Skocz do zawartości
eQuuS

[MyBB] Nie mogę podpiąć domeny pod forum.

Polecane posty

Witam.

 

wersja skryptu MyBB:1.6.3

adres forum:powinno być Xda Developers Polska

na czym polega problem (screen, opis, komunikaty):Forum było podpięte pod subdomene forum.xda-developers.pl - w związku z tym, że xda-developers.pl stała pusta chciałem przenieść forum pod ten adres. Przenoszenie forum pod główny adres wykonywałem według tego poradnika. Okazało się, że w pliku settings.php nie ma tych zapytań:

$settings['bburl'] = "nowy_adres_forum";
$settings['cookiedomain'] = "nowe_cookie_domain";
$settings['cookiepath'] = "nowy_cookie_path";

Więc je dodałem. Następnie ustawiłem ciasteczka i wydałem takie zapytania w PHPMyAdmin:

UPDATE `mybb_settings` SET `value` = 'http://nowy_adres' WHERE `mybb_settings`.`sid` = '30';
UPDATE `mybb_settings` SET `value` = 'nowe_cookie_domain' WHERE `mybb_settings`.`sid` = '37';
UPDATE `mybb_settings` SET `value` = 'nowy_cookie_path' WHERE `mybb_settings`.`sid` = '38';

Zmieniłem pozycję `sid` na odpowiadającą w pliku settings.php i teraz pojawia się:

Parse error: syntax error, unexpected T_STRING in /home/phoneosp/public_html/forum.xda-developers.pl/inc/settings.php on line 52

Parse error: syntax error, unexpected T_STRING in /home/phoneosp/public_html/forum.xda-developers.pl/inc/settings.php on line 52

Pliki edytuję w HateML Pro - akurat w 52 linii $settings przybrało czerwony kolor. W cPanel mam wszystko poprawnie ustawione. Hosting to * Firma nie uzyskała akceptacji WHT *. Proszę o pomoc.

 

Pozdrawiam, eQuuS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×