Skocz do zawartości
Tomasz Fiedoruk

Czy ostrzeżenia powinny być widoczne dla wszytkich?

Czy ostrzeżenia powinny być widoczne dla wszytkich?  

44 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy ostrzeżenia powinny być widoczne dla wszytkich?

    • Tak
      36
    • Nie
      8


Polecane posty

Moim zdaniem jak najbardziej powinny być widoczne, jeśli ktoś coś zmalował i bierze udział w dyskusji, to pozwala też ocenić wiarygodność rozmówcy.

  • Upvote 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z Irkiem, to da nam lepsze rozeznanie w tym, jak zachowują się i jak oceniani są poszczególni użyszkodnicy, a w związku z tym lepszą ocenę ich wiarygodności.

  • Upvote 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Także jestem za.

Pozwoli na posiadanie przez użytkowników bardziej obiektywnej opinii o danej osobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś publicznie narozrabiał i należy mu się ostrzeżenie, to powinien też publicznie to odpokutować. Jawne ostrzeżenia też są formą kary i powinny być normalnie widoczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

8 głosów na tak, 4 na nie, ale jakoś żadna z osób, które zagłosowały przeciw się nie wypowiedziała... Widocznie to ci, którzy już mają naskrobane ;)

  • Upvote 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak to serialowy Paździoch mówił "za jądra i na latarnie". Jak karać to już publicznie.

 

Już 11 na tak a 4 na nie.

Edytowano przez Aimer (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hdmagc

Ja oddałem głos na tak, jednakże chciałbym dopełnić swój głos o komentarz.

Oczywiście publicznie powinny być widoczne ostrzeżenia, ale wiem z doświadczenia prowadzenia kilku serwisów że punkt punktowi nie jest równy i sama widoczność, że ktoś ma ostrzezenie nie jest wykładnią. W pytaniu nie jest zawarte czy to bedzie suche info " gościu ma x ostrzeżeń o wartości y" czy bedzie to informacja kompletna, dostepna np w profilu usera, gdzie znajdziemy co i za co.

  • Upvote 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

Jestem na tak. Dodam od siebie że WHT nie jest forum gdzie za napisanie słowa d.. przez ó od razu dostaje się warna. Znam forum gdzie za takie coś z miejsca dostaje się warna a lista ostrzeżeń nigdy nie schodzi poniżej 50 osób. Nikt na to uwagi nie zwraca, może jest jakiś ruch jak ma się dwa i żeby trzeciego nie dostać bo wtedy zakaz pisania przez 30 dni lub do wygaśnięcia pierwszego ostrzeżenia. Tutaj nie ma takich akcji więc widoczność tych ostrzeżeń będzie motywowała żeby ich nie mieć wcale. Bo to obciach będzie jak użytkownik reprezentujący firmę będzie miał w profilu czerwoną kreskę i/ lub zakaz pisania. Jako potencjalny klient wejdę i zobaczę że firma X ma nasrane ostrzeżeń albo tymczasowy zakaz pisania to sorry - idę szukać dalej albo idę do konkurencji. Będzie to bardziej bolesne i bardziej mobilizujące niż reputacja, którą nie wszyscy traktują poważnie czego przykładem może być akcja z Miodkiem i dawaniem mu minusów za wszystko i za nic. Ostrzeżenia to nieco inna bajka, dlatego jestem za jawnym pokazywaniem ostrzeżeń. Tylko jedno ale, niech powód będzie konkretny i uargumentowany. Bo jak widzę na forach w polu Powód wpisane ,,bo tak", ,,debil" albo ,,troll" to zastanawiam się nad poziomem osoby dającej to ostrzeżenie. Jak troll to uzasadnić dlaczego, najlepiej dając link do postu - nawet usuniętego - dlaczego troll itd.

  • Upvote 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Co to znaczy "ostrzeżenia"?

Ja nie wiem, co dyskusja o forum, o jakichś zmianach, to ja nie widzę tego / nie kumam o co chodzi.

Wypadałoby trochę napisać o co chodzi dokładnie, jakie ostrzeżenia, gdzie widoczne, kiedy, co, jak itd...

 

Jeśli o takie ostrzeżenia, jak np. na forum PC Lab, to powinny być widoczne, fajnie to tam jest zrobione, te procenty (na PiO też tak jest chyba).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem na nie, ponieważ ostrzeżenie to jest osobna sprawa użytkownika i to jego sprawa za co dostał ostrzeżenie, nie powinno to być widoczne dla wszystkich. Tak jak powiedziałem jest to tak naprawdę zbędne osoba rangą wyższa widzi to co musi i na tym zostańmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja zmalowałem coś, dałem reflink ukryty w tekście, bo nie przeczytałem regulaminu i nie wiedziałem. Mówi się trudno i żyje dalej. Ja jestem na tak. Ostrzeżenia powinny być widoczne publicznie dla każdego. Tak jak było wspominane wcześniej, by można było określić wiarygodność użytkownika.

 

Zadam pytanie na marginesie. Dlaczego jak mi ostrzeżenie przeterminował się w skrócie już go nie ma, to pokazuje mi pasek ostrzeżenie tylko, że pusty. Ma to pokazać, że ktoś kiedyś coś przeskrobał czy co??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mSurf.eu

Igorek, to normalne, każdy widzi swój status ostrzeżeń pod fotką przy każdm poście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To widocznie nie zwróciłem na to uwagi wcześniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×