Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
noove

[Sprzedam] Szablony stron WWW - Ceny do 50zł

Polecane posty

Witam serdecznie.

Dzisiaj do sprzedania mam kilka szablonów / projektów stron www.

Wszystkie informacje na temat sprzedaży wraz z podglądem projektów znajdą państwo pod adresem: http://codenation.pl/for_sale

 

Gadu-Gadu: 9888330

E-mail: wawrzyniak13@gmail.com

 

Pozdrawiam

Piotr Wawrzyniak

Edytowano przez noove (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co jakiś czas wrzucasz tę samą ofertę... Jeszcze Ci się nie znudziło? Albo nie ma chętnych na Twoje projekty, albo sprzedajesz każdy po 100 razy - w obu przypadkach możesz sobie już chyba odpuścić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość finlandia

Ciekaw jestem czy to sa Twoje wlasne projekty... Wiekszosc z nich juz niejednokrotnie widzialem w necie.

 

Wyjasnisz to? :

 

Kupując szablon/projekt otrzymujesz do niego wszystkie praca.
Po zakupie zakazuje się odsprzedawania szablonu/projektu osobom trzecim.

 

Dajac do szablonu/projektu wszystkie "praca", osoba ma prawo sprzedac go dalej. Te dwa zdania sobie wzajemnie zaprzeczaja.

Edytowano przez finlandia (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o to:

 

Ciekaw jestem czy to sa Twoje wlasne projekty... Wiekszosc z nich juz niejednokrotnie widzialem w necie.

 

Tak są to moje projekty. Wystawiam je już któryś raz na sprzedaż, to prawda. Można je zobaczyć też na innych stronach (gdzie można je kupić). Szablony są sprzedawane tylko i wyłącznie raz. Nie uznaję tzw. masówek.

 

Wyjasnisz to? :

 

Kupując szablon/projekt otrzymujesz do niego wszystkie praca.
Po zakupie zakazuje się odsprzedawania szablonu/projektu osobom trzecim.

 

Dajac do szablonu/projektu wszystkie "praca", osoba ma prawo sprzedac go dalej. Te dwa zdania sobie wzajemnie zaprzeczaja.

 

Przepraszam, po prostu na stronie jest źle sformułowane.

Chodzi o to że kupując projekt masz prawo do jego dowolnej edycji, zaś nie można go odsprzedawać dalej.

Nie można także zmieniać autora w stopce ani linku odnoszącego do strony autora.

 

Pozdrawiam, Piotr Wawrzyniak

Edytowano przez noove (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość finlandia
Szablony są sprzedawane tylko i wyłącznie raz. Nie uznaję tzw. masówek.

 

Teraz nie wierze Ci juz ani troche... Nie wiem jak inne bo nie chce mi sie szukac, ale w przypadku "Space Host" widzialem juz ten szablon przynajmniej na 2 stronach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz prawo do jego dowolnej edycji
Nie można także zmieniać autora w stopce ani linku odnoszącego do strony autora.

Dowolna edycja nie implikuje przypadkiem edycji dowolnego elementu owego szablonu, w tym także i stopki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i rozpocząłem nagonkę, mogłem nie komentować tego tematu, to może by zdechł podobnie jak poprzednie "reklamy" noove.

Chłopak się nie zna na branży, prawach autorskich i czymkolwiek, najwyraźniej po prostu próbuje dorobić do kieszonkowego... Nie każdy ma doświadczenie i wiedzę - szkoda tylko, że tak wielu nie chce się ich zdobywać - ale nie bądźmy aż takimi rygorystami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Projektów nie ubywa więc nie schodzą mu :D

 

Wywołałeś lawinę "nienawiści" do młodych osób które chcą zarobić każdą formą to teraz musisz z tym żyć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/posypuje głowę popiołem i bije się w piersi - mea culpa, mea culpa, mea maxima culpa.

 

Sorry, noove. Powodzenia przy innych projektach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość finlandia

Po narobieniu tkiego gnoju jak w tym temacie watpie zeby powrocil do przedazy tych zablonow. Przynajmniej na tym forum :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja wątpię abym w ogóle tu coś jeszcze napisał. Po prostu poziom jaki tu panuje mi nie odpowiada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

noove, będę do bólu szczery - przestań pi... Jedyne, co na tym forum pisałeś, to powtarzające się oferty sprzedaży. Nie wniosłeś niczego więcej do społeczności WHT, a teraz walisz focha, bo Ci wytknęliśmy parę błędów. No bądźmy poważni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×