Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
kakduPL

[wirtualny] Z Imagick z obsługą PDF i php 5.3

Polecane posty

Witam,

 

Szukam dla swojego klienta hostingu z obsługą Imagick z obsługą PDF (głównie chodzi o generowanie miniaturek itp...). Poza tym dużo małych plików do pobrania (z o 0,5 - 15 mb), obciążenia zbyt dużego nie będzie (w sumie portal typowo naukowy, więc target dość ograniczony) - wszystko jest taka napisane by za bardzo serwera nie obciążać.

 

Testowałem na razie unixstorm i Imagicka w tych tańszych pakietach niestety nie widzę.

 

Dodam że target to głównie Europa Zachodnia, czyli serwer niekoniecznie (a nawet lepiej) żeby stał gdzieś w tamtych rejonach.

Edytowano przez kakduPL (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witaj, czy w tym przypadku PHP 5.3 jest koniecznością?

 

 

Fajnie by było gdyby było :) Jak nie to będę musiał w paru miejscach skrypt przerobić, co nie jest jakoś specjalnie dużym problemem, lecz wolałbym tego nie robić.

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GrandBB

W tej sytuacji niestety nie mogę zaproponować Naszej oferty ponieważ mamy PHP 5.2.17, które nie będzie Panu odpowiadało.

 

Polecam zapoznać się z Firmami kolegów z branży:

mzone.pl

castpol.pl

uphost.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Zapraszamy do skorzystania z oferty MyDevil.net: http://www.mydevil.net/oferta.html . Spełniamy wszystkie Pana wymagania - najtańsze konto już od 3,00 PLN / miesiąc. Serwer zlokalizowany we Francji.

 

Pozdrawiam,

Arkadiusz Nowara.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fatal error: Uncaught exception 'ImagickException' with message 'Postscript delegate failed `/home/ksojecki/domains/ksojecki.altb.pl/public_html/books/2.pdf':

No to się okazało że potrzebuję jeszcze postscripta :) Poszedł już ticket do altblue, zobaczymy co są w stanie zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pańskie wymagania spełniają również nasze serwery zlokalizowane w PL.

 

PHP 5.3.4

ImageMagick

Ghostscript (powinien załatwić problem "Postscript delegate failed" - opisany wyżej).

 

Zapraszam na niezobowiązujący test wybranego pakietu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z chęcią bym sprawdził Waszą ofertę, ale nie jestem w stanie przejść przez formularze zamówienia - nie pojawia się nawet informacja w którym polu formularza jest błąd.

 

Udało mi się znaleźć hosting gdzie wszystko działa "cacy". linuxpl.com - support odpowiedział dość szybko na moje pytanie o dostępność danej funkcjonalności, zobaczymy jak się sprawdzi podczas okresu testowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z chęcią bym sprawdził Waszą ofertę, ale nie jestem w stanie przejść przez formularze zamówienia - nie pojawia się nawet informacja w którym polu formularza jest błąd.

 

Faktycznie w dniu wczorajszym mógł przejściowo nie działać formularz zamówienia, który był aktualizowany. Formularz działa już poprawnie. Jeśli nie jest za późno zapraszam również na test do nas.

 

Żałuję, że nie zgłosił się Pan od razu na nasz BOK mailowy/telefoniczny. Wtedy od razu sprawę byśmy wyjaśnili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

php 5.3 jest dostępny na vipserv. imagick i inne rozszerzenia pecl można załączyć w dziale "ustawienia php" w panelu. Włączanie rozszerzeń dla wszystkich klientów na raz to trochę marnotrawstwo zasobów, które mogły by pójść w kierunku obniżania cen i podnoszenia jakości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×