Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Hpbf.pl

[OFERTA] YouHosting.com

Polecane posty

No może tak, zacznę od jakiegoś tam wstępu, co bardzo lubię. No i od razu mówię, że pod linkami kryją się moje reflinki - to nic nie robi, aczkolwiek użytkownik który za jego pomocą zarejestruje się i będzie się bawić w małą firmę hostingową przez 30 dni bardzo mi pomoże. :)

 

Pewnie ponad połowa użytkowników szuka ciekawego 'dawcy' kont reseller, a jeszcze więcej chciałoby na nich otworzyć swój hosting i zacząć zarabiać. To zazwyczaj przynosi więcej strat niż zysków, więc należy się uzbroić w dużą ilość 'sałaty' (niekoniecznie kiszonej). Jeśli już ktoś zamierza kupić resellera, to przeszukuje polskie oferty, gdzie ceny czasem sięgają absurdu. Wpisując "darmowe konto reseller na zawsze" wyskoczy wam co najwyżej okres testowy lub Program Partnerski, gdzie najpewniej należy posiadać własną działalność i/lub zamieszczać reklamy hosta kont.

Czemu więc nie lepiej przeszukać internet jako 'obcokrajowiec'? Ostatnio, znalazłem ciekawy projekt amerykańców, który oferuje założenie własnego hostingu bez żadnego płacenia 'FOR LIFE'!

 

YouHosting.com! (reflink)

 

Serwis powstał w tym roku w styczniu, choć tego nie jestem pewien - posiada jednak dopisek Beta więc jest na pewno nowy. Ale do rzeczy - YouHosting oferuje każdemu chętnemu konto reseller o poniższych parametrach:

 

Cena $0 / m-c

 

Pojemność (na domenę) 10000 MB

 

Transfer (na domenę, na miesiąc) 100000 MB

 

Konta FTP (na domenę) 5

 

Konta email (na domenę) 5

 

Rozmiar konta email (na jedno konto) 50 MB

 

Bazy MySQL (na domenę) 5

 

Połączenia do bazy (na domenę, na godzinę) 25000

 

UU (na domenę, na 24 godziny) 10000

 

I to za darmo! Do zarządzania serwerem(jako użytkownik naszego serwisu) otrzymujemy licencjonowany cPanel.

Oczywiście jak się zarejestrujemy do panelu resellera wszystko jest po angielsku, tak samo support, wymagana jest więc znajomość przynajmniej podstawowa tego języka. W resellerze mamy dużo opcji - usuwanie kont, dodawanie, edycja, dodawanie i usuwaniu klientów, podczepianie domen, zmianę DNS'ów, loga cPanelu, stopki, treści, przetłumaczenia, wykonania własnego layoutu dla panelu, ustawienie Index Page dla nowo zarejestrowanych stron, dodanie reklam Google...

 

Ale najważniejsze jest to, że możemy prowadzić dwa rodzaje hostingów - płatny i darmowy. Przy darmowym zakładamy Feature Set z potrzebną nazwą, a następnie Hosting Plan, gdzie na samym dole wybieramy opcję Free hosting i potem 'Save'. Jeśli chcemy odpalić płatny, wchodzimy w Configuration -> Manage Payment Gateways i możemy wybrać płatność poprzez PayPal, 2CheckOut.com lub własne, gdzie potrzebny jest skrypt (jeśli chcemy się bawić w hosting za przelew, sms itd). Potem jeszcze trza wejść w Invoices i dać Settings, by ustawić w czym mają być pobierane opłaty oraz prefiks i czas, w którym użytkownik stworzonego serwisu musi płacić.

Dodatkowo wspomnę jeszcze o możliwości rejestracji domen w naszym serwisie - w panelu resellera wchodzimy w Configuration -> Domain registration i możemy albo wstawić końcówki, które opłaciliśmy w ResellerClug (nie ma przymusu, ale trza tam mieć przynajmniej 100 dolców by rozpocząć kupowanie, wtedy rejestracja domen jest automatyczna) albo zezwolić na rejestrację własnych, co wykonujemy manualnie.

W Manage Domain Pricing ustawiamy cenę rejestracji, przedłużenia i transferu domeny.

 

Na koniec wspomnę o tym, że można też zrobić upgrade naszego pakietu reseller do VIP (za 20 dolarów na miesiąc) lub SuperVIP (40 dolarów na miesiąc). Jeżeli przez przypadek klikniemy upgrade stworzy się formularz do zapłaty - nie ma jednak przymusu jego opłacenia, bo po siedmiu dniach zostanie oznaczony jako Canceled.

 

Do rejestracji zapraszam pod http://www.youhosting.com/page/12817 (ref) i życzę miłej zabawy. ;)

 

Wszelkie pytania proszę kierować do mnie, jeśli sam nie odpowiem piszcie na support (po angielsku), ewentualnie wykonam to sam.

Edytowano przez Miłosz
reflink (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W zupełności nie polecam tej firmy. Powody:

1. Support odpowiada na tickety jakby robił łaskę

2. Serwery w USA, więc długie ładowanie się strony.

3. Problemy z ustawieniem własnych serwerów nazw.

 

Szczerze za te 20 dolców(20 * 3 = 60) miesięcznie mam lepszego resselera w Polsce czy dobry serwer VPS.

 

Sam korzystałem więc wiem, a widzę, że ty zbierasz na rocznego darmowego VIP'a skoro reflink podajesz ;)

Żeby nie było korzystałem od września tamtego roku do sierpnia tego roku więc można powiedzieć byłem na bieżąco. Jedynym plusem jest panel, łatwo się spolszcza i łatwo się edytuje nic więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NiskiWujek

W zupełności nie polecam tej firmy. Powody:

1. Support odpowiada na tickety jakby robił łaskę

2. Serwery w USA, więc długie ładowanie się strony.

3. Problemy z ustawieniem własnych serwerów nazw.

 

Szczerze za te 20 dolców(20 * 3 = 60) miesięcznie mam lepszego resselera w Polsce czy dobry serwer VPS.

 

Sam korzystałem więc wiem, a widzę, że ty zbierasz na rocznego darmowego VIP'a skoro reflink podajesz ;)

Żeby nie było korzystałem od września tamtego roku do sierpnia tego roku więc można powiedzieć byłem na bieżąco. Jedynym plusem jest panel, łatwo się spolszcza i łatwo się edytuje nic więcej.

 

1. Jak piszesz po Polsku do firmy z USA to nie dziw się że Ci nie odpisują :)

2. Niektórzy potrzebują w USA, z różnych przyczyn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jak długo to pożyje. Amerykańskie 1&1 wpadło na polski rynek z rewelacyjną promocją, za darmo konta rozdawali.. i czar prysł. Teraz, jak widzę, nadeszły czasy darmowych resellerów umożliwiających prowadzenie biznesu bez żadnego wkładu? Gdybym sam zakładał firmę z usługami hostingowymi, chciałbym czarno na białym pokazać klientom na czym stoją... a darmowe rozwiązanie nie najlepiej świadczy o firmie.

 

Jeśli już ktoś zamierza kupić resellera, to przeszukuje polskie oferty, gdzie ceny czasem sięgają absurdu.

 

Im więcej wkładasz w swój biznes, tym większą jakość usług prezentujesz. Artix nie mam nic do Ciebie i proszę nie bierz moich słów do siebie, tym bardziej nie jest to atak na Twoją osobę...ale ciężko mi nazwać tą ofertę poważną. Trzeba zainwestować by zbierać zyski.

 

Pewnie ponad połowa użytkowników szuka ciekawego 'dawcy' kont reseller, a jeszcze więcej chciałoby na nich otworzyć swój hosting i zacząć zarabiać. To zazwyczaj przynosi więcej strat niż zysków

 

Właśnie dlatego za hosting biorą się (a przynajmniej powinny) osoby z pomysłem na biznes i robią tak, by przynosił zyski a nie straty i by nie musiał szukać budżetowych a już nie daj Boże darmowych rozwiązań :). "Dawców" jak to pięknie nazwałeś, a ja nazwę to sponsoringiem, mogą szukać ludzie z jakimś fajnym pomysłem na stronę która przyniesie zyski sponsorującemu. Uwierz mi, że niewiele poważnych osób szuka sponsora na biznes, bo to śmieszne. Dla mnie ten projekt przyjmie się największym poparciem wśród młodzieży w okresie wakacyjnym, a to źle dla nas - potencjalnych klientów.

 

w dużą ilość 'sałaty' (niekoniecznie kiszonej)

 

Nie żebym się czepiał ale, dużo gotuję i o kiszonej sałacie nie słyszałem jeszcze :).Chyba sobie wygoogluję coś takiego z ciekawości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi się strony bardzo szybko wczytują. Nie wiem od czego to zależy, ale u mnie chodzi płynnie.

 

Tak czy siak ofertę mają ciekawą, a mi się wydaje że ty, szuwarek, oceniasz każde cuś z dopiskiem 'darmowe/free" jako "głupie", "beznadziejne" i "bez przyszłości".

Taki reseller nie musi służyć jako cała podpora wielkiego biznesu - YouHosting raczej służy jako takie pierwsze kroki w świecie hostingów. Nie wierzę, by to wszystko udostępniali za darmo, pewnie jest u nich overselling, ale i tak mi ich oferta pasuje. Te 19 dolców za ulepszenie jest lepsze niż do kilkuset złotych u nas, i choć mimo że tamte serwery są w USA, ichnia oferta wydaje się... no, korzystniejsza.

Poza tym YH nie wydaje mi się czymś dla 'krzaków' - niewiele z właścicieli takich szajsików potrafi czytać po angielsku, a co jeszcze pisać! Poza tym czy firma 'krzaczkowata' inwestowałaby kasę w licencję na cPanel? Ne wydaje mi się, prędzej użyto by DA czy Free czegoś tam...

Każda firma rozpoczynająca działalność hostingową na początku ma straty, nie widziałem od tego wyjątku. YouHosting oferuje takie "Mini Reseller" za darmo, by zniwelować straty, a że oddają 100% zysków, to jak się pieniądze zdobędzie można resellera rozwinąć. Dla młodych, nie koniecznie wakacyjnych, ludzi, może to być nawet niezłe.

 

No i tekścik do barteza, dotyczący odpowiedzi firmy.

Gdybyś czytał o upgrade'dzie VIP'a, to wiedziałbyś, że w darmówce nie ma 'Priority Support', czyli po naszemu priorytetowej pomocy. Jeśli wykupisz VIP, będziesz to mieć. Więc nie dziw się, że długo trza czekać. :P

 

A, no i jeden minus jest taki, że co.cc zablokowało zakładanie domen z dns'ami YH.

Edytowano przez Artix (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi się wydaje że ty, szuwarek, oceniasz każde cuś z dopiskiem 'darmowe/free" jako "głupie", "beznadziejne" i "bez przyszłości".

Bardzo źle mnie odebrałeś, ale rozumiem Cię. Od razu wyjaśniam. To nie jest tak, że wszystko co darmowe jest złe, bo reklamową puszkę coca coli wciskaną przez piękną prezenterkę firmy gdzieś na rynku w większym mieście czasem wezmę i nie liczę ile coli jest w coli bo jest za darmo. Ja tylko staram się pokazać niektórym zachłannym (tego też nie bierz do siebie, nie mówię o Tobie), że do poważnych spraw trzeba podejść dojrzale. Jak można pozwolić sobie na postawienie małej strony na hostingu osemka.pl bez wszelkich opłat (sam kiedyś korzystałem z za.pl, osemka.pl, 60free.ovh.com czy coś takiego i się z tym nie kryję), tak na ważne projekty jakimi według mnie są świadczone osobom trzecim usługi internetowe już nie. Przeglądając forum widzę szukających całkowitych braków limitów za psie pieniądze, i tych drugich - oferujących kosmosy bez większych opłat. To tylko chwyty. W tym konkretnym przypadku masz schemat "za darmo dostanę, drożej sprzedam". Trzeba znaleźć granicę. Jak jestem w stanie tolerować dusigroszy którzy dedykowany serwer chcieliby za 20zł miesięcznie, tak prezentowane przez przyszłe firmy usługi które dostają skądś tam za darmo... już nie. Bo świat tak działa, nie ma tak, że ktoś ciągle Cię będzie trzymał za darmo, bo sam nie zarobi a w tym biznesie wolontariatu to jeszcze nie spotkałem. Każdy mądry zamiast kupować u Ciebie, sam sobie znajdzie ten serwis i upcha tam swój bajzel... Teraz patrz realnie. Masz u nich konto i liczysz się z dużym oversellingiem, klienci mający u Ciebie konta zdają sobie sprawę (patrząc na szybkość usługi), że umieszczenie bardziej poważnych projektów nie jest możliwa... nie rozwiniesz się więc ani Ty, ani oni. Więc wcale sporych kokosów się nie nazbierasz a kosztowało Cię będzie to trochę pracy. Przez brak rozwoju, kiedyś Ci się znudzi. Inaczej mówiąc, prędzej czy później będziesz musiał sporo zainwestować w swój biznes, tylko po co robić to później?

Każdy jednak ma swój sposób na działalność. Zaczniesz, uda Ci się... życzę Ci tego. Sam osobiście nie wyleciałbym z żądaniem pieniędzy za coś co mam za darmo. Nie tyle, że nie wygląda to etycznie...po prostu, jak się czymś zająć to na poważnie, i chciałbym prezentować wysoką jakość usług bo podpisuję się pod tym swoim imieniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. dodałem domenę

2. w ovh wpisalem nsy ktore tam proponowano:

ns1.domena.pl - 64.120.228.123

ns2.domena .pl - 64.191.115.234

ns3.domena .pl - 173.192.183.247

ns4.domena .pl - 83.170.93.81

 

o czymś jeszcze zapomniałem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

10 gb w polsce to ok. 200zł, 20GB 300zł

tam 10gb free, 20gb to już 720zł więc opłaca się tam używać jedynie freeplanow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

co myślicie o takich planach:

 

dysk/transfer - mailboxsize/maxsubdomain/maxparkeddomain- email/ftp/bazy danych - maxdaily/mysqlhourly

1. 0,1/1GB - 50/1/1 - 1/1/1 - 1000/3000 - wizytowka, konto shellowe, pare fotek na allegro

2. 0,5/2GB - 50/3/2 - 3/1/2 - 2000/6000 - mała strona

3. 1,0/4GB - 50/4/3 - 4/2/3 - 3500/8000 - kilka małych stron

4. 1,5/6GB - 50/5/4 - 5/3/4 - 5000/15000 - małe forum lub duża strona

5. 2,0/10GB - 50/5/5 - 5/5/5 - 10000/25000 - forum lub większa strona

 

częściowe tłumaczenie:

http://flashmirrors.com/files/0qqqc5vwq2xdm0r/YouHosting.com_17534pl.csv

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
By signing up with YouHosing.com, you agree that your and all your clients emails are automatically added to our mailing list. YouHosing.com reserves a right to send 1 promotional email message every 6 months that can promote our affiliate products. You and your clients may opt out of emails you receive from YouHosing.com by visiting http://cpanel.main-hosting.com.com/auth/unsubscribe

Raczej ten punkt ToS wyklucza stosowanie tego do jakichś poważniejszych celów.

Jak spojrzymy na opóźnienia >100ms. to tym bardziej odstrasza...

Ale do zabawy może w sumie i być...

Edytowano przez kafi (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

e tam, mi się podoba, szkoda że kolejne plany mają w takiej kosmicznej cenie

czekam na propagację domeny i "otwieram" firmę hostingową ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dane firmy na stronie podaj skoro prowadzisz to w celach zarobkowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nic co darmowe nie jest dobre , pocisz się nad serwisem swoim i pewnego dnia budzisz się z myślą skończyło się jak Bruce Lee i cały wysiłek zmarnowany, a ty masz wkur... użytkowników lub klientów na głowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mSurf.eu

Nie wiem kto (poważny) swoich klientów na darmowy hosting daje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Yh ma też ofertę płatną, jest to poważna firma ale jak wiadomo nie ma nic za darmo z czegoś też muszą się utrzymywać. Pewnego dnia gdy osiągniesz pewną ilość klientów dostaniesz wiadomość że albo płacisz za konto (konto vip) albo tracisz hosting i wszystkie dane i klientów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Serwis ogólnie ciekawy do odpalenia jakiegoś darmowego hostingu i pozyskania ewentualnych klientów.

Ale zarobkowo bał bym się tam trzymac klientów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

YouHosting.com jest projektem firmy Hostinger, a że ci mają (naprawdę) dużo kasy, mogą sobie pozwolić na takie rzeczy. Mówicie, że przy VIPie za ~700 złotych to jest nieopłacalne. Ale należy zauważyć, że za 700 złotych dedyk daje ograniczone możliwości, a tam jest ponad 11 serwerów Cloud. Ciężko mi uwierzyć w to, co mówi Kede, bo jest chociażby ServersFree. Ile stoi? No, długo. A jadą na darmowym planie.

 

Z dnia na dzień serwis się polepsza, są otwarci na propozycje Klientów i non stop coś zmieniają (co może być też przyczyną ostatnich trzech pięciominutowych padów). Jak ktoś chce prowadzić hosting i nie martwić się o administrację serwerami - może wybrać YH. Jeżeli zależy mu na większej rozpiętości i całkowitej dowolności przy oprogramowaniu - niech grzeje po dedyka. Ale jak dla mnie porównywanie resellerów z dedykami czy VPSami jest niesprawiedliwe dla tych pierwszych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×