Skocz do zawartości
HostingRch

[Opinie] Hosting-Rch.com

Polecane posty

Gość Kamikadze

Przez natłok flashy strona chodzi baaardzo wolno...

 

 

I tak nawiasem to mamy komentować firmę, stronę czy tak jak tytuł tematu wyrażać opinię o firmie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Statystyka badania ping dla 173.224.118.61:

Pakiety: Wysłane = 7, Odebrane = 7, Utracone = 0 (0% straty),

Szacunkowy czas błądzenia pakietów w millisekundach:

Minimum = 145 ms, Maksimum = 224 ms, Czas średni = 180 ms

 

Kilka błędów na stronie, np:

http://www.hosting-rch.com/?product=plan-hostingu-starter (pod Specyfikacja)

W kilku miejscach widzę checkboxy Edit Translation

 

Szablon nie do końca przerobiony/niedokończony.

 

Przez natłok flashy strona chodzi baaardzo wolno...

 

 

I tak nawiasem to mamy komentować firmę, stronę czy tak jak tytuł tematu wyrażać opinię o firmie?

Gdzie Ty tam widzisz flasha?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uzupełnij profil jako firmowy.

 

Ping ze stanów do stanów faktycznie jest niski. Z polski ping jest kiepski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nasz Firma posiada dobre Hostingi , ale ludzie którzy nie testowali nas od razu stawiają nas na koniec.

Przeważnie inne firmy płacą komuś , aby ten dawał złą opinie firmą

 

Zapraszam do zakupu naszych usług :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rafał, nie pytaj czemu, tylko przeczytaj to, co sam naklepałeś bez ładu i składu. Albo poproś o pomoc kogoś, kto skończył podstawówkę z oceną z języka polskiego wyższą niż "dopuszczający"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem Rafał , ponieważ to konto jest całej firmy więc nie wiem kto wypowiada się na jakim forum. Teraz konto na tym forum przejmuje ja na imię mam Szymon.

I jestem do waszej dyspozycji.

 

d.v - nie życzę sobie obrażanie moich kolegów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem Rafał , ponieważ to konto jest całej firmy więc nie wiem kto wypowiada się na jakim forum. Teraz konto na tym forum przejmuje ja na imię mam Szymon.

I jestem do waszej dyspozycji.

 

d.v - nie życzę sobie obrażanie moich kolegów.

Na moje to może się wypowiadać z Twojego (czy tam firmy) konta całe osiedle. Które defacto pracuje na wizerunek firmy.

d.v nikogo nie obraża, tylko daje konstruktywną opinie na temat żenującego poziomu postów, jakie piszą Twoi koledzy. Może faktycznie trzeba się nad tym zastanowić i poszukać kogoś z wyższą oceną. Nie sądzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

To jakiś krzak dzieciaka na wakacjach, nie wierzę, że to amerykańska firma, która wkaracza z naszym supportem ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie jestem Rafał , ponieważ to konto jest całej firmy więc nie wiem kto wypowiada się na jakim forum. Teraz konto na tym forum przejmuje ja na imię mam Szymon.

Jakoś niefortunnie skojarzyło mi się z właścicielem LiderHost :)

 

Ktoś robi sobie reklamę tym postem, nic więcej ;). Firma ma w ogóle klientów? Może do nich się należy zgłosić o opinię nie do nas ;).

Edytowano przez szuwarek-mini (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. Nie jest to krzak ... Jesteśmy już długo w tej branży posiadamy wszystkie dany firmy.

2. Nie jestem i nie byłem właścicielem LiederHost.

3. Ekipa w firmie się zmienia więc już nie będzie takich ludzi .

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Gdzie Ty tam widzisz flasha?

 

Chodziło mi o tego slideshowa bo jak wchodzę na stronę to trzeba czekać ze 2-3 sekundy aż się załaduje (na poczatku jest rozjechany) a później ta strona powoli chodzi (przeglądarka się zmula)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Domena hosting-rch, a tytuł strony Hosting ARGI. Moglibyście się zdecydować :rolleyes:... Dodatkowo proponuję zmienić profil na forum - nikt nie będzie Cię wyzywał od Rafałów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem Rafał , ponieważ to konto jest całej firmy więc nie wiem kto wypowiada się na jakim forum. Teraz konto na tym forum przejmuje ja na imię mam Szymon.

To po co masz wpisane w profilu imię RAFAŁ?

 

d.v - nie życzę sobie obrażanie moich kolegów.

Sami nalegaliście na ogólne opinie o firmie, to macie opinie o firmie.

Bo opinia o waszych tekstach jest rzeczywiście taka, że pisać to Kali co polska jenzyk znać very gut.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

Strona muli, co chwila wywala 500, wizualnie nie jest najlepiej i te translatory... wygląda to niepoważnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie popatrzyłem na tą stronę i mam jeszcze parę komentarzy...

 

Jak juz korzystacie z WordPressa jako backendu strony firmowej, to wypadałoby przynajmniej zrobić to prawidłowo, żeby się dało z tego normalnie korzystać...

 

Po pierwsze: slider tak zap***dala, że nie da się normalnie przeczytać coście tam nabazgrali.

Po drugie: kilka slajdów się rozjeżdża, przyciski "Więcej" i "Zarejestruj się" wychodzą poza diva.

Po trzecie: poprzez brak tła w divie w stopce kolumna z tagami jest zupełnie nieczytelna a reszta też średnio (bo główne tło strony to porażka).

 

Dodatkowo: jak chcecie być traktowani na forum jako firma, to załóżcie profil firmowy, a nie prywatny. Nie potrzebujecie od razu pakietu "Platinum", wystarczy darmowy pakiet "Bronze".

 

 

A co do obrażania - jeszcze nie zacząłem nikogo obrażać, bo raczej nie mam w zwyczaju tego robić, ale z takim podejściem możesz się załapać na parę mniej sympatycznych słów ze strony użytkowników posiadających mniejszy ode mnie zasób cierpliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×