Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Pantheon

Domeny .pro

Polecane posty

Witam wszystkich,

 

Szukajac domen natknąłem się na domenki .pro - szczerze mówiąc podoba mi sie (na pewno lepsze niż com.pl etc...- za długie...)

 

Mam pytanie czy prócz OVH : http://www.ovh.pl/domeny/dotpro.xml - Są firmy które sprzedają te domenki taniej?

 

Jeśli tak proszę o linki.

 

Dziękuje, pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mSurf.eu

OVH, to chyba najtańszy rejestrator, chociaż znajdziesz też amerykańskich rejestratorów gdzie jeszcze taniej znajdziesz :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiesz o tym :) ? - OVH chciało nawet skan wpisu DG

 

No w tym momencie to mnie zagiąłeś :< Głupota >,<

 

A tak sie napaliłem na .pro :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

OVH chciało nawet skan wpisu DG

Niekoniecznie od razu wpis do DG ;)

Wystarczy, że poda się w formularzu weryfikacyjnym dane firmy (w tym regon) REGON oraz linka do zaufanej www.stat.gov.pl, która potwierdzi dane rejestrowe. Z tego, co pamiętam, to weryfikowane jest to później ręcznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

NO nic widocznie będę musiał się obejść smakiem :( a szkoda....

 

Chyba że jakaś firma która domeny sprzedaje wezmie ją na siebie ? :) ( inna sprawa gdy "banują" za inna działalność niż podana...)

 

Bo pewnie ta strona: http://dobre.pro/ - to nie firma ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moja pomyłka - ale mimo wszystko w nazwa.info także jest:

 

Domena .pro to domena najwyższego poziomu przeznaczona do użytku przez profesjonalistów.

Domena .pro może zostać zarejestrowana przez osoby lub firmy świadczące usługi dla ludności, potwierdzone odpowiednimi kwalifikacjami.

 

Po pomyślnej rejestracji rejestr domen .pro przesyła do własciciela domeny maila z linkiem do strony, na której należy potwierdzić swoje kwalifikacje.

 

 

To oznacza że trzeba mieć działalność? Bo cieżko napisane (lub ja nie mogę zaczaić...)

Edytowano przez Pantheon (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

Z tego co mi wiadomo wystarczy mieć zarejestrowaną DG, czyli po prostu mieć firmę, zaś domena może przekierowywać na jakieś pustkowie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sam bym był zainteresowany taką domeną. Przyłączam się do pytania: nie ma jakiejś firmy (być może na WHT), która podjęła by się rejestracji domeny na siebie (za dopłatą)?

Edytowano przez Dawid Sz. (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lub jakiś reseller :]

 

Także się przyda - bo ta którą potrzebuje wolna jest tylko .pro (nie interesuja mnie .com.pl / org.pl itd)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście że możesz - oczywiście jeżeli nie dostarczysz jakiegoś dowodu na żądanie to w ciągu 2 tyg. domena jest kasowana i przejęta na rzecz .pro (przerabiałem to :) )

 

A mam pytanko - jeśli zakupie tą domenke u Ciebie to otrzymam do niej dostęp (OVH konto osobne bym mógł ją juz sam przedłużać? )

 

Pozdrawiam!

 

ps. Chyba na PW podałeś mi złe gg bo nikt na to nie odpowiada... :(

Edytowano przez Pantheon (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@ Devil

Siedzisz na gg ostatnio ? Bo na prawdę próbuje sie z Tobą skontaktować ale nie wiem czy moje wiadomosci nie dochodzą czy też mało GG uzywasz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakby ktoś potrzebował to sensowne oferty proszę na PW. DG z 63.11.z :)

 

A jaka to "sensowna oferta" ? - Cena na OVH + 2 browarki ? :)

 

31 postów, jestem za devilem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o Devila to jak najbardziej polecam. Wszystko przebiegło szybko i bezproblemowo, a od czwartku domena już działa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jaka to "sensowna oferta" ? - Cena na OVH + 2 browarki ? :)

 

31 postów, jestem za devilem :)

 

O czymś takim myślałem, bo w sumie to bezinteresownie to mało kto robi :) . Ale ok, nie zmuszam. Jednak chętnie pomogę jakby devil już nie mógł.

 

Pozdro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale to jest maksymalna głupota dawać komuś rejestrować "swoją" domenę o.O tym bardziej że przenieść domenę z ovh nie należy do łatwych.

 

Poza tym powiedzmy że "wasza" domena zyska na wartości, diabełkowi może się odwidzieć współpraca z Wami, a Wy nic nie będziecie mogli zrobić, bo te niby "wasze" domeny są jego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Głupotą to jest wymóg prowadzenia zarejestrowanej firmy przy rejestracji .pro. MIała to być domena skierowana przede wszystkim do osób wykonujących wolne zawody, a skończyło się na tym, że robi za .com, którego nie przypilnowano i które stało się śmietniskiem. Rejestratorzy zamiast robić porządek, wprowadzają tylko coraz większy burdel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nrm

Kasa misiu, kasa. Tak na prawdę chodzi o sprzedanie kolejnych domen, najchętniej by wprowadzili wolna amerykankę byle dało sie znowu jakieś nazwy sprzedać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że tylko o $$ chodzi. I własnie to mnie wk... Miało być tak pięknie, a jak sobie przypomnę zapewnienia z lat 80-tych i 90-tych to się słabo robi, patrząc na obecną sytuację... .xxx .pro .travel .ch..wiecojeszcze. To samo z krajowymi "funkcjonalnymi", nasrało tego tyle, że się połapać nie idzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×