Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
YagAA

Dedykowany pod serwis pobierania

Polecane posty

Przestrzeni potrzebuje tak od 5TB na 1 serwer. Właśnie 12x1TB bardzo mi odpowiada, tylko właściciel 100tb.eu trochę mnie rozczarował mówiąc że aby wygenerować transfer 100TB potrzebuje m.in 4 serwerów :blink:

Też mi właśnie mówił już z 3 tyg temu że na razie nie mają serwerów na sprzedaż - najwidoczniej dalej to się utrzymuje skoro nadal wstrzymana sprzedaż. Dlatego też odpuszczam ich ofertę mimo że plusem jest support PL.

 

Co do HostEurope to będę musiał się tam rozejrzeć dokładnie, ale myślę że przy paśmie 500mb/s jest brak limitu transferu i można dostosować dyski to może z ich oferty skorzystam. A jak u nich stoi sprawa z umowami? Są one okresowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do HostEurope to będę musiał się tam rozejrzeć dokładnie, ale myślę że przy paśmie 500mb/s jest brak limitu transferu i można dostosować dyski to może z ich oferty skorzystam. A jak u nich stoi sprawa z umowami? Są one okresowe?

 

a szukać to się już nie chce??

http://www.hosteurop...-Server-Linux-L

 

jak na tacy na samym dole...

Edytowano przez ViPower.PL (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@MaaT - Tylko w HostEurope poklikaj sobie na zamówienia różnych serwerów (Weiter na samym dole), bo dla każdego dedyka u nich bywają odmienne opcje modyfikacji, no i oczywiście same ceny :)

A co do mojego poprzedniego posta to napisałem że "Super działa bardzo sprawnie", oczywiście chodziło mi o Support :), nie wiem czemu napisałem Super ;)

 

Z tego co widzę na HE to mają tam opcje typu:

6× 2.000 GB SATA 7,2krpm 3,5″ RAID5

4× 2.000 GB SATA 7,2krpm 3,5″ RAID5

 

Ale tylko przy serwerach z serii MAX.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dostałem odpowiedź również z ovh w sprawie problemów z serwisami typu rapideo.pl i ten serwis jest na ich serwerach, i nie robią żadnych problemów, dopóki wszystko jest legalnie i jest napisana poprawna polityka i sprawny kontakt. Więc za 20 pln więcej wezmę chyba mocniejszy kimsufi 24g

 

OVH nie będzie robiło problemów z tego powodu.

 

I co do blokowania to tutaj ze strony OVH nie ma problemów, lecz są ze strony hostingów. Dużo porządnych hostingów blokuje klasy adresowe wlasnie OVH, aby zapobiec takim serwisom o jakim mówisz.

 

Ja na twoim miejscu brałbym serwery kimsufi, 2G to dobra sprawa, i mozesz teraz dokupić dysk 2tb na usb za ok 50 zl.

Edytowano przez Arkoso (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sorry że taki mały offtop zrobię ale po co Ci 5 TB pod serwis pobierania bo chodzi coś a'la rapideo ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

OVH nie będzie robiło problemów z tego powodu.

 

I co do blokowania to tutaj ze strony OVH nie ma problemów, lecz są ze strony hostingów. Dużo porządnych hostingów blokuje klasy adresowe wlasnie OVH, aby zapobiec takim serwisom o jakim mówisz.

 

Ja na twoim miejscu brałbym serwery kimsufi, 2G to dobra sprawa, i mozesz teraz dokupić dysk 2tb na usb za ok 50 zl.

 

 

Planuje kimsufi 24g, a nie 2g. Dysk jest mi duży nie potrzebny, bo pliki są ściągane "w locie", tzn nie są zapisywane najpierw na nasze dyski, a później dopiero od nas się ściąga na komputer usera, tylko od razu przez nasze konto premium leci do usera. Czy kimsufi też są blokowane (wiem, że jedna firma, ale może ich nie blokują). Co wtedy należy zrobić ?

 

 

nvu: Pytanie do mnie, czy do kolegi, który się podczepił ?

 

 

W server4you nie ma ograniczeń, jeśli chodzi o transfer ? Tzn np po 15TB nie obcinają prędkości ? Trochę się boję, że 15TB może być za mało.

Edytowano przez YagAA (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Planuje kimsufi 24g, a nie 2g. Dysk jest mi duży nie potrzebny, bo pliki są ściągane "w locie", tzn nie są zapisywane najpierw na nasze dyski, a później dopiero od nas się ściąga na komputer usera, tylko od razu przez nasze konto premium leci do usera. Czy kimsufi też są blokowane (wiem, że jedna firma, ale może ich nie blokują). Co wtedy należy zrobić ?

 

 

Tak,Kimsufi to oferta budżetowa OVH i też są blokowane. Dostają IP z tej samej puli etc.

Możesz zrobić jakiś tunel,po małym VPSie albo tanim dedyku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Planuje kimsufi 24g, a nie 2g. Dysk jest mi duży nie potrzebny, bo pliki są ściągane "w locie", tzn nie są zapisywane najpierw na nasze dyski, a później dopiero od nas się ściąga na komputer usera, tylko od razu przez nasze konto premium leci do usera. Czy kimsufi też są blokowane (wiem, że jedna firma, ale może ich nie blokują). Co wtedy należy zrobić ?

 

 

nvu: Pytanie do mnie, czy do kolegi, który się podczepił ?

 

 

W server4you nie ma ograniczeń, jeśli chodzi o transfer ? Tzn np po 15TB nie obcinają prędkości ? Trochę się boję, że 15TB może być za mało.

 

Zmienię lekko temat odnośnie Twojej wypowiedzi, więc sorry z offa. Wiele skryptów działających na zasadzie wysyłania bez zapisywania plików na dyskach pośrednika ma często błędy i przerywa pobieranie. A m.in takie skrypty są dostępne na allegro, więc nie warto w takie coś się bawić - a jeżeli masz autorski skrypt który w 100% działa i nie przerywa pobierania w ściąganiu w tzw. "locie" ( jak to określiłeś ) to gratuluję programisty.

 

Nvu - pojemność mi taka będzie potrzebna bo pliki będą czasowo zapisywane, a bazuję na trochę większej ilości użytkowników więc musi pokryć to z powierzchnią. A i tak łącznie potrzebuję ok. 5-6 serwerów na całą działalność, więc na jednym się nie kończy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zmienię lekko temat odnośnie Twojej wypowiedzi, więc sorry z offa. Wiele skryptów działających na zasadzie wysyłania bez zapisywania plików na dyskach pośrednika ma często błędy i przerywa pobieranie. A m.in takie skrypty są dostępne na allegro, więc nie warto w takie coś się bawić - a jeżeli masz autorski skrypt który w 100% działa i nie przerywa pobierania w ściąganiu w tzw. "locie" ( jak to określiłeś ) to gratuluję programisty.

 

Nvu - pojemność mi taka będzie potrzebna bo pliki będą czasowo zapisywane, a bazuję na trochę większej ilości użytkowników więc musi pokryć to z powierzchnią. A i tak łącznie potrzebuję ok. 5-6 serwerów na całą działalność, więc na jednym się nie kończy ;)

 

 

Skrypt jest pisany od zera dla mnie, nie kupowany na Allegro, więc nie powinno być problemów ;-) Ale dzięki za informację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×