Skocz do zawartości
Tomick

Sprawdzony VPS w Europie

Polecane posty

Szukam jakiejś sprawdzonej firmy, która by oferowała VPSy z przedziału 512-1GB położone w Europie. Tak do $10 miesięcznie (nie jest to kluczowa cecha). Oczywiście, jeśli by się znalazło coś dobrego w Polsce to nie miałbym nic przeciwko. Zależy mi na w miarę wydajnym dostępie do HDD.

 

PS. Ktoś ma doświadczenie z VPSami w Webtropii?

 

Ew. hosting, który pozwoliłby dostosować środowisko pod siebie (edycja php.ini, dostęp do postgresql, ssh)

Edytowano przez Tomick (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tak, znam ten serwis :-) Jest pełen ciekawych ofert firm, których nazwy się słyszy po raz pierwszy :) Cena nie jest priorytetem, ważniejsze są warunki techniczne i stabilność usługi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za 10dolców ciężko o cokolwiek, jabyś mógł wydać jakieś drugie tyle, to za 12,99euro masz VPS'a w HostEurope z 1GB ramu z nielimitowany transferem, a dyski masz w raidzie 10 (większe bezpieczeństwo + lepsza wydajność), jest to jeden z najlepszych datacenter w niemczech (napewno klasa wyżej niż webtropia czy hetzner). Minus to utrudniony kontakt w innym języku niż niemieckim, oraz oczekiwanie na list aktywacyjny wysyłany pocztą zwykłą (ja zamawiając w piątek, otrzymałem go w poniedziałek) przy pierwszym zamówieniu.

 

Jakbyś przypadkiem zdecydował się na HE, to byłbym wdzięczny za zamówienie z mojego polecenia ;) :

http://affiliate.hosteurope.de/click.php/NdEGbZIewQwBAVrEPxtxYWU5uEQHYderTS3I9J2fcZs

Edytowano przez Maq (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może zainteresuje Cię oferta http://ultimahost.pl/vps/openvz , niższe pakiety zakładają na dyskach SAS, a wyższe na SSD. Cenowo też powinieneś się zmieścić budżecie 10 dolarów.

 

Aktualnie i na promocję jakąś się załapiesz ;).

  • Upvote 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Testowałem kupę "lowendboxowych" ofert, większość to ścierwo nie warte uwagi, albo overselling zabija, albo support nie istnieje, albo jedno i drugie.

Z takich tanioch to w sumie chyba tylko Alvotech.de jakoś daje radę, przynajmniej na razie. Sam mam u nich parę serwisów i jestem zadowolony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

przetestowałem kilka kont,na więcej nie miałem już siły. W grę wchodził ostatecznie Burstnet.eu oraz Ultimahost i muszę przyznać, że mimo iż o tej marce nie wiedziałem wcześniej to warunki techniczne jakie dostarczają sią niepowtarzalne + bardzo szybko odpowiadają na tickety. Chyba mnie kupili. A promocyjny miesiąc testów (bo jak nazwać VPS za 4,9 zł?) jest bardzo atrakcyjną ofertą. Póki co nie mam do czego się przyczepić :) Dzięki Sebak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×