Skocz do zawartości

Polecane posty

Witam

 

pytanie do użytkowników komunikatora GG chyba mają down swoich serwerów ponieważ przez dłuższy czas wszystko leży a jak jest u was ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie działa - co prawda nie używam ich softu tylko pidgina, ale kontakty z gg mi działają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Od czego jest niezawodny Jabber, w dodatku służbowy :D Gadu już dawno zeszło na psy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od czego jest niezawodny Jabber, w dodatku służbowy biggrin.png Gadu już dawno zeszło na psy...

Ale, jednak nadal GG jest najpopularniejszym komunikatorem internetowym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zależy z jakiego serwera korzystasz, bo jak widać kilka serwerów leży, a kilka działa bez kaszlu. Nie pamiętam gdzie w AQQ zmieniało się serwer, z którego ma korzystać GG :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

Jest najpopularniejszym z wielu powodów. Jednym z nich to że spora część osób ma po prostu wylane na wszystko i nic innego poza GG nie znają. Jakby nagle GG wysiadło na dłużej to przez kraj przetoczyłaby się fala samobójstw. Ja osobiście korzystam z Pidgina który obsługuje wiele komunikatorów, jakby obsługiwał Skype to bym miał w zasadzie wszystko co bym chcieć chciał. Niestety znajomym z listy nie chce się przejść chociażby na stabilnego Jabbera, bo GG jest jedynym słusznym komunikatorem (i najbardziej gównianym - dodane ode mnie). Pidgina uważam za rewelacyjnego, prosty, uniwersalny, nie jest bannerem reklamowym tak jak w przypadku komunikatora GG gdzie lista i opcja gadki to w zasadzie bonus do reklam. Gadu to gówniana komercja jest, ostatnie wersje to pamiętam nie chciały mi w ogóle wejść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie no to że nie chodzi mogę zrozumieć jako złośliwość rzeczy martwych, ale to że wywala mi okienko z reklamą gg w którym znajduje się potężna reklama. CO TO MA BYĆ?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

Mnie zaczęło odrzucać od wersji 7.0. Potem było tylko coraz gorzej, kiedyś powierzchnia reklamowa była mała + popup przy włączaniu. Potem okazało się że reklam może być i 50 w popupach a powierzchnia reklamowa stawała się coraz większa przy coraz większym dziadostwie ze strony komunikatora. Syf, HIV, kiła i mogiła, w czterech słowach o najnowszej wersji. Kiedyś to było coś, potem poszli w komerchę za mocno. Szkoda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe, aż z ciekawości włączyłem. : ) Jakoś działa, choć coś dłużej niż zwykle się włączało. : )

 

GG było moim głównym narzędziem komunikacji przez internet w latach 2005/2006 i jeszcze trochę 2007. I już wtedy było zawsze dużo problemów, jak nie padnięcia to z kolei wiadomości znikały w próżni, nadawca myślał, że wysłał prawidłowo, odbiorca nigdy nic nie otrzymał (albo czasem z kilkudniowym opóźnieniem - naprawdę takie numery miałem). Stwierdziłem więc, że jedyną pewną formą kontaktu jest email i na dziś dzień to jest najszybsza forma kontaktu ze mną. GG włączam raz na kilka dni, bo jeszcze czasem ktoś coś pisze tą drogą. Skype tylko jak ktoś z rodziny chce pogadać głosowo. I nic więcej.

 

Co do wersji oprogramowania i reklam... Ja się po prostu zatrzymałem na wersji 7.6 i wyżej nie zamierzam uaktualniać. Miałem jakąś nowszą, ale stwierdziłem, że to nie dla mnie i się cofnąłem. Jedynym minusem jest, że jak ktoś napisze z numeru powyżej 16 milionów, to idzie do mnie pośrednio poprzez jakiś numer 800 czy coś takiego z informacją, że moja wersja coś nie bardzo obsługuje numery powyżej 16 milionów i zalecają aktualizację. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

No no, też tak miałem, głównie z moim grafikiem, ilekroć do niego pisałem to mu nic nie dochodziło nagle w środku rozmowy, albo po tygodniu dostawał z***ke że znika z GG bez zapowiedzi :D Dlatego pidgin + jabber i problemu ni ma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Obecne GG jak odpalam to mi tak zamula że jak odpalę jeszcze filmik na YT to mam 5 klatek na MINUTĘ dosłownie przy jakości 240p :) Wyłącze i ładnie śmiga na 480 :)

 

Używałem zawsze starego ale nowych numerów nie ogarniało...

 

Ostatnio coraz rzadziej korzystam a dzisiaj od 22:50 raz działa raz nie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

7.7 było ostatnią wersją używalną.

Teraz używam WTW - leciutki, pod Windowsa. Nie zauważyłem nawet ostatnio, że coś się działo z serwerami, czyli raczej sobie sam przełączał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Kamikadze: Wczoraj były jakieś problemy z YT bo raz się ładowało powoli, kolejnym razem był error 502, a potem 500.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Tak ale ja zawsze tak miałem z tą wersją GG najnowszą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×