Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Malitek

Jakie konto bankowe

Polecane posty

@WoofeR - chodzi mi o fakt że zlecę np. przelew wewnętrzny i on jest wykonywany dopiero nawet po kilkudziesięciu minutachm tak samo jak są te szybkie przelewy, zawsze trzeba trzeba od kilku minut do nawet kilku godzin na jego wykonanie (zlecone zlecenie na www.paypal-doladowania.pl zlecone wieczorem wykonało się o 5 rano). To samo w BZWBK, Lukasie czy mBanku zajmuje dosłownie parę sekund.

Co śmieszne w oddziale ING który znajduje się w moich okolicach nie ma nawet krzesła aby móc usiąść przy załatwianiu czegoś z doradcą. Stoisz jak głupek i czekasz aż Ci przygotuje umowę, sami doradcy siedzą na podwyższeniu, aby byli mniej więćej na jednej wysokości :)

 

@d.v - a kiedy miałeś konto w BZWBK, jakiś czas temu całkowicie przebudowali system bankowości internetowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może i przebudowali, ale moja Pani nadal ma tam konto (osobiste) i jak widzę jak się maltretuje szukając czegokolwiek w tym systemie to tylko poklepuję ją po ramieniu, łącząc się w "bulu" i "nadzieji", że kiedyś zmądrzeje i przeniesie się gdzie indziej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Maq, rozumiem, ale nie mogę potwierdzić. Jest tylko jeden bug w sumie z tymi płatnościami, być może mówisz o nim? Mianowicie po płatności wewnątrz bankowej czyli między ING, a ING gdy jesteś zalogowany w panelu, a płatność nadejdzie to kwota nie powiększa się i przelewu nie widać... dopiero wylogowanie się i ponowne zalogowanie aktualizuje stan konta.

 

Co do oddziału, fakt, te mniejsze nie mają nawet prostych stołków, za to w tych większych obsługiwanym jest się w fotelu przy jednym z biurek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie jest tak że przelewy wiszą po kilka, kilkanaście minut w zakładce "operacje oczekujące", a przelogowanie się rzadko coś daje.

Zresztą przy szybkich płatnościach od razu automatycznie po potwierdzeniu wylogowuje, a trzeba czekać dłuższą chwilę aż zaskoczy płatność.

 

Nie bywałem w innych oddziałach ING, ale w moim są dwa stanowiska doradców, stanowisko komputerowe, kasa, wpłatomat/bankomat i tyle, a w oddziale jest na tyle miejsca że spokojnie zmieściły by się jakieś wygodne krzesła.

W moim mieście jest jeszcze Bank Spółdzielczy (którego oddział ma 2-krotnie większą powierzchnię niż ING) i też tam nie ma krzeseł, a na pracowników patrzy się z góry. Natomiast w BZWBK oraz w PKO BP są krzesła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W PKO BP są krzesła dla kilku osób, ale przez ilość klientów i wolną obsługę robią się kolejki, więc zazwyczaj trzeba sobie postać jak ch. na weselu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To ja się przyłączę do pytania. Jakiegoś konto bankowe w walucie innej niż złotówki z rozsądnym procentem znacie lub możliwością prostego inwestowania w fundusze inwestycyjne - np. tak jak ma to mBank.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Ponawiam pytanie tym razem nie dla siebie.

Poszukuje najlepszego konta ROR interesuje mnie oprocentowanie i jak najmniejsze opłaty KARTY NIE POTREBUJE

 

Aliorbank oprocentowanie 2% na rorze przeliczając lokate nocną i do tego moemy założyć dwa konta osczednościowe na 4,35 - wsystko a free i ładnie śmiga system bankowy.

 

Znajde coś lepszego ?

Najlepiej też a free i sobre oprocentowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aktywowali w aliorze i powiem ,że zadowolony jestem.

 

Panel - bardzo fajny, wszystko na miejscu, smiga jak nalezy i na dodatek nic nie muli szybko i bezproblemowo można zarządzać pieniędzmi

 

gdyby ten alior nie wkurzał mnie tymi kółeczkami to bym przeżył

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zobacz ofertę Deutsche Bank. Ja mam tak konto od dawna i bardzo dobrze mi służy.

https://www.deutsche-bank-pbc.pl/index.php/l1/konta/l2/db_net_konto_internetowe

Zakładasz konto, masz dwa rachunki od razu, zwykły i oszczędnościowy na wyższym procencie. Kartę Visa Electron także płatności przez neta bez problemu. Prowadzenie konta za darmo w sumie jak przynajmniej raz w miesiącu użyjesz karty, jak nie to chyba 2,50 zł

 

Mi pasuje że karta VISA bo jakby nie było częściej podróżuję po UE niż USA także przelicznik w Euro jest korzystniejszy dla mnie, do tego wszystkie bankomaty w Polsce za free i na świecie też też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×