPSa.

 

Hypervisor - Microsoft Hyper-V

FreeBSD - może być

Procesory x2 - Intel Xeon 5620 @2.4 Ghz

Ram 24GB

Lokalizacja - Warszawa

 

 

Napisz ile chcesz miesięcznie (netto) zapłacić to przygotuję ofertę. Faktura VAT.

 

Pozdrawiam,

 

wawa_marek

GPShosting

 

 

Witam,

 

 

Poszukuję serwera VPS pod serwer gry. Znalazłem jedynie exone.pl (duże ceny), oraz ultimahost.pl (mniejsze ceny, jednak wolałbym coś tańszego). I mam pytanie - czy jest coś tańszego? Lokalizacja to koniecznie Europa, system tylko i wyłącznie FreeBSD. Głównie chodzi mi o około takie parametry:

 

Procesor: 2-8 GHZ (Najlepiej jak najwięcej, ale minimum to 2)

 

RAM: 1-4 GB (Najlepiej jak najwięcej, ale minimum to 1)

 

 

Dysk: 20-x GB (Najlepiej jak najwięcej, ale minimum to 20 GB)

 

 

Transfer miesięczny: 300 GB-x (Najlepiej jak najwięcej, ale minimum to 300 GB)

 

 

Pozdrawiam i proszę o odpowiedź. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Vihost.pl - VPSy w Niemczech, jakościowo dobre.

 

Klient potrzebuje FreeBSD, więc na openvz nie jest to możliwe....

W takim razie zapraszamy na vipower.pl do oferty XEN gdzie w panelu hypervm jest owy template gotowy do reinstalacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli szukasz VPS pod gry, to nie bierz OpenVZ (poczytaj w internecie dlaczego, m.in. przez nie gwarantowane zasoby). Dobre XENy ma amerykańska firma http://hostmist.com .

 

OpenVZ i freeBSD? : ))

Lokalizacja koniecznie europa i amerykańska firma?

 

Warto czasem przeczytać temat, bo głupoty można przypadkiem napisać.

Co do tematu, to myślę, że warto spróbować tego jaila od ultimahost, imho bardzo ciekawa oferta. ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do tematu, to myślę, że warto spróbować tego jaila od ultimahost, imho bardzo ciekawa oferta. ; )

 

Alez oczywiscie, ze to jest najlepsza opcja. Nie ma spadku na wydajnosci i jest bardzo stabliny. Zawsze jak stawiam fbsd to pierwsze co robie to odrazu jail. Nawet nie wiedzialem, sa takie oferty na naszym rynku. Tylko, ze standardowo w kernelu fbsd 8.2 -> options HZ=100, wiec najpierw napisz do nich czy sa w stanie zaoferowac ci wiecej HZ. Mam na mysli serwer CS nie wiem jak jest z innymi grami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dość tanie serwery VPS z system freebsd ma firma ultimahost.

 

link do oferty: http://ultimahost.pl/vps/freebsd

 

Jeśli te ceny uważasz za wysokie, to zerknij na promocje:

http://www.webhostingtalk.pl/topic/32846-oferta-jesienna-promocja-z-ultimahostpl/

Pozwoli Ci troche zmodyfikować te ceny.

Edytowano przez Sebak (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Sebak, to nie są vpsy, lecz jaile. [na upartego też vps, aczkolwiek nazwałbym to jailem]

I dyskusja jest dwa posty wyżej.

 

Czytaj temat zanim napiszesz posta.

 

Edit:

Ale owy jail nie wiem czy jest dobrym pomysłem pod serwer gry.

Cytat z ultimahost: `limity pamięci wirtualnej. System wyłącza procesy przekraczające limity pamięci RAM`

:)

Edytowano przez Arhu (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cytat z ultimahost: `limity pamięci wirtualnej. System wyłącza procesy przekraczające limity pamięci RAM`

 

 

Z tego co pamietam to chyba nie da sie ustawic na szytwno pamieci ram dla jaila. Jest jakis patch do tego, ale nie wiem czy uh tego uzywa. Zanim wezniesz tego jaila zapytaj sie czy maja wlaczony linux_compat bez tego gry pod linuxa typu CS ci nie pojda !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@UP

Cytat z pierwszego posta "system tylko i wyłącznie FreeBSD." oznacza to że nie potrzebuje obsługi linuxa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@UP

Cytat z pierwszego posta "system tylko i wyłącznie FreeBSD." oznacza to że nie potrzebuje obsługi linuxa?

 

Ogarnij sie. Np matrix (tak ten film) byl robiony na freebsd i byl uzywany linux_compat bo lepiej chodzi natywnie niz pod linuxem. Wiecej jest gier i innych pi*ol pod linuxa a to nie znaczy, ze nie chodza pod fbsd. Moze kolega chce fbsd bo go lepiej zna i chce sobie postawic serwer gry, ktory jest pod linuxa, a moze w ogole sobie sprawy z tego nie zdaje, ze potrzebny jest linux_base. Dlatego trzeba go "ostrzec". Sam ten problem nie raz przerabialem.

Edytowano przez bryn1u (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×