Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Alien100

titaniumservers.com - ostrzeżenie

Polecane posty

Witam,

mam (a raczej miałem) 2 serwery w tej firmie...z powodu dobrych cen.

Mam do przekazania kilka uwag na temat tego hostingu.

 

1. New! Remote Reboot FREE, instant server rebooting through our secure customer portal - czysta ściema, żadnego portalu nie ma, rebootów żadnych też.

 

2. Security & Staffing 24/7 Security guards & System Administrators on site - tak...żadnego supportu w datacenter, jak coś się spieprzy to mogą tylko przeinstalować system...zresztą chyba za 75$

 

3 . support 24/7 - tak...wieczorami, jak w USA jest dzień to może i na "czacie" na ich www jedna osoba z supportu jest. Zresztą...aż 2 osoby są tam z supportu !!!! I oboje..mam wrażenie że nie wiedzą co robią.

Poza tym, jak tylko coś się zrypie, albo mają cokolwiek zrobić...to najpierw wystawiają rachunek.....parodia.

 

Ehh...za bardzo wkurzony jestem..nie chce mi się więcej pisać o działalności tej firmy....właśnie mi wyłączyli 2 serwery za to, że nie opłaciłem supportu.....którego nie było...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam,mam (a raczej miałem) 2 serwery w tej firmie...z powodu dobrych cen.

 

Dedykowane ? Ceny From $320.00 .. ja wiem czy az takie 'dobre' te ceny ?

Mysle ze za min. 320 $ znajdziesz ciekawsze oferty, do tego z darmowym setupem oraz supportem w cenie (lub stac Cie bedzie na dodatkowe wynajecie firmy zajmujacej sie supportem).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znajdę..ale nie na 100mbit

 

I co, jestes zadowolony z owych 100 Mbps ? (z ktorych korzystales zanim wylaczyli Ci serwer za nieoplacenie supportu, ktorego nie bylo i inne historie, przez ktore piszesz teraz na tym forum)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakbym był zadowolony to bym raczej tego nie pisał....

 

Trudno oczekiwac 100 Mbps za ta cene, dodatkowo z dwuprocesorowym serwerem itd. (no chyba ze 100 Mbps jest do podzialu na kilka serwerow, a nie tylko dla Ciebie. Co innego miec uplink 100 Mbps, a co innego miec pelne 100 Mbps tylko do wlasnej dyspozycji).

Chyba czas na zmiane serwerowni (niestety z przymusu).

 

Connection Burstable, 100Mbps Cisco Switchport

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie, ze sa ale to kosztuje.

Tu masz 10 mbps gwarantowane (niby) a do 100 limit http://ipx-server.de/index.php?page=11-&con=0000000000

 

Hehe patrick Ty dzis chyba na warna pracujesz ode mnie :)

Mialem zamiar podac link do ipx-server ... ale sie powstrzymalem, gdyz pomyslalem, ze moze Ty zechcesz go podac .. odswiezam strone, patrze - patrick dal link do ipx :- o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta przestroga powinna być również umieszczona na webhostingtalk.com. Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na pewno są , ale to co podałes to jest 100mbitow , które w przypadku naduzywania skracane są do 10mbitow czyli mozna smialo mowic o 10mbitach ...

 

EOT z mojej strony bo skracamy z tematu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://www.servermatrix.com/products/superServers.html

Tutaj dostaniesz dedyka na łączu 100Mbps

 

Nie jest problemem dostac w miare taniego dedyka na laczu 100Mbps, tylko pojawia sie pytanie, czy mamy narzucony limit transferu, po ktorego przekroczeniu zostaniemy dodatkowo obciazeni $, a jesli nie ma tego limitu, to czy dostajemy dedykowane tylko nam 100 Mbps, czy tez inni moga z niego korzystac, a gwarantowane mamy np. 10 Mbps.

 

A wracajac jeszcze na chwile do http://www.servermatrix.com/products/superServers.html to sprawdz prosze uwaznie, zanim zamowisz. Wyraznie jest napisane

 

Uplink port - 10Mbps*, Upgradeable to 100Mbps

ale Bandwidth - 1200GB Bandwidth*, Upgradeable to 1500GB,

wiec sam port masz ustawiony na 100Mbps, ale Twoj limit transferu wynosi 1200/1500GB.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Twoj limit transferu wynosi 1200/1500GB.

 

Mam serwer tam od ponad 2 lat. Jesczze nie udało mi sie wywalić całego limitu transferu. A były czasy kiedy maszyna generowała 80 GB transferu na dobe... Gdybym nie miał tam wykupionej uslugi - nie polecałbym tej Firmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jeżeli chodzi o serwer bez limitów transferu polecam firmę http://strato.de mam u nich serwer za 69Euro/mc transfer jaki miałem w ubiegłym mc to aż 5TB uptime praktycznie 100% żadnych awarii chyba że jest down z mojego powodu adresów ip dostałem 1 ale domówiłem 2 i dostałem za darmochę co do płatności to jest ciężko bo oferta tylko dla Niemców

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Jeżeli chodzi o serwer bez limitów transferu polecam firmę http://strato.de mam u nich serwer za 69Euro/mc transfer jaki miałem w ubiegłym mc to aż 5TB uptime praktycznie 100% żadnych awarii chyba że jest down z mojego powodu adresów ip dostałem 1 ale domówiłem 2 i dostałem za darmochę co do płatności to jest ciężko bo oferta tylko dla Niemców

 

Witam,

 

Mam pytanko odsonie serwera LR3 na dole jest 3 monate nur 39 Eur a 109 na miech ,o co z tym chodzi dokladnie ? :mellow:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

że przy podpisaniu umowy, przez pierwsze 3 miesiące płacisz 39 euro, a następnie 109....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam,

 

Mam pytanko odsonie serwera LR3 na dole jest 3 monate nur 39 Eur a 109 na miech ,o co z tym chodzi dokladnie ? :mellow:

 

 

że przy podpisaniu umowy, przez pierwsze 3 miesiące płacisz 39 euro, a następnie 109....

 

 

Witam. Jest dokładnie na odwrót płacisz 3 ostatnie miesiące za 39Euro, jeżeli podpiszesz umowę, jeżeli nie podpiszesz umowy płacisz setup a 3 mc taniej nie masz!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×