Skocz do zawartości
demo

Konto reseller za darmo do kilkunastu domen.

Polecane posty

Czy istnieje jakaś firma w Polsce która daje resellera za darmo tak do 10-15 domen, z SQL bez reklam i takich tam i pojemnością około 5-10 GB?

 

Chodzi mi o podpięcie 8 domen ze stronkami prywatnymi i 3 firmowe, do każdego poczta i jakiś mały ftp... Dobrze by było by był na innej maszynie jeszcze backup i było dosyć stabilne.

Jedna ze stron ma średnio odwiedzin na forum ponad 35 - 40 tys odwiedzin miesięcznie.

Oczywiście to nie pobożne życzenie bo niektóre firmy sponsorują takie cudo. Obecnie mam zaparkowane na znajomego VPS ale zbyt duży ruch generują (50-70 Gb/mc).

Ktoś słyszał o jakiejś firmie?

Może tu jakaś firma zagląda co daje konta za free?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matmaxalez

Za free/darmo/friko nie daje.

 

Napisz wiadomosc do kazdej z firm, i popros o sponsoring.

  • Upvote 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Strony firmowe + strona ze sporą ilością odwiedzin i nie stać Cię na resellera za 30-50 zika miesięcznie?

That's just pathetic... Sama jedna strona z taką ilością odsłon może zarobić taką kasę na reklamach.

  • Upvote 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Strony firmowe + strona ze sporą ilością odwiedzin i nie stać Cię na resellera za 30-50 zika miesięcznie?

That's just pathetic... Sama jedna strona z taką ilością odsłon może zarobić taką kasę na reklamach.

 

Dlaczego żałosne? Nie czepiaj się więc mnie z tego powodu. Normalne pytanie zadałem i oczekiwałem odpowiedzi a nie komentarzy czy to coś jest ok czy nie.

Nic nie ma z tego że te stronki utrzymuję.

A forum jest pozbawione reklam i bo tematyka raczej jest antyreklamowa.

Edytowano przez demo (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość finlandia

Oczekiwałeś odpowiedzi i dostałeś:

Za free/darmo/friko nie daje.

 

Dlaczego żałosne? To proste: podejście autora jest żałosne... 3 firmowe strony, ponad 40 tys odwiedzin, a Ciebie nie stać na resellera. Wyjaśnij z jakiej racji firma miała by Ci to zasponsorować skoro dałeś kategoryczne "NIE" dla reklam ewentualnego sponsora?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Webb

Dokładnie!

30 złotych miesięcznie to nie wydatek, a może by się ktoś znalazł jako sponsor, ale sponsorzy coś za to chcą, co "Wy" macie to za darmo, a jeżeli nie chcecie tego dać no to...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Osobiście najbardziej odpychające dla mnie zawsze było umieszczanie stron firmowych na darmowych hostingach. Tutaj mamy przykład jeszcze gorszej zagrywki - poszukiwanie sponsora na hosting dla stron firmowych. Sorry, ale to już jest po prostu poniżej wszelkiej krytyki. Jeśli firm nie stać na opłacenie hostingu, albo (takie moje domysły) zapłacenie normalnemu designerowi, który ma własny serwer na hostowanie wykonanych przez siebie stron, to może te firmy nie powinny w ogóle mieć stron internetowych? Strona firmowa = wizytówka, reklama. Jeśli ktoś nie rozumie tego, że wiąże się jej posiadanie z pewnymi kosztami, to znaczy, że nie zna się na prowadzeniu interesu i zastanawia mnie jakim cudem jeszcze ten interes nie zbankrutował. W tym przypadku mamy do czynienia z trzema takimi firmami. Gdzie się tacy "biznesmeni" uchowali?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A nawet u nas za 17 zł brutto już dostanie - prawie darmo :D

 

Z jego transferem to raczej u Ciebie 40 zl/mc.

 

A skoro to wszystko ogarniasz sam to może zamist resellera kup sobie zwykłe konto współdzielone??

 

Za 100 zł/rok juz coś tam znajdziesz pod swoje potrzeby.

 

Aby dostać darmowe konto współdzielone w jakiejś firmie trzeba mieć stronkę i dobry pomysł na rzwijanie. O koncie reseller sądze że możesz zapomnieć - tym bardziej że jak napisałes nie chcesz mieć reklamy na stronie, a forma napewno wymagałaby chociażby jej loga w zamian.

 

 

Możesz napisać do grand-host.pl - miał oferte sponsoringu więc może cos ci się uda dostać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Sponsoring to raczej na jakiś ciekawe projekty, lub fanowskie strony. Na pewno nie dla stron firmowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matmaxalez

Po co dalsza gadka? Odpowiedz zostala udzielona wiec nie rozumiem po co te tlumaczenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podaj przynajmniej o jakie strony chodzi, byśmy mogli sami ocenić czy ktoś chciałby się podzielić zasobami na ich hostowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za darmo umarło (juz dawno), lepiej kup sobie hosting tanio a pewnie.

 

Dodatkowo jeśli nie stać cie (i twoich "firm" - które hostują u Ciebie www) na normalny serwer to wstaw tam reklamy google etc. Sama na siebie zarobi lub pozwól "sponsorowi" wstawić reklamy i on zarobi na nich a ty w zamian będziesz miał hosting :)

ps. Jeśli tyle ruchu generują te strony to sam "zasponsoruje" w zamian za całość zysków z reklam

 

ps. Najlepszy temat na WHT jaki widziałem :)

Edytowano przez Pantheon (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może warto przykleić ten temat? :P To już chyba 3 osoba, która poszukuje darmowego konta reseller na hosting....

d. v dobrze napisał ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nawet ostatnio rozdawałem konta reseller za darmo na GHT , Tylko że nie do celów komercyjnych .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh, dla każdej niszy znajdzie się chętny który takie coś zaoferuje :)

Ja nadal twierdzę że za jakość trzeba odpowiednio zapłacić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spędziłem sporo nad znalezieniem darmowego resellera w PLi trafiłem tutaj. Powiem wam ze znalazłem frimę która daje prawie za darmo takie konta. No jest mały mankament konto jest za darmo ale jest tzw. opłata weryfikacyjna 35zł za rok. Co mnie dziwi to konta mają 1/10 , 5/25. 10/50 GB 50/200GB no i płatne 200GB . Wcześniej mieli znaczek jakiejś firmy która sponsorowała i znaczek UE z linkiem na główna stronę UE bo albo chyba jako firma z dotacji albo jakiś program unijny dla firm.

Ciekawostką jest to że wszystkie konta są w takiej samej cenie weryfikacji rocznej za 35zł i umowa jest na rok lub dwa, do tego gratis backup na innej maszynie z kontem ftp.

Nie mogę dac linka do nich bo pisze ze nie mogę ale tu macie treści to samo we wszystkich kontach 1gb, 5 gb, 10gb tylko transfer rożny i ilość kont różna . Co dziwne konta mogą tylko zakładać firmy co przestudiowałem i jest napisane w regulaminie bo jak jestes firmą jednoosobową i max prowadzoną 1rok to tylko podstawoe konto 1gb z 10gb transweru. Na stronie mają nip, regon i 4 telefony podane na stronie i 2x kom... .Dzwoniłem specjalnie pod każdy to na jednym odebrała pani: Sekretariat, 2 to obsługa sprzedaży jakiś łepek, 3 starszy facet support czy jakoś tak,ostatni to fax ale nie napisane na stronie bo jak dzwoniłem to zapiszczał, a 2 to kom i odebrali tylko jeden ale od razu i był jakiś facet i poprosił o nr, klienta celem weryfikacji firmy... Nie ma na stronie ani jednego kontaktu GG lub innego komunikatora a jedynie chat i komunikator.

Jednym z problemów jest również to że nie ma kont testowych , ale jest płatnośc do 7 dni.

Nie mogłem za dużo gadac bo nie jestem firmą i jestem daleko za granicą ale mi by się przydał ten 1/10gb dla moich 3 stronek i jakiś ftp by wlazł.

 

Tu treść z kontami:

Reseller FREE 1GB

• Zasoby dyskowe: 1GB

• Transfer miesięczny: 10GB

• Konta WWW: 10

• Konta email: 10

• Bazy danych MySQL: 1

• Konta FTP: 1

• Liczba domen i subdomen: 10

 

Informacje ogólne:

• Profesjonalny panel administracyjny DirectAdmin

• Możliwość zwiększenia czasowego powierzchni

• Możliwość zwiększenia czasowego transferu

• Wiadomości wewnętrzne do komunikacji z klientami

• Wysyłanie automatycznych powiadomień klientom po założeniu konta

• Wyświetlanie zużycia transferu

• Czas reakcji technika do 48h roboczych

• Opieka techniczna 8/24h 5 dni w tygodniu 9.00-17.00

Dostępne funkcje:

• PHP MyAdmin, MySQL

• Dostęp do poczty przez POP3 / SMTP / IMAP / Webmail

• Edycja stref DNS / nazwy serwerów we własnej domenie

• Aliasy, autorespondery, filtry email

• Filtry antyspamowe i antywirusowe

• Własne strony błędów

• Dostęp do statystyk

• FTP przez WWW

• Backupy on-line

• Blokada adresów IP

• Obsługa wielu innych funkcji...

 

Opłaty:

Opłata weryfikacyjna: 35 PLN netto

Cena za ponowną weryfikację po upływie okresu 1 roku: - 35 PLN netto

Cena odzyskanie zapomnianego hasła: - 35 PLN netto

 

Rozszerzenia i dopłaty:

1GB transferu: 10 PLN/mies. netto

1GB powierzchni dyskowej: 10 PLN/mies. netto

Dedykowany adres 1 IP i DNS: 10 PLN/mies. netto

1 dodatkowe konto FTP 10 PLN/mies. netto

1 dodatkowe konto SQL 10 PLN/mies. netto

1 dodatkowe konto WWW 10 PLN/mies. netto

 

Konto Reseller FREE 5GB

• Zasoby dyskowe: 5GB

• Transfer miesięczny: 25GB

• Konta WWW: 25

• Konta email: 25

• Bazy danych MySQL: 10

• Konta FTP: 10

• Liczba domen i subdomen: 25

 

Informacje ogólne:

• Profesjonalny panel administracyjny DirectAdmin

• Możliwość zwiększenia czasowego powierzchni

• Możliwość zwiększenia czasowego transferu

• Wiadomości wewnętrzne do komunikacji z klientami

• Wysyłanie automatycznych powiadomień klientom po założeniu konta

• Wyświetlanie zużycia transferu

• Czas reakcji technika do 48h roboczych

• Opieka techniczna 8/24h 5 dni w tygodniu 9.00-17.00

Dostępne funkcje:

• PHP MyAdmin, MySQL

• Dostęp do poczty przez POP3 / SMTP / IMAP / Webmail

• Edycja stref DNS / nazwy serwerów we własnej domenie

• Aliasy, autorespondery, filtry email

• Filtry antyspamowe i antywirusowe

• Własne strony błędów

• Dostęp do logów Apache'a

• Dostęp do rozbudowanych statystyk

• Backupy on-line

• Blokada adresów IP

• Obsługa wielu innych funkcji...

 

Opłaty:

Opłata weryfikacyjna: 35 PLN netto

Cena za ponowną weryfikację po upływie okresu 1 roku: 35 PLN netto

Cena odzyskanie zapomnianego hasła:35 PLN netto

 

Rozszerzenia i dopłaty:

2GB transferu: 10 PLN/mies.netto

2GB powierzchni dyskowej: 10 PLN/mies.

2 dodatkowe konta FTP: 10 PLN/mies.

2 dodatkowe konta SQL 10 PLN/mies.

2 dodatkowe konta WWW 10 PLN/mies.

Dedykowany adres IP i revDNS: 10 PLN/mies.

 

Konto Reseller 10GB FREE

 

• Zasoby dyskowe: 10GB

• Transfer miesięczny: 50GB

• Konta WWW: 50

• Konta email: 50

• Bazy danych MySQL: 25

• Konta FTP: 25

• Liczba domen i subdomen: 50

 

Informacje ogólne:

• Profesjonalny panel administracyjny DirectAdmin

• Możliwość zwiększenia czasowego powierzchni

• Możliwość zwiększenia czasowego transferu

• Wiadomości wewnętrzne do komunikacji z klientami

• Wysyłanie automatycznych powiadomień klientom po założeniu konta

• Wyświetlanie zużycia transferu

• Czas reakcji technika 12h roboczych

• Opieka techniczna 12/24h 6 dni w tygodniu - dostępny numer alarmowy

Dostępne funkcje:

• PHP MyAdmin, MySQL

• Dostęp do poczty przez POP3 / SMTP / IMAP / Webmail

• Edycja stref DNS / nazwy serwerów we własnej domenie

• Aliasy, autorespondery, filtry email

• Filtry antyspamowe i antywirusowe

• Własne strony błędów

• Dostęp do logów Apache'a

• Dostęp do rozbudowanych statystyk

• Możliwy dostęp FTP przez WWW

• Backupy on-line

• Blokada adresów IP

• Obsługa wielu innych funkcji...

 

Opłaty:

Opłata weryfikacyjna: 35 PLN

Cena za ponowną weryfikację po upływie okresu 1 roku: 35 PLN

Cena odzyskanie zapomnianego hasła:35 PLN

 

Rozszerzenia i dopłaty:

5GB transferu: 10 PLN/mies. netto

1GB powierzchni dyskowej: 10 PLN/mies.netto

5 dodatkowych kont FTP : 10 PLN/mies.netto

5 dodatkowych kont SQL : 10 PLN/mies.netto

5 dodatkowych kont WWW : 10 PLN/mies.netto

Dedykowany adres 1 IP i revDNS: 10 PLN/mies. netto

 

Tu tresc emaila po czwartkowej rejestracij dla konta 1gb po wpisaniu danych jakiejś firmy z internetu:

....W dużym skrócie, konto reseller które otrzymasz bezpłatnie w swoim START UP to bardzo bezpieczne konto WWW z możliwością otrzymania bezpłatnie również miejsca na backup. Twoje konto, nie możesz udostępnić lub odsprzedać a jedynie świadczyc usługi swoim klientom czy znajomym. Korzyści są proste - otrzymujesz dużo, bezpłatnie! Możesz przy tym zarobić. I to właśnie chcemy dla Ciebie, byś mógł zacząć realizować swoje plany nie ponosząc prawie żadnych kosztów.

Warunkiem korzystania z naszego darmowego Hostingu jest oprócz opłaty weryfikacyjnej, umieszczenie na każdej stronie głównej Twojej i Twoich Klientów małego bannera promującego nasze usługi (naszego portalu). To jest jedyny warunek, który należy spełnić....

 

Wczoraj po południu dostałem emaila z ostrzeżeniem iż podane dane rejestracyjne są nieprawdziwe i moje IP wciągają na czarną listę oraz że informację wysyłają do mojego

abuse o rejestracji niepradziwymi danymi . Co myślicie o tym i jakie mogą byc konsekwencje?

Jeśli ktoś będzie miał możliwośc odstąpic takie konto chętnie potestuję ale mają w regulaminie coś takiego że tylko firmy prowadzące działalność gospodarczą i że konto reseller jest tylko na tą firmę i nie można udostępniać innym osobom. Jedna fima jedne konto. Przelew też tylko z firmowego konta powiązanego z firmą konieczne.

Może ktoś założy se konto i udostępni mi a ja poniosę wszystkie koszta?

 

Mają 4 poziomy przyznawania kont jednoosobowa firma na start może mieć 1gb firma co prowadzi działalność już ponad rok do 3 lat 5gb, lub 10gb a ci co mają pow 3 lat to 10 lub 50gb na 200 gb transferu. I wszytko za 35zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Google nic nie wie o takich treściach które tu wypisałeś, podaj link jeśli i tak Cię zbanowali.

Za użycie fałszywych danych pewnie nie zrobią nic więcej niż zbanowanie we własnym zakresie.

  • Upvote 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Google nic nie wie o takich treściach które tu wypisałeś, podaj link jeśli i tak Cię zbanowali.

Za użycie fałszywych danych pewnie nie zrobią nic więcej niż zbanowanie we własnym zakresie.

 

Nie wiem jak Ty szukałeś bo ja tez znalazłem w google w 1 min i serwer co ma podobne konta a może to ten sam. Właśnie dlaczego oferta tylko dla firm i nie może nikt wziąć prywatnie?

Trochę to głupie ale niektóre firmy tak maja że ustalają sobie dziwne zasady których nie znajdziesz u innych. Zastanawiam się dlaczego oni mają takie ograniczenia? Mają resellera nawet do 1TB, czyżby mieli dyski UFO albo z NASA?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie dlaczego oferta tylko dla firm i nie może nikt wziąć prywatnie?

Trochę to głupie ale niektóre firmy tak maja że ustalają sobie dziwne zasady których nie znajdziesz u innych. Zastanawiam się dlaczego oni mają takie ograniczenia?

Może właśnie dlatego, co by współpracować z "poważnymi" podmiotami, a nie dzieciarnią.

Poza tym w relacjach b2b nie ma różnej maści dziwnych przepisów "chroniących" klientów; a nie oszukujmy się, że w tej branży mogących prowadzić do sporych nadużyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może właśnie dlatego, co by współpracować z "poważnymi" podmiotami, a nie dzieciarnią.

Poza tym w relacjach b2b nie ma różnej maści dziwnych przepisów "chroniących" klientów; a nie oszukujmy się, że w tej branży mogących prowadzić do sporych nadużyć.

 

Dla mnie to nienormalne i raczej niespotykane by takie zastrzeżenia były. Co tu ma wspólnego relacja biznesowa? Czytałem ich regulamin i mają śmieszną weryfikację firm, wychodzi że Wielmożny Właściciel sobie pomyśli że tak lub nie.... bo jakies czasy istnienia i ilości osób podane co nic nie mają wspólnego z jakością klienta i działalnością którą che prowadzic. To tak jakby laska oceniała ciebie tym co masz w spodniach a nie co potrafisz. :)

Edytowano przez McNeal (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla mnie to nienormalne i raczej niespotykane by takie zastrzeżenia były. Co tu ma wspólnego relacja biznesowa?

Dosyć dużo firm skupia się tylko na relacjach b2b... Przed Makro też będziesz biadolił, że cię nie wpuszczą za bramki?

Jako kolejny krok to może taki Action - też z detalistami nie chce gadać. Dalej idąc - taki Enom też nie bardzo chce gadać z indywidualistami.

 

W obrocie b2b nie ma aż takich rygorystycznych przepisów dot. chociażby obowiązkowej niezgodności towaru z umową; czy też możliwości zwrotu "towaru" / odstąpienia od umowy zawartej na odległość w ciągu 10 dni. No i problem z ciągle jęczydupiącym Kowalskim płacącym majuntek ale za to ciągle zawracającym głowę.

Edytowano przez kafi (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Daliście mi tyle minusów że aż temat zsiniał.

A znalazłem taką firmę co daje resellery prawie za darmo i to już za 10zł/rok . nawet 10GB ale trzeba miec działalnośc ale sobie na ojca wezmę te 10Gb i będzie git. Jak nie wierzycie to poszukajcie w google bo ja wam tez nie podam skompcy jedne. Ciekawi mnie jak szybko znajdziecie...

Mają kilka różnych ofert ale mi styknie pierwsze albo drugie konto i wszystkie 1 - 5 - 10 Gb za 10zł rocznie ale tylko firmom. Mają konta aż do 1TB ale takie konto już mnie nie poczeba

 

I co głupio wam teraz co ? ... że jednak znalazłem konto na swoj hosting i to za niewielkie pieniądze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Daliście mi tyle minusów że aż temat zsiniał.

A znalazłem taką firmę co daje resellery prawie za darmo i to już za 10zł/rok . nawet 10GB ale trzeba miec działalnośc ale sobie na ojca wezmę te 10Gb i będzie git. Jak nie wierzycie to poszukajcie w google bo ja wam tez nie podam skompcy jedne. Ciekawi mnie jak szybko znajdziecie...

Mają kilka różnych ofert ale mi styknie pierwsze albo drugie konto i wszystkie 1 - 5 - 10 Gb za 10zł rocznie ale tylko firmom. Mają konta aż do 1TB ale takie konto już mnie nie poczeba

 

I co głupio wam teraz co ? ... że jednak znalazłem konto na swoj hosting i to za niewielkie pieniądze...

Widzisz, większość z nas ma albo porządne konta albo własne serwery, więc wypinamy się na Ciebie i Twoje darmowe konta.

A dla ludzi, którzy mają zdrowe podejście zawsze się oferta znajdzie, nie jeden dostał tutaj darmowe konto czy nawet VPSa, wystarczy być normalnym użytkownikiem, a nie sępem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×