Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
draker

Problem z wartościami PHP

Polecane posty

Witam,

 

Mam problem, prawdopodobnie z wartościami w php.ini. Na serwerze zainstalowany Litespeed + PHP5 + MySQL, mam jeden skrypt, który wymaga do działania 500MB RAMu (kompresja) i w żaden sposób nie mogę go zmusić do działania - wyskakuje błąd:

Fatal error: Out of memory (allocated 133169152) (tried to allocate 55963029 bytes)

Nie mam pojęcia, co mogę zrobić. Wartości w php.ini są raczej OK:

http://modbase.pl/phpinfo.php

Czy ktoś zechciałby mi doradzić, co mogę z tym zrobić? Sam już nie wiem, co należy i gdzie zmienić, inne skrypty wymagające więcej niż 150-160MB Ramu również pokazują ten błąd, mimo, że mam ustawiony memory_limit na 1024M. Proszę o rady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odświeżę temat, bo nie ma sensu pisać nowego...

 

Teraz mam problem z uploadowaniem plików. Pliki ważące do max 110-120MB uploadują się bezproblemowo, ale powyżej tej granicy pokazuje się błąd o zresetowaniu połączenia (przeglądarki)

 

Błąd 101 (net::ERR_CONNECTION_RESET): Połączenie zostało zresetowane.

Konfiguracja PHP.ini raczej jest OK, więc czy ma ktos pomysł, co należy zmienić?

Dodam, że z tego co pamiętam na innym serwerze było okej, zresztą inny skrypt uploadu też

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Muszę znowu odkopać temat, nie ma sensu zakładać nowego i zaśmiecać forum, zwłaszcza, że nadal dotyczy tej samej kwestii

 

Problem z dużymi plikami nadal występuje, teraz sprawdziłem logi i oto co się pojawia podczas uploadowania pliku większego niż 200MB:

 

[mojeip, adresstronyl] Request body size: 363216075 is too big!

No i teraz nie mam pojęcia, jak to naprawić. Filtrowanie requestów mam w litespeedzie wyłączone. W google strasznie dużo odpowiedzi, z których niczego nie wywnioskowałem. Gdzie mogę zwiększyć wartość owego request body size? Szukać w PHP, czy w Litespeedzie?

 

@edit

 

Oho, udało mi się znaleźć. Tylko teraz jeszcze inny problem wynikł - jest na request body size maksymalny limit 1GB, a na swojej stronie mam upload plików do 1,5GB. Co można w tym przypadku zrobić? Da się jakoś to ominąć?

Edytowano przez draker (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak już wyżej podano - to są parametry litespeeda a nie php!

Jeśli w litespeedowej konsoli nie da się ustawić nic więcej, niż 1GB, to niestety, ale trzeba napisać do supportu lsws.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×