Skocz do zawartości
theONE

Młodszy Administrator

Polecane posty

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy osób na stanowisko Młodszego Administratora

 

Wymagania:

- doświadczenie jako administrator różnych systemów z rodziny Linux/Unix (instalacja, optymalizacja, zabezpieczenia)

- doświadczenie w pracy z serwerami www apache / tomcat / litespeed / lighttpd i innych

- wiedza i doświadczenie w pracy z dyskami sieciowymi NFS w środowisku linux

- doświadczenie w pracy z typowymi aplikacjami obsługującymi pocztę, dns, bazy danych SQL, samba

- podstawowa wiedza z zakresu działania sieci TCP/IP

 

Dodatkowe atuty:

- dwu letnie udokumentowane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

- ukończone kursy potwierdzające doświadczenie

- umiejętność tworzenia dokumentacji

- znajomość zagadnień wirtualizacji

- umiejętność diagnozowania i naprawiania podstawowych błędów w aplikacjach www

 

Oferujemy:

- pracę w młodym dynamicznym środowisku

- możliwość zdobycia doświadczenia i odbycia szkoleń

- unikalną atmosferę w pracy

- wynagrodzenie adekwatne do umiejętności

 

Praca w siedzibie Devonstudio w Warszawie lub w lokalizacjach znajdujących się na terenie Warszawy

 

Zgłoszenie zawierające CV oraz List motywacyjny prosimy wysyłać na adres rekrutacja@devonstudio.pl z dopiskiem "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz.Ust. nr 133 poz. 833)". Odpowiemy tylko na wybrane oferty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przeca masz napisane ;)

- wynagrodzenie adekwatne do umiejętności

 

 

Dodatkowe atuty:

- dwu letnie udokumentowane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

Ciekawi mnie też zawsze powyższa klauzulka.. A czemu nie np rok? Albo 1,5? Albo 5 lat? Gdzie nie spojrzysz to wszędzie dwa lata doświadczenia..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mSurf.eu

Ciekawi mnie też zawsze powyższa klauzulka.. A czemu nie np rok? Albo 1,5? Albo 5 lat? Gdzie nie spojrzysz to wszędzie dwa lata doświadczenia..

 

Nie za stary, nie za młody cool.gif

 

@down: Tylko trudno o tę naukę :/ Wszędzie chcą z doświadczeniem a nie ma gdzie go zdobywać

Edytowano przez mSurf.eu (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeden będzie umiał po miesiącu więcej niż drugi po 5 latach. Jak dla mnie te klauzule są debilne. W ogóle większość ogłoszeń tego typu to kopie kopii skopiowane z kopii. Jakiś bałwan kiedyś wymyślił takie formułki i cała rzesza firm to powiela. Jakby to miało jakikolwiek sens...

 

Tak, pracuję sam na siebie, bo miałem dość czytania takich ogłoszeń i gadania z pracodawcami, którzy uważali, że jeśli na jakimś stanowisku pracowałem tylko 21 miesięcy, zamiast 24, to nie mam doświadczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dmho

I tak lepsze są oferty:

 

* Znajomość Linuxa (minimum 2 lata)

 

* Znajomość Windows Serwer 2003/2008 (j.w.)

 

* Znajomość C++/PHP/SQL/Python/Bash/Perl/

 

* Znajomość CISCO

 

* I tak dalej...

 

Dodatkowe atuty:

 

* Certyfikaty: ... ... ... ... ... ...

 

 

 

 

Oferujemy:

 

* Praca w mlodym i dynamicznym zespole (Czyli kto chce podwyżkę, out. Dynamika musi być :) )

 

* Inne standardowe frazesy.

 

 

 

 

Ehh, oto Polska właśnie :)

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ potrzebujemy ludzi którzy umieją sami podjąć decyzje i coś zrobić, przyjdzie i czas na zatrudnianie świeżych osób ale to nie jest ten moment, warunki nie są jakieś stopujące w moim odczuciu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

aż żal czytać takie ogłoszenia poszukują najlepiej człowieka w wieku 20 lat i najlepiej z 5 letnim doświadczeniem i 10 certyfikatami :o (tylko gdzie te doświadczenie nabyć w tak młodym wieku)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

aż żal czytać takie ogłoszenia poszukują najlepiej człowieka w wieku 20 lat i najlepiej z 5 letnim doświadczeniem i 10 certyfikatami :o (tylko gdzie te doświadczenie nabyć w tak młodym wieku)

 

Krzacząc hotinkami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeden będzie umiał po miesiącu więcej niż drugi po 5 latach. Jak dla mnie te klauzule są debilne.

Nikt nie będzie "umiał" po miesiącu. Generalnie nie ma absolutnie sensu zatrudnianie ludzi z doświadczeniem mniejszym niż 4-5 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bell, nie zapominaj, że są ludzie, którzy uczą się nie tylko na etatach. Nie każde doświadczenie da się przedstawić na papierku od pracodawcy i nie każdy posiadający taki papierek ma prawdziwe doświadczenie. Wielu widziałem "fachowców z wieloletnim doświadczeniem", pracujących na etatach w różnych firmach i instytucjach, którzy nie potrafili dobrze wtyczki w gniazdko wetknąć. Z drugiej strony znam też gości, którzy w trakcie studiów doszkalali się na własną rękę i mieli pojęcie za co się biorą.

 

Jak zaczniemy wszyscy wymagać 5-letniego doświadczenia, to za jakiś czas w branży będą pracowały same zgredy a młodzi pozdychają z głodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nikt nie będzie "umiał" po miesiącu. Generalnie nie ma absolutnie sensu zatrudnianie ludzi z doświadczeniem mniejszym niż 4-5 lat.

 

wcale nie jest fajnie mieć 5 letnie doswiadczenie na takim stanowisku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Ktoś w ogóle wysyła CV na ogłoszenia bez podanych zarobków ? Chyba desperaci tylko...

 

Lub osoby nie spełniające większości wymagań :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wcale nie jest fajnie mieć 5 letnie doswiadczenie na takim stanowisku ;)

co sugerujesz?

 

Ktoś w ogóle wysyła CV na ogłoszenia bez podanych zarobków ? Chyba desperaci tylko...

Trudno powiedzieć. Jest sporo dużych spółek mogących zaoferować sensowne zarobki,

a nie podają stawek na wstępie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mSurf.eu

Trudno powiedzieć. Jest sporo dużych spółek mogących zaoferować sensowne zarobki,

a nie podają stawek na wstępie.

 

I patrzą czy tobie liczą się tylko pieniądze czy też praca sama w sobie :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I patrzą czy tobie liczą się tylko pieniądze czy też praca sama w sobie :-).

Nikt nie patrzy, bo każdy to z góry wie, że robisz to dla pieniędzy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mSurf.eu

Nikt nie patrzy, bo każdy to z góry wie, że robisz to dla pieniędzy :)

 

Są ludzie, którzy robią coś z pasji, bo to uwielbiają a jako że muszą zarabiać, to zarabiają robiąc to co lubią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oj, spotkałem się z pracodawcami, którzy byli święcie przekonani, że ludzie chcący u nich pracować robią to tylko dlatego, że ich firmy są takie za***iste, że należy w nich pracować za darmo i jeszcze dziękować jaśnie wielmożnemu szefostwu za okazję wykazania się dla dobra firmy. Nie wiesz nawet jakie oszołomy potrafią po świecie biznesu biegać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Ja spoglądam na ogłoszenia bardziej kreatywne niż administratorskie i uwielbiam, gdy w wymaganiach jest od perfekt pakietu Adobe przez Corela, znajomość DTP po kodowanie XHTML, CSS, do tego JavaScript, najlepiej jeszcze PHP, a, jeszcze Flash (wszystko "swobodnie" albo "perfekcyjnie"), a ostatnio widziałem jeszcze zdolności analityczne, do przeprowadzania audytów, do tego jeszcze SEO, plus 2 lata doświadczenia.

Czasem dopisują, że najlepiej student albo absolwent. A ostatnio w 3mieście zauważyłem, że czasem nawet zapraszają na staż (czasem nawet bezpłatny). Ba, widziałem ogłoszenia, że "o stopniu niepełnosprawności". Miazga : )

Ale te czerwone psy u góry zepsuły nam rynek pracy w kraju... echhh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Są ludzie, którzy robią coś z pasji, bo to uwielbiają a jako że muszą zarabiać, to zarabiają robiąc to co lubią.

Tak, jasne, tylko niestety ta pasja przechodzi duży kryzys jak delikwent bierze pierwszy kredyt - np. mieszkaniowy,

albo zakłada rodzinę.

 

 

Żyjemy w czasach w których nadrzędną wartością jest pieniądz, bo wszystko jest cholernie drogie.

W związku z tym mało kto może sobie pozwolić na luksus nie patrzenia na zarobki.

 

Ja spoglądam na ogłoszenia bardziej kreatywne niż administratorskie i uwielbiam, gdy w wymaganiach jest od perfekt pakietu Adobe przez Corela, znajomość DTP po kodowanie XHTML, CSS, do tego JavaScript, najlepiej jeszcze PHP, a, jeszcze Flash (wszystko "swobodnie" albo "perfekcyjnie"), a ostatnio widziałem jeszcze zdolności analityczne, do przeprowadzania audytów, do tego jeszcze SEO, plus 2 lata doświadczenia.

Czasem dopisują, że najlepiej student albo absolwent. A ostatnio w 3mieście zauważyłem, że czasem nawet zapraszają na staż (czasem nawet bezpłatny). Ba, widziałem ogłoszenia, że "o stopniu niepełnosprawności". Miazga : )

Ale te czerwone psy u góry zepsuły nam rynek pracy w kraju... echhh...

True. Tylko, że to nie czerwone psy zepsuły rynek, a te wszystkie debile, których receptą wejścia na rynek jest obniżenie cen w danym segmencie o 50%.

W następstwie szkolić pracownika nie ma kto i nie ma za co, bo to się ogólnie nie opłaca, więc najlepiej żeby sam się wcześniej nauczył :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dmho

Ostatnio przytrafiła mi się ciekawa oferta. Na jedno stanowisko potrzebowali Programistę PHP (z bardzo dobrą znajomością oczywiście, tak jak i z bd znajomością SQL, js, jQuery), SEO/SEM, do tego jeszcze administracja siecią :) Ale nie wiem ile płacili :D

 

 

 

 

// Może by wydzielił wątek? :)

 

 

Edytowano przez dmho (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Są ludzie, którzy robią coś z pasji, bo to uwielbiają a jako że muszą zarabiać, to zarabiają robiąc to co lubią.

 

Dokładnie, miska ryżu za to co się robi, potrafi skutecznie zabić każdą pasje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

True. Tylko, że to nie czerwone psy zepsuły rynek, a te wszystkie debile, których receptą wejścia na rynek jest obniżenie cen w danym segmencie o 50%.

W następstwie szkolić pracownika nie ma kto i nie ma za co, bo to się ogólnie nie opłaca, więc najlepiej żeby sam się wcześniej nauczył :)

 

Święte słowa ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×